Top omalovánky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lyžař zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem lyžař k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka lyžař je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lyžař - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lyžař - A5            Omalovánka - Lyžař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lyžař patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sport, k vytisknutí, ke stažení, online, obrázky, Lyžař, k tisku, zdarma, k vytištění, k vybarvení, pro děti, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lyžař k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s lyžařem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, grafitové tužky, uhly, voskové tužky či voskovky. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku lyžař lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lyžařem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například pera, grafitové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i lyžaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, jednotlivá zvířata nebo též zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Gumídci, Kuře Calimero, Šmoulové, Méďa Béďa a Indiana Jones. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, koně, princezna, auta nebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lyžař.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů