Nejhledanější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Genesis 21 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Kniha Genesis 21 ke kreslení pro tatínky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z knihy knihy Genesis 11:1-9 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 21 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 21 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 21 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 21 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 21 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: dětské obrázky, Bible a křesťanství, Kniha Genesis 21, k vytisknutí, elektronické omalovánky, obrázek, domalovánky, online, k vybarvení, pro děti, k tisku, obrázky, k vytištění, omalovánka

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Kniha Genesis 21 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Kniha Genesis 21 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, grafitové tužky, olejové pastely, voskovky případně tempery. Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Kniha Genesis 21 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Genesis 21 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba uhlíky, grafitové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, dopravní prostředky, jídla a pochopitelně i Kniha Genesis 21 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, druhy automobilů a lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Simpsonovi, Power Strangers, princezna Sofie a Kuře Calimero. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které zde máme k uložení jsou: netopýr, Santa Klaus, koně, houby nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kniha Genesis 21.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů