Top pět


Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka iSS k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem iSS ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka iSS je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek ISS - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - ISS - A5            Omalovánka - ISS - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění ISS patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ISS, online, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k tisku, ke stažení, Vesmír, pro děti, zdarma, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek ISS k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s iSsem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, tempery, umělecké tužky, grafitové tužky a nebo zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky fakt mnoho Omalovánku iSS lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s iSsem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například voskovky, tempery a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, druhy ptáků, písmena a pochopitelně i iSs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, rostliny či různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Hello Kitty, IronMan, Shimmer a Shine, Blesk McQueen anebo panenka Winx. Je ale těžké je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: auto, auta, Santa Klaus, kočka a koně. Užijte si omalovánku iSsu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů