Nejhledanější


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka otevřený raketoplán zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem otevřený raketoplán k obarvení pro školáky. Omalovánka otevřený raketoplán je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Otevřený raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Otevřený raketoplán - A5            Omalovánka - Otevřený raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Otevřený raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Otevřený raketoplán, k vytištění, k vybarvení, obrázek, online, zdarma, obrázky, Vesmír, pro děti, k vytisknutí, k tisku, ke stažení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Otevřený raketoplán k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s otevřeným raketoplánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, fixky, voskovky, pera a zvýrazňovače. Možností je dnes pro holku i kluka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku otevřený raketoplán lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s otevřeným raketoplánem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, počítač nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, fixky anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířata, zvířátka a pochopitelně i otevřený raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, květiny a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hot Wheels, Toy Story, Zootropolis, Locika nebo Plants vs. Zombies. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: loď, plachetnice, princezna, pes nebo též miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s otevřeným raketoplánem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů