Top obrázky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Numeri 4 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená Numeri 4 k obarvení pro holčičky i chlapečky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 4 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 4 - A5            Omalovánka - Numeri 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Numeri 4, k tisku, Bible a křesťanství, online, ke stažení, k vybarvení, obrázek, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Numeri 4 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Numeri 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, pera, vodové barvy, fixky případně olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Numeri 4 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Numeri 4 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. tužky, pera či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Numeri 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, různá zvířátka nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Madagaskar, Avengers, Aladin, Locika a Ferda mravenec. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, lokomotiva, čert, princezna a houby. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Numeri 4.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů