Nej pět


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lyžař zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem lyžař k obarvování pro školáky. Omalovánka lyžař je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lyžař - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lyžař - A5            Omalovánka - Lyžař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lyžař patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, Lyžař, online, ke stažení, k vytištění, Sport, k vybarvení, zdarma, k tisku, pro děti, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lyžař k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s lyžařem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskové tužky, uhly, pera a uhlíky. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lyžař lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s lyžařem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, zrak dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. propisovací tužky, voskové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, písmenka, sporty a pochopitelně i lyžaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, hudební nástroje nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Ferda mravenec, Simpsonovi, Bob a Bobek a nebo Mašinka Tomáš. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme k uložení jsou: sněhulák, netopýr, princezna, pes nebo též houby. Nechť omalovánka s lyžařem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů