Nejstahovanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka otevřený raketoplán k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná otevřený raketoplán k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka otevřený raketoplán je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Otevřený raketoplán - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Otevřený raketoplán - A5            Omalovánka - Otevřený raketoplán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Otevřený raketoplán patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, elektronické omalovánky, Otevřený raketoplán, vymalovánky, domalovánky, k vytištění, omalovánka, dětské obrázky, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, ke stáhnutí, zadarmo, k vybarvení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Otevřený raketoplán k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s otevřeným raketoplánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, pastelky, tužky, voskovky a nebo fixky. Možností je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku otevřený raketoplán lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s otevřeným raketoplánem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku případně čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba křídy, pastelky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i otevřený raketoplán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, jídla či postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Ice Age, Bratz panenky, Avatar, Lví král případně Včelka Mája. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které tady máme k uložení jsou: auta, piráti, lokomotiva, vláček anebo princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou otevřený raketoplán.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů