Top pět


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka otevřený raketoplán zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem otevřený raketoplán ke kreslení pro holky. Omalovánka otevřený raketoplán je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Otevřený raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Otevřený raketoplán - A5            Omalovánka - Otevřený raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Otevřený raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, online, Vesmír, Otevřený raketoplán, k tisku, zdarma, pro děti, k vytištění, obrázek

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Otevřený raketoplán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s otevřeným raketoplánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhly, zvýrazňovače, pastelové tužky, akrylové barvy a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky k dispozici ohromující množství. Obrázek otevřený raketoplán lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s otevřeným raketoplánem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. uhly, zvýrazňovače případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy jídel, jídla a pochopitelně i otevřený raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, čísla nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Kung Fu Panda, Kocour Garfield, Želvy Ninja a nebo Mimoni. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tu máme k uložení jsou: drak, draci, traktor, auta a auto. Ať si vaše dítě užije omalovánku otevřeného raketoplánu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů