Doporučené


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zelenina zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená zelenina k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka zelenina je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zelenina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Zelenina - A5            Omalovánka - Zelenina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zelenina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, Zelenina, Jídlo, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, k vytištění, online, obrázek, obrázky, k tisku

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Zelenina k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se zeleninou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, voskovky, propisovací tužky, uhly a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek zelenina lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se zeleninou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, elektřinu a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, voskovky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, čísla, různá zvířata a pochopitelně i zeleninu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, postavy z pohádek případně písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Harry Potter, Madagaskar, panenka Winx, Doba ledová a nebo Toy Story. Je však nákladné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tu máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, pes, houby, slon nebo také hasiči. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek se zeleninou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů