Nejlepší


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka klauni k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná Klauni k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka Klauni je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Klauni - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Klauni - A5            Omalovánka - Klauni - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klauni patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánky, obrázek, zdarma, Lidé, online, k vybarvení, k vytisknutí, zadarmo, Klauni, pro děti, ke stažení, dětské obrázky, ke stáhnutí, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klauni k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Klauni je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelky, uhlíky, vodové barvy, akrylové barvy a voskové tužky. Možností je pro dospělé vskutku velmi mnoho. Omalovánku Klauni lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Klauni má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, čas či elektřinu. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. pastelky, uhlíky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, dopravní prostředky, různé sporty a pochopitelně i Klauni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, druhy automobilů nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Bakugan, 101 dalmatinů, Doba ledová či Alenka v říši divů. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které tady máme k uložení jsou: miminko, kočka, psi, Santa Klaus a pes. Ať si vaše dítko užije malování Klauni.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů