Výběr omalovánek


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 4 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená Číslo 4 ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka Číslo 4 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 4 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 4 - A5            Omalovánka - Číslo 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 4 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Číslo 4, k vytištění, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k tisku, obrázek, zdarma, pro děti, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Číslo 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelové tužky, olejové pastely, voskovky, vodové barvy nebo též pera. Kreslících Potřeb na malování je pro děti vskutku mnoho. Obrázek Číslo 4 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Číslo 4 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, elektřinu anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. pastelové tužky, olejové pastely a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, písmenka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Číslo 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, zaměstnání lidí a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Pošťák Pat, Plants vs. Zombies, Bugs Bunny, Popelka anebo Hannah Montana. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, astronaut, lokomotiva, astronaut nebo také kočka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Číslo 4 líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů