Nejlepší


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka zelenina k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk pojmenovaná zelenina k vybarvování pro větší děti. Omalovánka zelenina je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zelenina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zelenina - A5            Omalovánka - Zelenina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zelenina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, omalovánka, online, ke stažení, zadarmo, domalovánky, omalovánky, dětské obrázky, zdarma, obrázky, Zelenina, vymalovánky, elektronické omalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Zelenina k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk se zeleninou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, pera, fixky, pastelky či uhly. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku zelenina lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se zeleninou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tempery, pera nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, druhy sportů a pochopitelně i zeleninu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, písmena a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy King Kong, Angry birds, Popelka, Čaroděj Modromír nebo Adiboo. Je ale velmi náročné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, astronaut, miminko, mašinka případně auta. Ať omalovánka zelenina přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů