Nej omalovánky


Obrázek jukeboxu

Obrázek raketoplánu

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 4 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Číslo 4 k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka Číslo 4 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 4 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 4 - A5            Omalovánka - Číslo 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 4 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: domalovánky, k vytištění, Znaky, k tisku, omalovánky, obrázek, k vytisknutí, vymalovánky, online, obrázky, Číslo 4, k vybarvení, ke stažení, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 4 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Číslo 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, grafitové tužky, pastelové tužky, tempery anebo uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici ohromující množství. Omalovánku Číslo 4 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 4 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba propisovací tužky, grafitové tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, písmena, různé kytky a pochopitelně i Číslo 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, jednotlivá zvířata nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Bratz panenky, Lego příběh, Asterix a Obelix, Frozen nebo Blesk McQueen. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, auta, princezna, hasiči či auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Číslo 4.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů