Nejlepší


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka otevřený raketoplán zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem otevřený raketoplán k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka otevřený raketoplán je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Otevřený raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Otevřený raketoplán - A5            Omalovánka - Otevřený raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Otevřený raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, Otevřený raketoplán, ke stažení, obrázky, Vesmír, obrázek, k vybarvení, k vytištění, pro děti, online, zdarma

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Otevřený raketoplán k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s otevřeným raketoplánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, zvýrazňovače, fixy, uhlíky a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti vskutku velmi mnoho. Obrázek otevřený raketoplán lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s otevřeným raketoplánem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektřinu nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například křídy, zvýrazňovače nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i otevřený raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, zaměstnání lidí a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Medvídek Pú, Bratz panenky, Spiderman, Duhová nevěsta nebo Gormiti. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, vláček, koně, raketa případně pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s otevřeným raketoplánem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů