Doporučujeme


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Numeri 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku označená Numeri 4 k vybarvování pro kluky i holky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 4 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 4 - A5            Omalovánka - Numeri 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k tisku, ke stažení, zdarma, k vybarvení, obrázky, Numeri 4, Bible a křesťanství, k vytištění, obrázek, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Numeri 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Numeri 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, voskovky, uhlíky, fixy anebo křídy. Možností je dnes pro malé i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku Numeri 4 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Numeri 4 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. tempery, voskovky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, čísla, jídla a pochopitelně i Numeri 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, pohádkové postavy a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Fortnite, Hello Kitty, Lego a nebo Avatar. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme k uložení jsou: vláček, netopýr, kočka, Popeláři nebo též auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Numeri 4.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů