Nejlepší


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka batole k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená batole ke kreslení pro ženy. Omalovánka batole je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Batole - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Batole - A5            Omalovánka - Batole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Batole patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, ke stáhnutí, Batole, obrázek, Lidé, zadarmo, omalovánka, omalovánky, k vybarvení, ke stažení, online, elektronické omalovánky, zdarma, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Batole k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s batoletem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, fixy, olejové pastely anebo voskovky. Potřeb na malování je pro chlapce k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku batole lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s batoletem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, umělecké tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zvířata, různé sporty a pochopitelně i batole :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, jednotlivá zvířata nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Hot Wheels, Lego příběh, Medvídek Pú, Madagaskar a Asterix a Obelix. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, pes, traktor, princezna a princ či dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou batole.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů