Top obrázky


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 4 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená Číslo 4 k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka Číslo 4 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 4 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 4 - A5            Omalovánka - Číslo 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 4 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Znaky, k vytištění, k tisku, k vybarvení, pro děti, Číslo 4

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 4 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Číslo 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pastelové tužky, křídy, akrylové barvy nebo vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku Číslo 4 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 4 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, čas nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, pastelové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, dopravní prostředky, lidské profese a pochopitelně i Číslo 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, jídla a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Medvídek Pú, Roblox, Šmoulové, U nás na farmě nebo také Scooby Doo. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: Santa Klaus, sněhulák, lokomotiva s vagónky, raketa a kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Číslo 4.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů