Výběr obrázků


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Úředník k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem Úředník k vybarvování pro děti. Obrázek státního úředníka nebo podnikatele? To necháme na vás. Omalovánka Úředník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Úředník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Úředník - A5            Omalovánka - Úředník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úředník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, obrázek, pro děti, Úředník, Lidé, k vybarvení, k vytištění, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Úředník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Úředníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, propisovací tužky, tempery, voskové tužky nebo také fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Úředník lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Úředníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tužky, propisovací tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, dopravní prostředky, pohádkové postavy a pochopitelně i Úředníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání případně písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Harry Potter, Lego, Spongebob, Simpsonovi anebo Lví král. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, Santa Klaus, auta, psi a sněhulák. Nechť vám omalovánka s Úředníkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů