Výběr obrázků


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jukebox zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem jukebox k obarvení pro malé i větší děti. Jukebox je přístroj do kterého vložíte peníze a o vám potom přehrává zvolené písničky. Omalovánka jukebox je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jukebox - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jukebox - A5            Omalovánka - Jukebox - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jukebox patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázky, online, obrázek, k vytisknutí, Hudba, zdarma, k vytištění, k tisku, Jukebox, ke stažení, pro děti, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Jukebox k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s jukeboxem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tempery, uhly, zvýrazňovače a pastelky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Obrázek jukebox lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jukeboxem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peněženku nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, tempery či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, jednotlivá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i jukebox :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, písmenka nebo také kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Roblox, Aladin, Ninjago, IronMan nebo Batman. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stažení jsou: loď, drak, raketa, liška a nebo dinosauři. Nechť omalovánka s jukeboxem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů