Top omalovánky


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 4 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem Numeri 4 k omalování pro seniory. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 4 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 4 - A5            Omalovánka - Numeri 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, zdarma, Bible a křesťanství, k vytištění, ke stažení, obrázek, k vybarvení, Numeri 4, pro děti, online, k tisku, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Numeri 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Numeri 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pera, olejové pastely, akrylové barvy a nebo voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro slečny k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Numeri 4 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Numeri 4 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, oči dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, pera a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání lidí, jídla a pochopitelně i Numeri 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, písmenka případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy pes Pluto, Peter Pan, Pošťák Pat, Život brouka anebo Gormiti. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, loď, princezna a princ, drak nebo auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Numeri 4.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů