Nejstahovanější


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka Numeri 4 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Numeri 4 ke kreslení pro tatínky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 4 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Numeri 4 - A5            Omalovánka - Numeri 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: dětské obrázky, omalovánka, k vybarvení, domalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, ke stažení, k vytištění, vymalovánky, zadarmo, k vytisknutí, obrázky, Bible a křesťanství, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Numeri 4 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Numeri 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelové tužky, grafitové tužky, propisovací tužky nebo také tužky. Kreslících potřeb je dnes pro maminky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Numeri 4 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Numeri 4 má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, dětské oči případně počítač. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, pastelové tužky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, pohádkové postavy a pochopitelně i Numeri 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, čísla anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Zootropolis, Plants vs. Zombies, Prasátko peppa, Avatar případně Scooby Doo. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které zde máme k uložení jsou: princezna, auta, princezna a princ, drak nebo psi. Nechť omalovánka s Numeri 4 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů