Doporučujeme


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 4 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Číslo 4 ke kreslení pro kluky a holky. Omalovánka Číslo 4 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 4 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 4 - A5            Omalovánka - Číslo 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 4 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, online, k tisku, Číslo 4, Znaky, k vybarvení, pro děti, zdarma, ke stažení, k vytištění, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 4 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, olejové pastely, voskovky, tempery či tužky. Potřeb na malování je pro naše ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Číslo 4 lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Číslo 4 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. křídy, olejové pastely nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, pohádkové postavy, různé sporty a pochopitelně i Číslo 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, jednotlivé druhy rostlin a druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Kniha džunglí, Bratz panenky, Fortnite anebo princezna Sofie. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme k uložení jsou: houby, sněhulák, koně, miminko nebo Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo 4.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů