Nejhledanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lyžař k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem lyžař k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka lyžař je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lyžař - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lyžař - A5            Omalovánka - Lyžař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lyžař patří do kategorie Sport

Klíčová slova: elektronické omalovánky, domalovánky, zadarmo, k vytištění, online, k tisku, ke stáhnutí, omalovánky, obrázek, zdarma, dětské obrázky, vymalovánky, ke stažení, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Lyžař k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s lyžařem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, vodové barvy, pera, tempery a tužky. Možností je dnes pro chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek lyžař lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lyžařem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, peněženku případně čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, vodové barvy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, druhy jídel a pochopitelně i lyžaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka a čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Šmoulové, Království lesních strážců, Myška Minie, Anna a Elsa případně Spiderman. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, slon, plachetnice, traktor nebo auta. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka lyžaře bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů