Nejhledanější


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka iSS k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem iSS k obarvení pro tatínky. Omalovánka iSS je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek ISS - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - ISS - A5            Omalovánka - ISS - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění ISS patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: domalovánky, obrázek, ke stažení, zadarmo, pro děti, zdarma, k vytisknutí, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, ISS, k tisku, omalovánka, online, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení ISS k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s iSsem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, zvýrazňovače, pastelky, grafitové tužky či tempery. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku iSS lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s iSsem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peněženku nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, zvýrazňovače nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i iSs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání případně jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Avatar, Stašpytlík, Asterix a Obelix, Marvel Rocket nebo Pošťák Pat. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, mašinka, dinosauři, raketa a lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou iSsu.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů