Nej šest


Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka iSS k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem iSS k omalování pro slečny. Omalovánka iSS je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek ISS - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - ISS - A5            Omalovánka - ISS - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění ISS patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vybarvení, domalovánky, online, pro děti, omalovánka, omalovánky, dětské obrázky, Vesmír, zdarma, k vytištění, obrázek, ke stažení, zadarmo

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení ISS k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s iSsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, tužky, uhly, fixy a vodové barvy. Možností je pro malá děcka vskutku mnoho. Omalovánku iSS lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s iSsem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixky, tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, druhy jídel, zaměstnání a pochopitelně i iSs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, druhy sportů případně zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Budulínek, Kim Possible, Ledové království a nebo My little pony. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stáhnutí jsou: piráti, traktor, draci, psi či pes. Ať si vaše dítě užije obrázek iSsu.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů