Nejvyhledávanější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zelenina zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná zelenina k vybarvování pro malé děti. Omalovánka zelenina je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zelenina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zelenina - A5            Omalovánka - Zelenina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zelenina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stažení, omalovánka, vymalovánky, k vytištění, obrázky, k vybarvení, elektronické omalovánky, omalovánky, k tisku, online, k vytisknutí, Zelenina, ke stáhnutí, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Zelenina k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se zeleninou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, voskovky, temperové barvy, fixy a olejové pastely. Možností je dnes pro holčičky k dispozici pestrá škála. Obrázek zelenina lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti se zeleninou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. pera, voskovky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a pochopitelně i zeleninu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, čísla případně květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Tlapková patrola, Batman, Johnny Bravo, Spiderman nebo též Zvonilka. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které zde máme k uložení jsou: slon, princezna, kočka, Santa Klaus anebo psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem zelenina.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů