Nejvyhledávanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka otevřený raketoplán zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem otevřený raketoplán k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka otevřený raketoplán je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Otevřený raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Otevřený raketoplán - A5            Omalovánka - Otevřený raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Otevřený raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, Otevřený raketoplán, elektronické omalovánky, Vesmír, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, online, omalovánky, zdarma, ke stáhnutí, pro děti, k vybarvení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Otevřený raketoplán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s otevřeným raketoplánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako křídy, vodové barvy, pastelky, zvýrazňovače nebo též uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku otevřený raketoplán lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s otevřeným raketoplánem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. křídy, vodové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i otevřený raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Princezna Leonora, Kocour Garfield, Among Us případně Asterix a Obelix. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, raketa, pes, lokomotiva či drak. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka otevřeného raketoplánu bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů