Nej pět


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jukebox zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná jukebox k vybarvení pro malé ratolesti. Jukebox je přístroj do kterého vložíte peníze a o vám potom přehrává zvolené písničky. Omalovánka jukebox je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jukebox - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jukebox - A5            Omalovánka - Jukebox - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jukebox patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, zadarmo, Hudba, pro děti, obrázek, obrázky, zdarma, dětské obrázky, k vytištění, domalovánky, Jukebox, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jukebox k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s jukeboxem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, uhlíky, olejové pastely, tužky a tempery. Pomůcek na malování je pro dospělé vskutku velmi mnoho. Omalovánku jukebox lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s jukeboxem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, oči dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, uhlíky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, rostliny, dopravní prostředky a pochopitelně i jukebox :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Shrek, Harley Quinn, My little pony, Mašinka Tomáš anebo Elena z Avaloru. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stažení jsou: draci, kočka, koně, astronaut nebo astronaut. Užijte si omalovánku jukeboxu, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů