Nejvyhledávanější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka batole k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem batole k vybarvení pro větší děti. Omalovánka batole je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Batole - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Batole - A5            Omalovánka - Batole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Batole patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázky, Lidé, dětské obrázky, Batole, pro děti, online, k tisku, obrázek, zdarma, zadarmo, k vytištění, ke stažení, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Batole k vytištění pro děti

Omalovánka s batoletem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, pastelové tužky, křídy anebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Obrázek batole lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s batoletem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, olejové pastely nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé kytky, různé sporty a pochopitelně i batole :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, písmena a nebo rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Budulínek, Minecraft, Bob a Bobek, Lví král a Monster High. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: hasiči, slon, psi, pes a koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku batole.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů