Nejvyhledávanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka labuť zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem labuť k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka labuť je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Labuť - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Labuť - A5            Omalovánka - Labuť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Labuť patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, Ptáci, k vytisknutí, obrázek, pro děti, zdarma, Labuť, k tisku, k vytištění, ke stažení, online, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Labuť k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s labutí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, temperové barvy, voskovky, umělecké tužky a uhly. Možností je pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Obrázek labuť lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s labutí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, zrak dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, temperové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i labuť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, různá zvířata případně druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hello Kitty, Angry birds, Asterix a Obelix anebo Šmoulové. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, netopýr, mašinka, piráti či drak. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem labuť.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů