Top obrázky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ráno k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem ráno k obarvování pro dívky i chlapce. Vtipná omalovánka s motivem rána. Budík zvoní a přitom se nechce vstávat. Dospělí tuto situaci jistě dobře znají. Omalovánka ráno je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ráno - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Ráno - A5            Omalovánka - Ráno - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráno patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, k tisku, zdarma, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, obrázky, k vybarvení, Ráno, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Ráno k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s ránem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, propisovací tužky, pastelové tužky, tempery nebo pera. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky vskutku velmi mnoho. Omalovánku ráno lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s ránem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, propisovací tužky a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, pohádkové postavy, různá zvířátka a pochopitelně i ráno :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zaměstnání lidí případně zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Anna a Elsa, Mickey mouse, Budulínek, Pixel art a Indiana Jones. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: astronaut, vláček, čert, hasiči a raketa. Nechť omalovánka s ránem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů