Nej omalovánky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka souboj k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem souboj k obarvení pro chlapce i dívky. Motivem další Omalovánky k vytisknutí je souboj na život a na smrt. Omalovánka souboj je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Souboj - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Souboj - A5            Omalovánka - Souboj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Souboj patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, Lidé, online, zdarma, k tisku, obrázek, obrázky, Souboj, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Souboj k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s soubojem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, tempery, křídy, propisovací tužky anebo fixy. Malovacích potřeb je pro menší i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku souboj lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s soubojem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, dětské oči nebo též čas. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. uhlíky, tempery či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, květiny, druhy jídel a pochopitelně i souboj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy rostlin a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Adiboo, Popelka, Lego nebo též Pan Včelka. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: liška, traktor, princezna, plachetnice a Popeláři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou souboje.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů