Nej obrázky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Úředník k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem Úředník k vybarvování pro seniory. Obrázek státního úředníka nebo podnikatele? To necháme na vás. Omalovánka Úředník je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Úředník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Úředník - A5            Omalovánka - Úředník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úředník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, pro děti, omalovánka, dětské obrázky, domalovánky, online, ke stažení, k tisku, vymalovánky, omalovánky, zdarma, elektronické omalovánky, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Úředník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Úředníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, uhlíky, tužky nebo grafitové tužky. Možností je dnes pro učitelky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Úředník lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Úředníkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří čas, počítač nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskovky, pastelové tužky nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, zvířata, druhy jídel a pochopitelně i Úředníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, písmena případně lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Angry birds, Aladin, Asterix a Obelix, Pinocchio nebo též Avatar. Je ale velmi náročné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: koně, čert, hasiči, vláček anebo raketa. Ať vám omalovánka Úředník přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů