Doporučené


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka květina k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem květina k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka květina je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Květina - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Květina - A5            Omalovánka - Květina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květina patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, k vybarvení, online, k tisku, obrázky, Květina, k vytisknutí, Květiny, zdarma, obrázek, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Květina k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s květinou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pastelové tužky, pera, fixy, tužky a vodové barvy. Malovacích potřeb je pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku květina lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s květinou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, pera či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků, jídla a pochopitelně i květinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Rumcajs, Tlapková patrola, Harry Potter anebo Madagaskar. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: hasiči, astronaut, čert, traktor případně Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou květiny.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů