Nejstahovanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka iSS k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem iSS k obarvování pro učitelky. Omalovánka iSS je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek ISS - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - ISS - A5            Omalovánka - ISS - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění ISS patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, online, obrázky, zdarma, omalovánka, Vesmír, pro děti, dětské obrázky, ke stažení, omalovánky, k vybarvení, domalovánky, zadarmo, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek ISS k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s iSsem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, propisovací tužky, grafitové tužky, akrylové barvy a zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro seniory k dispozici celá škála. Obrázek iSS lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s iSsem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, peněženku nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, propisovací tužky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i iSs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Sněhurka, Piráti z Karibiku, Power Strangers, Paw patrol nebo také Zootropolis. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme k uložení jsou: koně, princezna, psi, astronaut případně raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem iSS.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů