Nej omalovánky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka ráno k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná ráno k vybarvení pro nejmenší děti. Vtipná omalovánka s motivem rána. Budík zvoní a přitom se nechce vstávat. Dospělí tuto situaci jistě dobře znají. Omalovánka ráno je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ráno - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ráno - A5            Omalovánka - Ráno - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráno patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, Ráno, k vytisknutí, obrázek, Lidé, k vytištění, zdarma, pro děti, ke stažení, obrázky, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Ráno k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ránem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, fixky, grafitové tužky, zvýrazňovače a nebo vodové barvy. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku ráno lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ránem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, fixky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ráno :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Pat a Mat, Hello Kitty, Křemílek a Vochomůrka případně Roblox. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, lokomotiva s vagónky, princezna, hasiči anebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou ráno.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů