Nej šest


Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lyžař k vytištění pro děti

Omalovánka uložená pod názvem lyžař k obarvení pro malá děcka. Omalovánka lyžař je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lyžař - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lyžař - A5            Omalovánka - Lyžař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lyžař patří do kategorie Sport

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, omalovánky, Sport, domalovánky, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, vymalovánky, Lyžař, omalovánka, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Lyžař k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s lyžařem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, voskovky, vodové barvy, tužky a nebo fixky. Možností je pro chlapce k dispozici ohromné množství. Omalovánku lyžař lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s lyžařem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. tempery, voskovky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání lidí, postavy z pohádek a pochopitelně i lyžaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, různá zvířata případně druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Ice Age, Rákosníček, Blesk McQueen, H2O: Stačí přidat vodu nebo také Astroboy. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, pes, Santa Klaus, houby nebo též koně. Ať si vaše dítko užije malování lyžaře.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů