Nejoblíbenější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka batole zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná batole k vybarvování pro puberťáky. Omalovánka batole je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Batole - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Batole - A5            Omalovánka - Batole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Batole patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Batole, obrázek, domalovánky, obrázky, zdarma, pro děti, zadarmo, k tisku, ke stažení, Lidé, online, elektronické omalovánky, k vytištění, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Batole k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s batoletem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, temperové barvy, křídy, pastelové tužky a pastelky. Možností je pro tatínky k dispozici ohromující množství. Obrázek batole lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s batoletem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. uhly, temperové barvy případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i batole :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, dopravní prostředky či různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Mickey mouse, Indiana Jones, Adiboo, Shrek a Tarzan. Je však náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, mašinka, dinosauři, drak nebo také čert. Ať omalovánka batole přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů