Výběr omalovánek


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Úředník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem Úředník k omalování pro větší děti. Obrázek státního úředníka nebo podnikatele? To necháme na vás. Omalovánka Úředník je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Úředník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Úředník - A5            Omalovánka - Úředník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úředník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, obrázky, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, Lidé, zdarma, obrázek, ke stažení, k tisku, Úředník, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Úředník k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Úředníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, tempery, fixky nebo také voskovky. Možností je dnes pro malé děti k dispozici ohromné množství. Obrázek Úředník lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Úředníkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. tužky, zvýrazňovače či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Úředníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, hudební nástroje případně druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Avatar, Království lesních strážců, Duhová nevěsta, Želvy Ninja a Lego friends. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auta, auto, drak a houby. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Úředník.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů