Výběr omalovánek


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Numeri 4 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Numeri 4 k omalování pro děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 4 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 4 - A5            Omalovánka - Numeri 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, online, Bible a křesťanství, zdarma, k tisku, Numeri 4, pro děti, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Numeri 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Numeri 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, propisovací tužky, vodové barvy, voskové tužky nebo také pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek Numeri 4 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Numeri 4 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba fixy, propisovací tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, postavy z pohádek, květiny a pochopitelně i Numeri 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, lidské profese a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Lego příběh, Aladin, Tarzan, Marvel Rocket nebo Princezna a žabák. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stažení jsou: auta, dinosauři, astronaut, slon a koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Numeri 4.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů