Nejvyhledávanější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka klauni zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Klauni k vybarvení pro kluky. Omalovánka Klauni je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Klauni - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Klauni - A5            Omalovánka - Klauni - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klauni patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: domalovánky, Klauni, omalovánky, zadarmo, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, vymalovánky, zdarma, Lidé, obrázek, pro děti, dětské obrázky, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klauni k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Klauni je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, temperové barvy, tempery, pastelové tužky či grafitové tužky. Možností je dnes pro chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Klauni lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Klauni má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, temperové barvy případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé sporty, rostliny a pochopitelně i Klauni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, sporty a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Doba ledová, Superman, Krteček, Mašinka Tomáš a Červená Karkulka. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro slečny které tu máme ke stažení jsou: plachetnice, piráti, astronaut, sněhulák nebo koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Klauni.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů