Top pět


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka labuť k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem labuť ke kreslení pro děti. Omalovánka labuť je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Labuť - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Labuť - A5            Omalovánka - Labuť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Labuť patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, k vybarvení, ke stažení, zdarma, zadarmo, obrázek, elektronické omalovánky, omalovánky, omalovánka, obrázky, online, domalovánky, k vytisknutí, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Labuť k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s labutí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, tužky, voskové tužky, uhlíky a pastelové tužky. Možností je dnes pro starší děti opravdu mnoho. Omalovánku labuť lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s labutí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, tužky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, různá zvířátka a pochopitelně i labuť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, druhy ptáků či písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Krteček, Brawl stars, Na vlásku, Equestria Girls nebo též Mimoni. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, netopýr, Santa Klaus, auta a loď. Věříme, že se vám obrázek labutě bude líbit.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů