Top pět


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka batole k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem batole k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka batole je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Batole - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Batole - A5            Omalovánka - Batole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Batole patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, online, k vytištění, pro děti, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, Batole, Lidé, k vybarvení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Batole k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s batoletem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, voskové tužky, pastelové tužky, křídy případně grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Obrázek batole lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s batoletem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pera, voskové tužky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i batole :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, zvířata a postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Equestria Girls, Kniha džunglí, Astroboy, Superman nebo také Šmoulové. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, koně, hasiči, Santa Klaus a auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem batole.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů