Doporučené


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem Číslo 4 k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 4 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 4 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 4 - A5            Omalovánka - Číslo 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 4 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, online, zdarma, k vybarvení, k vytištění, Číslo 4, Znaky, obrázek, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 4 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Číslo 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, temperové barvy, pastelky, grafitové tužky anebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Číslo 4 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslo 4 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu nebo též čas. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, temperové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, kytky, čísla a pochopitelně i Číslo 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, hudební nástroje či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Sněhurka, Ferda mravenec, Šmoulové, Křemílek a Vochomůrka nebo též Roblox. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, kočka, auto, princezna nebo raketa. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Číslo 4.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů