Top pět


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jukebox zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem jukebox ke kreslení pro děti. Jukebox je přístroj do kterého vložíte peníze a o vám potom přehrává zvolené písničky. Omalovánka jukebox je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jukebox - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jukebox - A5            Omalovánka - Jukebox - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jukebox patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytisknutí, Jukebox, obrázky, k vybarvení, pro děti, Hudba, obrázek, ke stažení, online, k tisku, k vytištění, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jukebox k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s jukeboxem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixy, temperové barvy, voskové tužky a olejové pastely. Možností je dnes pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku jukebox lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s jukeboxem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pastelové tužky, fixy nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířata, sporty a pochopitelně i jukebox :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, různá zvířata případně lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Angry birds, Madagaskar, Kocour Garfield, Princezna a žabák nebo též Myška Minie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, piráti, princezna a princ, lokomotiva s vagónky či miminko. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka jukeboxu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů