Výběr omalovánek


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka iSS k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem iSS k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka iSS je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek ISS - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - ISS - A5            Omalovánka - ISS - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění ISS patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zdarma, online, Vesmír, obrázek, ke stažení, k vybarvení, k tisku, obrázky, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, ISS

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek ISS k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s iSsem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, uhlíky, tužky, grafitové tužky a nebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Omalovánku iSS lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s iSsem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba uhly, uhlíky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, rostliny, sporty a pochopitelně i iSs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, lidské profese nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Locika, Bugs Bunny, Madagaskar, Avengers anebo Batman. Je však těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: mašinka, vláček, houby, lokomotiva a auto. Ať vám omalovánka iSS přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů