Doporučené


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka iSS k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem iSS k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka iSS je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek ISS - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - ISS - A5            Omalovánka - ISS - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění ISS patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, ISS, obrázek, k vybarvení, Vesmír, k vytisknutí, zdarma, k tisku, obrázky, pro děti, online, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek ISS k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s iSsem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixky, voskovky, umělecké tužky, pastelky a nebo vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek iSS lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s iSsem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba fixky, voskovky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, různá zvířata, sporty a pochopitelně i iSs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, jídla nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Fortnite, Lego, Příběh hraček, Superman a Šmoulové. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: mašinka, traktor, drak, psi anebo princezna. Nechť omalovánka s iSsem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů