Nej omalovánky


Obrázek slepice k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květina k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem květina k vybarvení pro seniory. Omalovánka květina je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Květina - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Květina - A5            Omalovánka - Květina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květina patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, omalovánka, k vytisknutí, obrázek, Květina, pro děti, Květiny, k vytištění, online, k tisku, zadarmo, ke stáhnutí, obrázky, elektronické omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Květina k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s květinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, vodové barvy, uhly, propisovací tužky či pera. Potřeb na malování je pro ženy k dispozici široká škála. Omalovánku květina lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s květinou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, čas nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, vodové barvy případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i květinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, sporty nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Monster High, Batman, Naruto, Hledá se Nemo nebo Flintstones. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, princezna a princ, Popeláři, princezna a liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou květiny.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů