Nej šest


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka labuť k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem labuť k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka labuť je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Labuť - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Labuť - A5            Omalovánka - Labuť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Labuť patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: domalovánky, obrázek, Labuť, zadarmo, pro děti, k vytištění, zdarma, k tisku, Ptáci, ke stáhnutí, ke stažení, online, omalovánka, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Labuť k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s labutí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, akrylové barvy, uhly, fixy a propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro dívky k dispozici pestrá škála. Obrázek labuť lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s labutí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, čas případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například grafitové tužky, akrylové barvy nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, různá zvířátka a pochopitelně i labuť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Batman, Pixel art, Lví hlídka, Among Us případně Spiderman. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro prcky které tady máme k uložení jsou: psi, miminko, raketa, slon anebo princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s labutí.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů