Nej omalovánky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka ráno k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem ráno ke kreslení pro nejmenší děti. Vtipná omalovánka s motivem rána. Budík zvoní a přitom se nechce vstávat. Dospělí tuto situaci jistě dobře znají. Omalovánka ráno je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ráno - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ráno - A5            Omalovánka - Ráno - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráno patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, pro děti, obrázky, ke stáhnutí, k tisku, k vytisknutí, Ráno, dětské obrázky, k vytištění, ke stažení, zdarma, Lidé, omalovánky, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Ráno k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s ránem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako křídy, temperové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky anebo pera. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Omalovánku ráno lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s ránem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. křídy, temperové barvy a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé kytky, zaměstnání a pochopitelně i ráno :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, květiny či kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Bořek stavitel, H2O: Stačí přidat vodu, Monster High, Sněhurka a Kouzelná beruška a černý kocour. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stažení jsou: houby, slon, miminko, princezna a kočka. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka rána bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů