Top omalovánky


Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek štěněte

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka ráno k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem ráno k obarvení pro kluky. Vtipná omalovánka s motivem rána. Budík zvoní a přitom se nechce vstávat. Dospělí tuto situaci jistě dobře znají. Omalovánka ráno je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ráno - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ráno - A5            Omalovánka - Ráno - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráno patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, omalovánka, zdarma, pro děti, Ráno, obrázky, ke stažení, online, k vybarvení, domalovánky, Lidé, vymalovánky, omalovánky, elektronické omalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Ráno k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s ránem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, pera, uhly, fixky případně vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek ráno lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ránem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peníze či čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, pera a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, rostliny, různé kytky a pochopitelně i ráno :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, různá zvířátka a nebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy 101 dalmatinů, Hulk, Bambi, Bořek stavitel či Indiana Jones. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: slon, kočka, auta, auto nebo též koně. Věříme, že se vám obrázek rána bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů