Výběr obrázků


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ráno k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem ráno ke kreslení pro chlapce i dívky. Vtipná omalovánka s motivem rána. Budík zvoní a přitom se nechce vstávat. Dospělí tuto situaci jistě dobře znají. Omalovánka ráno je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ráno - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ráno - A5            Omalovánka - Ráno - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráno patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Ráno, pro děti, online, obrázky, Lidé, zdarma, k tisku, k vybarvení, obrázek, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Ráno k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s ránem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, propisovací tužky, pera, umělecké tužky anebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ráno lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s ránem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, propisovací tužky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i ráno :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hannah Montana, Asterix a Obelix, Mickey mouse, Bořek stavitel a Pošťák Pat. Je však těžké a složité je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: princezna, auta, Popeláři, čert či Santa Klaus. Nechť vám omalovánka s ránem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů