Nejoblíbenější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Numeri 4 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Numeri 4 k obarvování pro děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 4 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 4 - A5            Omalovánka - Numeri 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, pro děti, obrázek, k vybarvení, obrázky, Bible a křesťanství, online, ke stažení, Numeri 4, k tisku, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Numeri 4 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Numeri 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, zvýrazňovače, uhly, propisovací tužky nebo též fixky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku Numeri 4 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Numeri 4 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pera, zvýrazňovače a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i Numeri 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, zaměstnání lidí anebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Budulínek, Bezzubka, Tarzan, Tom a Jerry nebo Harley Quinn. Je ale těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: mašinka, hasiči, drak, koně případně princezna a princ. Ať omalovánka Numeri 4 přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů