Top omalovánky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka batole k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná batole k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka batole je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Batole - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Batole - A5            Omalovánka - Batole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Batole patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, Batole, Lidé, pro děti, obrázky, k vybarvení, zdarma, online, ke stažení, k vytištění, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Batole k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s batoletem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixky, umělecké tužky, tempery, akrylové barvy případně tužky. Pomůcek na malování je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Obrázek batole lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s batoletem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, čas a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. fixky, umělecké tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání, zvířátka a pochopitelně i batole :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, různé sporty a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Budulínek, Spiderman, Astroboy, princezna Sofie a nebo Brawl stars. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, traktor, draci, drak či liška. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka batolete bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů