Doporučené


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka batole k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk pojmenovaná batole ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka batole je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Batole - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Batole - A5            Omalovánka - Batole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Batole patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, online, Lidé, obrázek, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, Batole, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Batole k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s batoletem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pera, uhly, fixky, voskovky nebo také uhlíky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku batole lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s batoletem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, uhly a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i batole :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy ptáků nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Spongebob, Bratz panenky, U nás na farmě, Myška Minie či Paw patrol. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, mašinka, čert, astronaut a nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou batole.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů