Výběr omalovánek


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka iSS k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem iSS k obarvování pro chlapce. Omalovánka iSS je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek ISS - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - ISS - A5            Omalovánka - ISS - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění ISS patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, omalovánky, omalovánka, dětské obrázky, online, elektronické omalovánky, domalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, pro děti, obrázky, zdarma, zadarmo

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení ISS k vytištění pro děti

Omalovánka s iSsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelky, temperové barvy, pastelové tužky nebo také fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Obrázek iSS lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s iSsem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, pastelky případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, druhy jídel a pochopitelně i iSs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka a nebo rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Avengers, Harry Potter, Shimmer a Shine a Kim Possible. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auta, raketa, miminko a drak. Užijte si omalovánku iSsu, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů