Nej obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lyžař zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem lyžař k omalování pro chlapečky. Omalovánka lyžař je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lyžař - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Lyžař - A5            Omalovánka - Lyžař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lyžař patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, zdarma, ke stažení, pro děti, Sport, k tisku, online, k vybarvení, obrázky, Lyžař, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lyžař k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s lyžařem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, olejové pastely, vodové barvy, zvýrazňovače či voskovky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek lyžař lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lyžařem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, olejové pastely nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířata, zvířátka a pochopitelně i lyžaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Zvonilka, Myška Minie, Požárník Sam, Shrek nebo Rio. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: liška, koně, princezna, Santa Klaus nebo též astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem lyžař.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů