Nejvyhledávanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zelenina zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem zelenina k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka zelenina je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zelenina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zelenina - A5            Omalovánka - Zelenina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zelenina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, obrázek, k vybarvení, k tisku, k vytištění, Jídlo, pro děti, zdarma, Zelenina, online, k vytisknutí, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Zelenina k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí se zeleninou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, temperové barvy, grafitové tužky, fixy a tempery. Pomůcek na malování je pro chlapce i dívky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku zelenina lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk se zeleninou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. tužky, temperové barvy nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, čísla, druhy sportů a pochopitelně i zeleninu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, různé sporty nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Pocahontas, Spiderman, Shrek anebo Doba ledová. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: princezna, miminko, dinosauři, traktor a piráti. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou zelenina.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů