Top obrázky


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka jukebox zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem jukebox k obarvení pro kluky a holky. Jukebox je přístroj do kterého vložíte peníze a o vám potom přehrává zvolené písničky. Omalovánka jukebox je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jukebox - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jukebox - A5            Omalovánka - Jukebox - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jukebox patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Jukebox, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, k vytištění, online, Hudba, obrázky, k tisku, obrázek, zdarma, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jukebox k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s jukeboxem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pera, pastelky, tempery, zvýrazňovače a umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku jukebox lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s jukeboxem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, pastelky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků, sporty a pochopitelně i jukebox :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, květiny případně zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Popelka, Zootropolis, Bakugan nebo také Locika. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, auto, pes, plachetnice nebo miminko. Užijte si omalovánku jukeboxu, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů