Doporučujeme


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka Číslo 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku nazvaná Číslo 4 k obarvení pro kluky i holky. Omalovánka Číslo 4 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 4 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 4 - A5            Omalovánka - Číslo 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 4 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, online, k vytisknutí, obrázky, obrázek, k vybarvení, k tisku, pro děti, Znaky, ke stažení, Číslo 4

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 4 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Číslo 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, voskovky, pastelové tužky případně uhly. Výtvarných potřeb je pro dívky i chlapce opravdu mnoho. Obrázek Číslo 4 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Číslo 4 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, tempery a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, čísla, zvířátka a pochopitelně i Číslo 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, sporty či písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Křemílek a Vochomůrka, Krteček, Včelka Mája nebo také Mickey mouse. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, princezna, dinosauři, drak a loď. Nechť vám omalovánka s Číslo 4 přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů