Výběr obrázků


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kormorán zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem kormorán k vybarvování pro holčičky. Omalovánka kormorán je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kormorán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kormorán - A5            Omalovánka - Kormorán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kormorán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: domalovánky, Ptáci, omalovánky, ke stáhnutí, obrázky, zdarma, omalovánka, elektronické omalovánky, pro děti, k tisku, ke stažení, zadarmo, k vybarvení, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kormorán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kormoránem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelové tužky, pera, voskové tužky, olejové pastely či pastelky. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek kormorán lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kormoránem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, pera a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivá zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i kormorán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, jídla a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Pat a Mat, Piráti z Karibiku, Grinch, Pejsek a kočička a nebo Krteček. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, psi, sněhulák, draci případně plachetnice. Nechť omalovánka s kormoránem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů