Nejoblíbenější


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka batole k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem batole k obarvování pro malé caparty. Omalovánka batole je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Batole - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Batole - A5            Omalovánka - Batole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Batole patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, zdarma, obrázky, k vytisknutí, obrázek, Batole, k vytištění, k tisku, ke stažení, k vybarvení, online, Lidé

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Batole k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s batoletem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, uhly, fixy, temperové barvy a nebo tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici široká škála. Obrázek batole lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s batoletem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, uhly případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmena, zvířata a pochopitelně i batole :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy nebo též květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy My little pony, Tlapková patrola, Stašpytlík, Lví král a panenka Winx. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme k uložení jsou: hasiči, kočka, lokomotiva s vagónky, astronaut či dinosauři. Ať si vaše dítě užije obrázek batolete.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů