Doporučujeme


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Číslo 4 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk se jménem Číslo 4 k omalování pro tatínky. Omalovánka Číslo 4 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 4 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Číslo 4 - A5            Omalovánka - Číslo 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 4 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, dětské obrázky, k vybarvení, elektronické omalovánky, obrázky, vymalovánky, domalovánky, omalovánka, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, online, obrázek, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 4 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslo 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, křídy, pastelky, olejové pastely nebo také fixky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Obrázek Číslo 4 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 4 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peněženku nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. vodové barvy, křídy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, postavy z pohádek a pochopitelně i Číslo 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin anebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Duhová nevěsta, Kamarád Timmy, Among Us nebo též Shrek. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: princezna, psi, astronaut, liška a nebo koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Číslo 4 líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů