Výběr omalovánek


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lyžař zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná lyžař k obarvení pro puberťáky. Omalovánka lyžař je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lyžař - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lyžař - A5            Omalovánka - Lyžař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lyžař patří do kategorie Sport

Klíčová slova: omalovánka, pro děti, Lyžař, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k tisku, dětské obrázky, online, vymalovánky, obrázek, elektronické omalovánky, k vytištění, domalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lyžař k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s lyžařem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, voskovky, akrylové barvy, pastelové tužky případně propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro slečny k dispozici pestrá škála. Omalovánku lyžař lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lyžařem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba fixy, voskovky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, písmenka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i lyžaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Furby, Superman, Bezzubka a Avengers. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, auto, draci, princezna a nebo hasiči. Ať si vaše dítko užije malování lyžaře.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů