Doporučené


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka tenistky

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka labuť zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem labuť ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka labuť je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Labuť - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Labuť - A5            Omalovánka - Labuť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Labuť patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, online, pro děti, k vytisknutí, Ptáci, zdarma, k tisku, ke stažení, k vytištění, Labuť, k vybarvení, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Labuť k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s labutí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, pera, vodové barvy, akrylové barvy nebo také grafitové tužky. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku labuť lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s labutí má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. křídy, pera nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin, jídla a pochopitelně i labuť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, písmenka a různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Princezna a žabák, Ledové království, Rumcajs, Paw patrol anebo Avengers. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: princezna, plachetnice, auta, draci a Popeláři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s labutí.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů