Nej obrázky


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květina k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem květina k obarvování pro malé caparty. Omalovánka květina je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Květina - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Květina - A5            Omalovánka - Květina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květina patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, online, k vybarvení, obrázek, Květina, zdarma, k tisku, obrázky, k vytisknutí, Květiny, k vytištění, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Květina k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s květinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, uhlíky, fixky, voskovky nebo též olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku květina lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s květinou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, čas nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například propisovací tužky, uhlíky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i květinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, druhy ptáků anebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Avengers, Ledové království, My little pony, Tarzan nebo také Spiderman. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, plachetnice, piráti, hasiči a astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem květina.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů