Nejlepší


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka souboj k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem souboj k vybarvování pro kluky a holky. Motivem další Omalovánky k vytisknutí je souboj na život a na smrt. Omalovánka souboj je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Souboj - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Souboj - A5            Omalovánka - Souboj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Souboj patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, k vybarvení, obrázek, k vytištění, Souboj, pro děti, k tisku

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Souboj k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s soubojem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, tempery, křídy, grafitové tužky a umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku souboj lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s soubojem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, tempery a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, různé sporty, druhy ptáků a pochopitelně i souboj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Angelína balerína, Shrek, Požárník Sam, pes Pluto anebo Království lesních strážců. Je ale velmi problematické je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Popeláři, netopýr, čert, slon nebo též lokomotiva s vagónky. Ať omalovánka souboj přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů