Nej obrázky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Obrázek raketoplánu

Omalovánka labuť zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem labuť k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka labuť je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Labuť - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Labuť - A5            Omalovánka - Labuť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Labuť patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, obrázky, Labuť, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, Ptáci, pro děti, k vytištění, online, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Labuť k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s labutí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, temperové barvy, pastelové tužky, propisovací tužky nebo také pera. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Omalovánku labuť lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s labutí má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tužky, temperové barvy a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy sportů, sporty a pochopitelně i labuť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků nebo též písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Fortnite, Bob a Bobek, Popelka, IronMan a Angry birds. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, astronaut, lokomotiva, astronaut nebo dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou labuť.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů