Nejlepší


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená Číslo 4 k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka Číslo 4 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 4 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 4 - A5            Omalovánka - Číslo 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 4 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, zdarma, obrázky, Číslo 4, k vytištění, ke stažení, pro děti, obrázek, Znaky, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 4 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Číslo 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pastelky, fixky, uhly nebo též pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Číslo 4 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 4 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba akrylové barvy, pastelky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy jídel, různé sporty a pochopitelně i Číslo 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, lidské profese či dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Popelka, Stašpytlík, Bambi, Avatar nebo Spiderman. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auta, netopýr, plachetnice a princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Číslo 4 líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů