Top pět


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květina k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná květina k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka květina je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květina - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květina - A5            Omalovánka - Květina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květina patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květina, online, k vytištění, Květiny, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, obrázek, k tisku, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Květina k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s květinou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, propisovací tužky, křídy, pastelky případně temperové barvy. Možností je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Obrázek květina lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s květinou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii nebo také čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba uhly, propisovací tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, lidské profese a pochopitelně i květinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání a jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hello Kitty, Batman, Adiboo, Avengers nebo také Plants vs. Zombies. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, houby, liška, raketa a pes. Ať si vaše dítě užije omalovánku květiny.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů