Nej obrázky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka iSS k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod názvem iSS k omalování pro starší děti. Omalovánka iSS je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek ISS - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - ISS - A5            Omalovánka - ISS - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění ISS patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, Vesmír, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, zdarma, ISS, k tisku, online, k vytištění, k vybarvení, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek ISS k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s iSsem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pera, pastelové tužky, tužky a propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku iSS lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s iSsem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, pera a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, lidské profese, postavy z pohádek a pochopitelně i iSs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Spongebob, Želvy Ninja, Mimoni, Kniha džunglí nebo Madagaskar. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, koně, liška, raketa nebo také lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou iSsu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů