Top pět


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Genesis 21 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená Kniha Genesis 21 k obarvení pro malé ratolesti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z knihy knihy Genesis 11:1-9 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 21 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 21 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 21 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 21 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 21 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, ke stažení, obrázky, obrázek, k vybarvení, zdarma, k tisku, k vytištění, pro děti, Kniha Genesis 21, k vytisknutí, online

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Kniha Genesis 21 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Kniha Genesis 21 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, olejové pastely, křídy, umělecké tužky případně fixky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Kniha Genesis 21 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Kniha Genesis 21 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, počítač nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tužky, olejové pastely anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, písmena, různá zvířata a pochopitelně i Kniha Genesis 21 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Paw patrol, Hello Kitty, Zhu Zhu Pets, Pošťák Pat nebo též Kung Fu Panda. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme k uložení jsou: dinosauři, koně, čert, lokomotiva s vagónky nebo také draci. Ať si vaše dítě užije omalovánku Kniha Genesis 21.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů