Nej pět


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka labuť zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem labuť ke kreslení pro ženy. Omalovánka labuť je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Labuť - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Labuť - A5            Omalovánka - Labuť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Labuť patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, online, k vytisknutí, Labuť, obrázky, k tisku, k vybarvení, obrázek, Ptáci, pro děti, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Labuť k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s labutí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, pastelky, voskovky, temperové barvy a propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti fakt mnoho Omalovánku labuť lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s labutí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří čas, peněženku a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba uhly, pastelky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, pohádkové postavy, jídla a pochopitelně i labuť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, hudební nástroje případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Tarzan, Mašinka Tomáš, Scooby Doo, Blesk McQueen a nebo Pocahontas. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které tu máme k uložení jsou: drak, Santa Klaus, hasiči, lokomotiva či piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s labutí.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů