Nejvyhledávanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jukebox zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem jukebox k vybarvování pro naše zlatíčka. Jukebox je přístroj do kterého vložíte peníze a o vám potom přehrává zvolené písničky. Omalovánka jukebox je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jukebox - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jukebox - A5            Omalovánka - Jukebox - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jukebox patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázky, online, zdarma, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, pro děti, Hudba, k tisku, k vybarvení, Jukebox

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jukebox k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s jukeboxem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, uhlíky, umělecké tužky, fixy či zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro chlapce fakt mnoho Omalovánku jukebox lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s jukeboxem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. tužky, uhlíky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, čísla, různé sporty a pochopitelně i jukebox :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, květiny a zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Prasátko peppa, Bambi, Kniha džunglí, Bob a Bobek a Jak vycvičit draka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které zde máme k uložení jsou: vláček, auta, princezna, princezna anebo mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou jukebox.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů