Nej obrázky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 4 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem Číslo 4 k obarvení pro maminky. Omalovánka Číslo 4 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 4 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 4 - A5            Omalovánka - Číslo 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 4 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, zdarma, pro děti, online, Znaky, ke stažení, obrázky, k tisku, obrázek, k vytisknutí, Číslo 4

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Číslo 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, tužky, propisovací tužky anebo fixky. Možností je dnes pro slečny k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Číslo 4 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslo 4 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, elektřinu či počítač. Omalovánky nejsou pro slečny jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, grafitové tužky a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, druhy automobilů, zaměstnání lidí a pochopitelně i Číslo 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Indiana Jones, Monster High, Méďa Béďa, Grinch či Ferda mravenec. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: kočka, loď, lokomotiva, miminko nebo také dinosauři. Nechť vám omalovánka s Číslo 4 přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů