Doporučené


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka labuť k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná labuť ke kreslení pro nejmenší. Omalovánka labuť je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Labuť - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Labuť - A5            Omalovánka - Labuť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Labuť patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, omalovánka, omalovánky, obrázek, pro děti, k vytištění, ke stažení, elektronické omalovánky, k vybarvení, obrázky, k tisku, vymalovánky, ke stáhnutí, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Labuť k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s labutí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, uhlíky, zvýrazňovače, pastelové tužky nebo též propisovací tužky. Možností je dnes pro prcky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku labuť lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s labutí má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tempery, uhlíky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, čísla, zvířátka a pochopitelně i labuť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, kytky nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Teletubbies, Příběh hraček, Bořek stavitel, Včelka Mája anebo Kocour Garfield. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stažení jsou: miminko, auto, draci, loď a nebo sněhulák. Věříme, že se vám obrázek labutě bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů