Doporučujeme


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka květina zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem květina k obarvování pro nejmenší. Omalovánka květina je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květina - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Květina - A5            Omalovánka - Květina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květina patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: vymalovánky, zadarmo, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, ke stáhnutí, omalovánka, obrázek, k tisku, online, zdarma, ke stažení, elektronické omalovánky, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Květina k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s květinou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, pastelové tužky, voskové tužky případně pera. Výtvarných potřeb je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku květina lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s květinou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například propisovací tužky, vodové barvy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, hudební nástroje a pochopitelně i květinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Power Strangers, Kniha džunglí, Kuře Calimero, Hannah Montana a Hot Wheels. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tu máme k uložení jsou: liška, lokomotiva s vagónky, sněhulák, vláček nebo koně. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka květiny bude líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů