Výběr obrázků


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Obrázek jukeboxu

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ráno k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem ráno k omalování pro nejmenší děti. Vtipná omalovánka s motivem rána. Budík zvoní a přitom se nechce vstávat. Dospělí tuto situaci jistě dobře znají. Omalovánka ráno je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ráno - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Ráno - A5            Omalovánka - Ráno - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráno patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, obrázek, k tisku, Ráno, online, obrázky, k vybarvení, pro děti, k vytištění, Lidé

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Ráno k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s ránem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixky, propisovací tužky, pera a voskovky. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici ohromné množství. Omalovánku ráno lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ránem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, fixky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i ráno :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, kytky nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Bořek stavitel, Požárník Sam, Kuře Calimero a Kamarád Timmy. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: auto, auta, hasiči, raketa a nebo slon. Ať si vaše dítě užije obrázek rána.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů