Top pět


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka lyžař zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená lyžař k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka lyžař je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lyžař - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Lyžař - A5            Omalovánka - Lyžař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lyžař patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sport, zdarma, k vybarvení, obrázek, Lyžař, pro děti, obrázky, ke stažení, k tisku, online, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lyžař k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s lyžařem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, fixy, umělecké tužky, křídy a voskové tužky. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku lyžař lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lyžařem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu či čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, fixy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i lyžaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, postavy z pohádek nebo též písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy princezna Sofie, Teletubbies, Kim Possible, Princezna Leonora či Angry birds. Je ale velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: vláček, psi, piráti, astronaut nebo Popeláři. Ať omalovánka lyžař přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů