Nej obrázky


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka jukebox k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná jukebox k vybarvení pro naše zlatíčka. Jukebox je přístroj do kterého vložíte peníze a o vám potom přehrává zvolené písničky. Omalovánka jukebox je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jukebox - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jukebox - A5            Omalovánka - Jukebox - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jukebox patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: omalovánka, obrázky, omalovánky, ke stažení, Hudba, ke stáhnutí, vymalovánky, zadarmo, k vytisknutí, pro děti, online, elektronické omalovánky, Jukebox, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jukebox k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s jukeboxem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, propisovací tužky, tempery, voskové tužky případně uhlíky. Výtvarných potřeb je pro maminky k dispozici pestrá škála. Obrázek jukebox lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jukeboxem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, dětské oči anebo čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, propisovací tužky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin, různé kytky a pochopitelně i jukebox :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, čísla nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Hulk, Lego, Popelka, Paw patrol anebo Kačer Donald. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, mašinka, Santa Klaus, hasiči a slon. Ať si vaše dítě užije omalovánku jukeboxu.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů