Top obrázky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jukebox zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná jukebox k obarvení pro malé caparty. Jukebox je přístroj do kterého vložíte peníze a o vám potom přehrává zvolené písničky. Omalovánka jukebox je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jukebox - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Jukebox - A5            Omalovánka - Jukebox - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jukebox patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: online, Hudba, obrázek, k vybarvení, Jukebox, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, obrázky, k vytištění, pro děti, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jukebox k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s jukeboxem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, uhlíky, voskové tužky, uhly a pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky opravdu mnoho. Omalovánku jukebox lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s jukeboxem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, uhlíky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířátka, jídla a pochopitelně i jukebox :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, druhy automobilů a nebo lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Chuggington, Život brouka, Angry birds, Lego příběh a Bořek stavitel. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: pes, auto, princezna, čert či drak. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou jukebox.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů