Výběr obrázků


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 4 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem Číslo 4 k omalování pro nejmenší. Omalovánka Číslo 4 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 4 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 4 - A5            Omalovánka - Číslo 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 4 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, pro děti, zdarma, vymalovánky, domalovánky, Znaky, obrázek, omalovánka, online, Číslo 4

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 4 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Číslo 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, akrylové barvy, tužky, grafitové tužky a zvýrazňovače. Možností je dnes pro prcky opravdu mnoho. Obrázek Číslo 4 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Číslo 4 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, dětské oči anebo počítač. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba vodové barvy, akrylové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, jídla, postavy z pohádek a pochopitelně i Číslo 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, rostliny a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Equestria Girls, Locika, Jonas Brothers, Roblox anebo Méďa Béďa. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna a princ, raketa, slon nebo také kočka. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Číslo 4 bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů