Nej obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 21 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná Kniha Genesis 21 k obarvování pro malé děti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z knihy knihy Genesis 11:1-9 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 21 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 21 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 21 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 21 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 21 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, domalovánky, k tisku, dětské obrázky, pro děti, omalovánky, k vytisknutí, ke stažení, ke stáhnutí, omalovánka, zdarma, online, k vytištění, zadarmo

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Kniha Genesis 21 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 21 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, fixy, pastelové tužky, grafitové tužky či křídy. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Kniha Genesis 21 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Kniha Genesis 21 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, fixy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jídla, různé kytky a pochopitelně i Kniha Genesis 21 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, různá zvířata a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Spongebob, Bolt – pes pro každý případ, Elena z Avaloru nebo také Medvídek Pú. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, astronaut, mašinka, drak anebo lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kniha Genesis 21.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů