Výběr obrázků


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka batole k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem batole k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka batole je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Batole - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Batole - A5            Omalovánka - Batole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Batole patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, online, pro děti, k vytištění, ke stažení, obrázky, Lidé, zdarma, k tisku, Batole, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Batole k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s batoletem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhlíky, umělecké tužky, křídy nebo také pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku batole lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s batoletem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, uhlíky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, hudební nástroje, druhy sportů a pochopitelně i batole :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, písmenka nebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Šmoulové, Fifi z Květíkova, Požárník Sam anebo Mickey mouse. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, slon, koně, vláček a auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou batole.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů