Nejstahovanější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Numeri 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem Numeri 4 k obarvení pro holku i kluka. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 4 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 4 - A5            Omalovánka - Numeri 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, ke stažení, obrázek, pro děti, Bible a křesťanství, online, Numeri 4, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Numeri 4 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Numeri 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelky, křídy, temperové barvy, pastelové tužky a uhlíky. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Numeri 4 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 4 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, počítač případně čas. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelky, křídy nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a pochopitelně i Numeri 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, druhy ptáků nebo čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Lego, Včelka Mája, Požárník Sam, Frozen případně Krtek. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, princezna a princ, auta, Santa Klaus a nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Numeri 4.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů