Top obrázky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka ráno k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná ráno ke kreslení pro chlapečky. Vtipná omalovánka s motivem rána. Budík zvoní a přitom se nechce vstávat. Dospělí tuto situaci jistě dobře znají. Omalovánka ráno je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ráno - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ráno - A5            Omalovánka - Ráno - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráno patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vybarvení, zdarma, k tisku, Ráno, k vytištění, pro děti, ke stažení, obrázky, Lidé, k vytisknutí, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Ráno k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ránem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, umělecké tužky, fixky nebo také tempery. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Omalovánku ráno lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s ránem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, propisovací tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, pohádkové postavy, různá zvířata a pochopitelně i ráno :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, čísla případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Ninjago, Among Us, Bob a Bobek, Gumídci a Království lesních strážců. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: loď, princezna, Santa Klaus, psi a nebo traktor. Ať omalovánka ráno přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů