Nejlepší


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jukebox k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem jukebox k vybarvování pro chlapečky. Jukebox je přístroj do kterého vložíte peníze a o vám potom přehrává zvolené písničky. Omalovánka jukebox je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jukebox - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jukebox - A5            Omalovánka - Jukebox - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jukebox patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: elektronické omalovánky, omalovánky, domalovánky, k vytištění, zdarma, Jukebox, ke stáhnutí, k vybarvení, ke stažení, obrázek, vymalovánky, online, obrázky, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jukebox k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s jukeboxem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, fixy, pastelové tužky, temperové barvy a tužky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Obrázek jukebox lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s jukeboxem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, fixy a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i jukebox :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, zvířata nebo též zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Teletubbies, Jak vycvičit draka, Furby nebo také Červená Karkulka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: miminko, liška, slon, piráti případně princezna. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka jukeboxu bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů