Výběr omalovánek


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 21 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Kniha Genesis 21 k vybarvování pro nejmenší děcka. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z knihy knihy Genesis 11:1-9 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 21 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 21 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 21 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 21 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 21 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, k vytištění, ke stažení, obrázek, Bible a křesťanství, pro děti, online, k vytisknutí, Kniha Genesis 21, obrázky, zdarma

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Kniha Genesis 21 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 21 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, tempery, uhlíky, pastelové tužky a křídy. Výtvarných potřeb je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku Kniha Genesis 21 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 21 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, tempery a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání, zvířátka a pochopitelně i Kniha Genesis 21 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy jídel nebo také písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Pat a Mat, Hot Wheels, Rumcajs, Pixel art a Scooby Doo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, kočka, drak, slon nebo též auto. Ať si vaše dítě užije omalovánku Kniha Genesis 21.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů