Nej šest


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Číslo 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Číslo 4 k vybarvování pro ženy. Omalovánka Číslo 4 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 4 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 4 - A5            Omalovánka - Číslo 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 4 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: domalovánky, ke stažení, k vytisknutí, omalovánka, obrázky, zadarmo, k vytištění, k tisku, pro děti, online, k vybarvení, Číslo 4, ke stáhnutí, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 4 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Číslo 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, pera, tužky, křídy či fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici celá škála. Omalovánku Číslo 4 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Číslo 4 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, dětské oči nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. zvýrazňovače, pera nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, hudební nástroje, zaměstnání a pochopitelně i Číslo 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmenka a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Toy Story, Kráska a zvíře, Ratatouille, Fortnite nebo též Život brouka. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stažení jsou: auta, piráti, lokomotiva, drak a nebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Číslo 4.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů