Top pět


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jukebox zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem jukebox k obarvení pro chlapce i dívky. Jukebox je přístroj do kterého vložíte peníze a o vám potom přehrává zvolené písničky. Omalovánka jukebox je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jukebox - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jukebox - A5            Omalovánka - Jukebox - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jukebox patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytištění, Hudba, Jukebox, online, obrázky, k vybarvení, pro děti, obrázek, ke stažení, zdarma, k tisku, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jukebox k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s jukeboxem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pastelky, fixky, tužky či umělecké tužky. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku jukebox lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jukeboxem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, pastelky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, sporty, kytky a pochopitelně i jukebox :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání anebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Brawl stars, Zvonilka, Lego, Včelka Mája nebo také Indiana Jones. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: auta, mašinka, auta, piráti a čert. Nechť omalovánka s jukeboxem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů