Výběr omalovánek


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka labuť zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená labuť k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka labuť je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Labuť - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Labuť - A5            Omalovánka - Labuť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Labuť patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, Ptáci, online, Labuť, k vytištění, pro děti, ke stažení, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, obrázky, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Labuť k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s labutí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, fixky, fixy, voskovky případně propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro kluky a holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku labuť lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s labutí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peníze nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. tužky, fixky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé kytky, květiny a pochopitelně i labuť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, druhy sportů a nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy U nás na farmě, Frozen, Popelka, Aladin nebo též Ratatouille. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, astronaut, Santa Klaus, piráti a slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem labuť.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů