Nej omalovánky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka jukebox zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná jukebox k vybarvování pro děti. Jukebox je přístroj do kterého vložíte peníze a o vám potom přehrává zvolené písničky. Omalovánka jukebox je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jukebox - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jukebox - A5            Omalovánka - Jukebox - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jukebox patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Jukebox, k vybarvení, k tisku, online, k vytištění, obrázky, zdarma, Hudba, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jukebox k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s jukeboxem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, umělecké tužky, grafitové tužky, tempery a uhly. Potřeb na malování je pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek jukebox lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s jukeboxem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pastelky, umělecké tužky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i jukebox :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, druhy jídel nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Doba ledová, Batman, Pixel art, Superčarodějnice a Blesk McQueen. Je ale těžké je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, liška, piráti, drak anebo kočka. Ať vám omalovánka jukebox přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů