Top obrázky


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jukebox zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem jukebox ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Jukebox je přístroj do kterého vložíte peníze a o vám potom přehrává zvolené písničky. Omalovánka jukebox je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jukebox - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jukebox - A5            Omalovánka - Jukebox - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jukebox patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: online, Hudba, ke stažení, obrázek, k vytištění, k tisku, k vybarvení, zdarma, obrázky, k vytisknutí, Jukebox, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Jukebox k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s jukeboxem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, olejové pastely, tempery, propisovací tužky a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici ohromné množství. Obrázek jukebox lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s jukeboxem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. tužky, olejové pastely anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, lidské profese a pochopitelně i jukebox :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, druhy jídel nebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Harry Potter, Lví král, Život brouka a nebo Tom a Jerry. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Popeláři, astronaut, dinosauři, miminko nebo též psi. Ať si vaše dítě užije omalovánku jukeboxu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů