Top obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kormorán k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná kormorán k vybarvení pro dívky. Omalovánka kormorán je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kormorán - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kormorán - A5            Omalovánka - Kormorán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kormorán patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vybarvení, k vytisknutí, online, omalovánky, k vytištění, elektronické omalovánky, Ptáci, obrázek, Kormorán, k tisku, domalovánky, zadarmo, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kormorán k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s kormoránem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, olejové pastely, křídy, temperové barvy a fixky. Kreslících potřeb je dnes pro prcky k dispozici ohromné množství. Omalovánku kormorán lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kormoránem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peníze, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro prcky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, olejové pastely a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, lidské profese a pochopitelně i kormorán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, dopravní prostředky nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Bambi, Avengers, Astroboy, Zootropolis a Spongebob. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: raketa, sněhulák, hasiči, loď a netopýr. Ať si vaše dítko užije malování kormoránu.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů