Nejhledanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka labuť zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená labuť k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka labuť je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Labuť - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Labuť - A5            Omalovánka - Labuť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Labuť patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, obrázky, pro děti, Ptáci, k vytištění, online, Labuť, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Labuť k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s labutí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, umělecké tužky, fixy, vodové barvy nebo také fixky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku labuť lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s labutí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, umělecké tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, zaměstnání lidí, jídla a pochopitelně i labuť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, druhy ptáků a sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Teletubbies, Lego příběh, Marvel Rocket, Shimmer a Shine případně Kung Fu Panda. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, koně, traktor, netopýr anebo vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou labuť.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů