Nej obrázky


Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Genesis 21 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná Kniha Genesis 21 k vybarvení pro dívky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z knihy knihy Genesis 11:1-9 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 21 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 21 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 21 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 21 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 21 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, Kniha Genesis 21, elektronické omalovánky, omalovánka, vymalovánky, obrázek, k vytištění, ke stažení, zadarmo, omalovánky, obrázky, k tisku, k vytisknutí, Bible a křesťanství

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Kniha Genesis 21 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 21 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, fixy, uhly, umělecké tužky případně temperové barvy. Možností je pro holčičky k dispozici celá škála. Omalovánku Kniha Genesis 21 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 21 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, fixy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, lidské profese, rostliny a pochopitelně i Kniha Genesis 21 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Dumbo, Avatar, Anime, Star Wars a Červená Karkulka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, auto, lokomotiva s vagónky, princezna a princ a nebo piráti. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Kniha Genesis 21 líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů