Top obrázky


Omalovánka s vánočním stromem

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka souboj k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem souboj k vybarvování pro nejmenší děti. Motivem další Omalovánky k vytisknutí je souboj na život a na smrt. Omalovánka souboj je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Souboj - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Souboj - A5            Omalovánka - Souboj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Souboj patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vytištění, dětské obrázky, ke stažení, omalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, zdarma, pro děti, domalovánky, elektronické omalovánky, obrázky, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Souboj k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s soubojem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, fixy, pera, temperové barvy a vodové barvy. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek souboj lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s soubojem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například tužky, fixy anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, pohádkové postavy a pochopitelně i souboj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různé kytky a nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Harley Quinn, Kačer Donald, Letopisy Narnie, U nás na farmě a Blesk McQueen. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, lokomotiva, netopýr, lokomotiva s vagónky a princezna a princ. Užijte si omalovánku souboje, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů