Nejstahovanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka labuť zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění s názvem labuť k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka labuť je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Labuť - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Labuť - A5            Omalovánka - Labuť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Labuť patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, ke stažení, k tisku, pro děti, online, Labuť, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Labuť k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s labutí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, voskové tužky, pera, uhlíky a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku labuť lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s labutí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii anebo čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba vodové barvy, voskové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, sporty, různá zvířátka a pochopitelně i labuť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, dopravní prostředky nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Power Strangers, Littlest Pet Shop, Hello Kitty, Kačer Donald anebo IronMan. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: čert, miminko, astronaut, mašinka a koně. Nechť vám omalovánka s labutí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů