Top omalovánky


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka batole k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem batole ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka batole je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Batole - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Batole - A5            Omalovánka - Batole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Batole patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, pro děti, online, k tisku, Batole, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, obrázek, ke stažení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Batole k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s batoletem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, vodové barvy, pera, fixy či fixky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku batole lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s batoletem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například voskovky, vodové barvy nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé kytky, druhy automobilů a pochopitelně i batole :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy ptáků a druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Ninjago, Pat a Mat, Brawl stars, Lví král a Červená Karkulka. Je ale těžké a složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme k uložení jsou: plachetnice, koně, auta, dinosauři a sněhulák. Ať omalovánka batole přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů