Top omalovánky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka batole k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění označená batole k obarvování pro starší děti. Omalovánka batole je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Batole - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Batole - A5            Omalovánka - Batole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Batole patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Batole, online, pro děti, obrázek, Lidé, ke stažení, k vybarvení, zdarma, obrázky, k vytištění, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Batole k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s batoletem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pera, akrylové barvy, zvýrazňovače případně uhly. Možností je dnes pro nejmenší k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek batole lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s batoletem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, pera nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, rostliny a pochopitelně i batole :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, postavy z pohádek anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Hot Wheels, Krteček, Princezna Leonora, Fifi z Květíkova a My little pony. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které zde máme k uložení jsou: piráti, vláček, auta, princezna a princ nebo netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s batoletem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů