Nej obrázky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka labuť zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem labuť k obarvení pro holky. Omalovánka labuť je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Labuť - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Labuť - A5            Omalovánka - Labuť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Labuť patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, Ptáci, k vytisknutí, ke stažení, Labuť, k vytištění, obrázek, k tisku, obrázky, zdarma, online, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Labuť k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s labutí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, olejové pastely, fixky či voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro slečny vskutku velmi mnoho. Obrázek labuť lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s labutí má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například akrylové barvy, uhly nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, lidské profese a pochopitelně i labuť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy automobilů a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Princezna a žabák, Equestria Girls, Tlapková patrola, Spongebob a Pinocchio. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, raketa, piráti, houby a slon. Nechť vám omalovánka s labutí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů