Výběr omalovánek


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka batole k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná batole k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka batole je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Batole - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Batole - A5            Omalovánka - Batole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Batole patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, pro děti, k vytisknutí, domalovánky, Lidé, k tisku, dětské obrázky, ke stáhnutí, Batole, obrázek, online, omalovánka, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Batole k vytištění pro děti

Omalovánka s batoletem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, vodové barvy, uhly nebo také voskové tužky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku batole lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s batoletem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. uhlíky, pastelové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, písmena a pochopitelně i batole :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, zvířátka nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Pošťák Pat, Kocour Garfield, Trollové, Batman a Bambi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které zde máme ke stažení jsou: traktor, mašinka, astronaut, auta a nebo liška. Ať si vaše dítě užije obrázek batolete.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů