Nejoblíbenější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka souboj k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem souboj k obarvení pro nejmenší děti. Motivem další Omalovánky k vytisknutí je souboj na život a na smrt. Omalovánka souboj je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Souboj - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Souboj - A5            Omalovánka - Souboj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Souboj patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, ke stažení, Souboj, zdarma, obrázek, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, Lidé, k tisku, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Souboj k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s soubojem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, křídy, temperové barvy, pastelové tužky nebo grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku souboj lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s soubojem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, křídy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i souboj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, písmenka a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Tlapková patrola, Avatar, Popelka anebo Blesk McQueen. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, dinosauři, draci, lokomotiva s vagónky nebo také auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem souboj.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů