Nej omalovánky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Úředník k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem Úředník k obarvování pro dívky. Obrázek státního úředníka nebo podnikatele? To necháme na vás. Omalovánka Úředník je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Úředník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Úředník - A5            Omalovánka - Úředník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úředník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stáhnutí, pro děti, domalovánky, zdarma, dětské obrázky, elektronické omalovánky, k tisku, obrázky, obrázek, k vytištění, online, k vybarvení, omalovánky, Úředník

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Úředník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Úředníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, fixy, uhlíky, voskové tužky nebo též pera. Kreslících potřeb je dnes pro maminky vskutku mnoho. Omalovánku Úředník lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Úředníkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. fixky, fixy či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, dopravní prostředky, písmenka a pochopitelně i Úředníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, pohádkové postavy anebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Trollové, Harry Potter, Kocour Garfield a Hledá se Dory. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme k uložení jsou: sněhulák, draci, houby, lokomotiva s vagónky a dinosauři. Užijte si omalovánku Úředníka, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů