Nej obrázky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka zelenina zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem zelenina k vybarvení pro děti. Omalovánka zelenina je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zelenina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zelenina - A5            Omalovánka - Zelenina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zelenina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, k tisku, online, Zelenina, obrázky, zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Zelenina k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění se zeleninou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, uhlíky, tempery, umělecké tužky a temperové barvy. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Obrázek zelenina lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se zeleninou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například olejové pastely, uhlíky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, čísla, kytky a pochopitelně i zeleninu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, jídla nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Pat a Mat, Medvídek Pú, Monster high, Kniha džunglí a Tom a Jerry. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: astronaut, psi, slon, princezna nebo též mašinka. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem zelenina.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů