Nej šest


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květina k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem květina k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka květina je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Květina - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květina - A5            Omalovánka - Květina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květina patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, zdarma, dětské obrázky, Květiny, ke stažení, online, vymalovánky, pro děti, omalovánka, ke stáhnutí, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, Květina

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Květina k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s květinou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, tempery, uhlíky, fixy nebo tužky. Možností je dnes pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku květina lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s květinou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. voskovky, tempery a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i květinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Power Strangers, Grinch, Diddl, Křemílek a Vochomůrka či Lego. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které zde máme ke stažení jsou: auta, hasiči, draci, lokomotiva nebo též auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou květina.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů