Doporučené


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka iSS k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem iSS k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka iSS je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek ISS - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - ISS - A5            Omalovánka - ISS - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění ISS patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, ISS, zdarma, online, ke stažení, obrázky, k tisku, k vytisknutí, obrázek, pro děti, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek ISS k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s iSsem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhly, grafitové tužky, pastelky, akrylové barvy nebo též voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku iSS lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s iSsem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhly, grafitové tužky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, hudební nástroje, pohádkové postavy a pochopitelně i iSs :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Simpsonovi, Toy Story, Aladin a nebo IronMan. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, astronaut, loď, koně a traktor. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou iSS.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů