Výběr omalovánek


Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka lyžař zdarma k vytištění

Omalovánka uložená pod názvem lyžař k omalování pro malé děti. Omalovánka lyžař je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lyžař - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Lyžař - A5            Omalovánka - Lyžař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lyžař patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Lyžař, online, zdarma, ke stažení, obrázek, obrázky, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, Sport

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lyžař k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s lyžařem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixy, uhlíky, pastelky anebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lyžař lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lyžařem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, počítač a nebo čas. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, fixy případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé sporty, písmena a pochopitelně i lyžaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, sporty a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Pinocchio, Ninjago, Asterix a Obelix a nebo Lion King. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, loď, koně, lokomotiva nebo draci. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou lyžař.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů