Doporučené


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lyžař zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem lyžař k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka lyžař je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lyžař - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lyžař - A5            Omalovánka - Lyžař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lyžař patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, Sport, obrázek, Lyžař, k tisku, online, k vybarvení, zdarma, k vytištění, pro děti, ke stažení, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lyžař k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s lyžařem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, fixy, akrylové barvy, voskové tužky nebo pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku lyžař lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s lyžařem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, dětské oči případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, fixy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i lyžaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, zvířátka a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Bakugan, Chuggington, Medvídek Pú případně Pan Včelka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, kočka, plachetnice, Santa Klaus a nebo loď. Věříme, že se vám obrázek lyžaře bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů