Top pět


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka kniha Genesis 21 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Kniha Genesis 21 k omalování pro malé i větší děti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z knihy knihy Genesis 11:1-9 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 21 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 21 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 21 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 21 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 21 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, Bible a křesťanství, obrázky, pro děti, zdarma, Kniha Genesis 21, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, online, k tisku

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Kniha Genesis 21 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Kniha Genesis 21 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, akrylové barvy, zvýrazňovače, propisovací tužky a uhly. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Obrázek Kniha Genesis 21 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Kniha Genesis 21 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například olejové pastely, akrylové barvy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, dopravní prostředky a pochopitelně i Kniha Genesis 21 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, sporty a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Požárník Sam, Sněhurka, Angry birds, Bořek stavitel a Frozen. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: pes, čert, netopýr, lokomotiva s vagónky či hasiči. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Kniha Genesis 21.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů