Doporučujeme


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lyžař zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná lyžař k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka lyžař je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lyžař - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lyžař - A5            Omalovánka - Lyžař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lyžař patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, k vybarvení, online, Lyžař, zdarma, k vytisknutí, k tisku, Sport, pro děti, obrázky, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Lyžař k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s lyžařem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, olejové pastely, uhlíky, zvýrazňovače případně pera. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lyžař lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s lyžařem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tužky, olejové pastely a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, postavy z pohádek, rostliny a pochopitelně i lyžaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, čísla nebo také kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Batman, Pixel art, Gormiti anebo Angry birds. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, astronaut, dinosauři, lokomotiva a nebo liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem lyžař.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů