Výběr obrázků


Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jukebox zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná jukebox k obarvení pro dívky. Jukebox je přístroj do kterého vložíte peníze a o vám potom přehrává zvolené písničky. Omalovánka jukebox je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jukebox - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jukebox - A5            Omalovánka - Jukebox - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jukebox patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytištění, zadarmo, vymalovánky, k vybarvení, Jukebox, zdarma, elektronické omalovánky, pro děti, k vytisknutí, omalovánky, k tisku, dětské obrázky, ke stažení, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jukebox k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s jukeboxem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, tempery, fixky, akrylové barvy a křídy. Malovacích potřeb je pro chlapce opravdu mnoho. Omalovánku jukebox lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s jukeboxem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. umělecké tužky, tempery anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, sporty, různá zvířátka a pochopitelně i jukebox :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, čísla případně druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Bambi, Lady a Tramp, Ferda mravenec, Indiana Jones nebo též Marvel Rocket. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, sněhulák, hasiči, koně či liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem jukebox.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů