Top omalovánky


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka Numeri 4 k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná Numeri 4 k omalování pro starší děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 4 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 4 - A5            Omalovánka - Numeri 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, omalovánka, pro děti, obrázky, vymalovánky, Numeri 4, dětské obrázky, ke stáhnutí, zdarma, k vytisknutí, online, elektronické omalovánky, ke stažení, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Numeri 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Numeri 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, křídy, uhly, pastelky a tužky. Možností je pro holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Numeri 4 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Numeri 4 má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například pastelové tužky, křídy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, rostliny, různá zvířata a pochopitelně i Numeri 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, dopravní prostředky případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy U nás na farmě, Jak vycvičit draka, Asterix a Obelix, Kniha džunglí nebo Pinocchio. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, čert, plachetnice, houby či princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Numeri 4 líbit.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů