Nej obrázky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ráno k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná ráno k vybarvení pro děti. Vtipná omalovánka s motivem rána. Budík zvoní a přitom se nechce vstávat. Dospělí tuto situaci jistě dobře znají. Omalovánka ráno je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ráno - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Ráno - A5            Omalovánka - Ráno - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráno patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, obrázky, k tisku, pro děti, obrázek, Ráno, ke stažení, k vybarvení, Lidé, online, k vytisknutí, k vytištění

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Ráno k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ránem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskové tužky, propisovací tužky, tužky případně pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ráno lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s ránem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, voskové tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířata, čísla a pochopitelně i ráno :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin či pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kuře Calimero, Fortnite, Mimoni, Spiderman nebo Simpsonovi. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, plachetnice, vláček, draci a nebo pes. Nechť omalovánka s ránem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů