Nej omalovánky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka souboj k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem souboj ke kreslení pro dívky i chlapce. Motivem další Omalovánky k vytisknutí je souboj na život a na smrt. Omalovánka souboj je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Souboj - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Souboj - A5            Omalovánka - Souboj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Souboj patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, obrázky, k vytisknutí, pro děti, Souboj, k vybarvení, online, k tisku, k vytištění, Lidé, obrázek, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Souboj k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s soubojem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, pastelové tužky, tempery, temperové barvy nebo také voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Omalovánku souboj lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s soubojem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, oči dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. tužky, pastelové tužky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, rostliny, květiny a pochopitelně i souboj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, pohádkové postavy a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Paw patrol, Medvídek Pú, Včelka Mája, pes Pluto anebo Šmoulové. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, koně, auto, Popeláři a Santa Klaus. Nechť vám omalovánka s soubojem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů