Doporučujeme


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Úředník zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem Úředník k obarvování pro dívky. Obrázek státního úředníka nebo podnikatele? To necháme na vás. Omalovánka Úředník je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Úředník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Úředník - A5            Omalovánka - Úředník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úředník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stáhnutí, omalovánky, elektronické omalovánky, Úředník, obrázek, zdarma, obrázky, k vytištění, Lidé, k vybarvení, dětské obrázky, k tisku, k vytisknutí, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Úředník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Úředníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixky, voskovky, zvýrazňovače nebo také voskové tužky. Možností je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Úředník lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Úředníkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, fixky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky, sporty a pochopitelně i Úředníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata anebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Aladin, Mickey mouse, Frozen, Princezna Leonora nebo Kuře Calimero. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, miminko, koně, Santa Klaus nebo též pes. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Úředník.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů