Doporučené


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Úředník k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená Úředník k obarvení pro naše zlatíčka. Obrázek státního úředníka nebo podnikatele? To necháme na vás. Omalovánka Úředník je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Úředník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Úředník - A5            Omalovánka - Úředník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úředník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k tisku, k vybarvení, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, Úředník, pro děti, Lidé, k vytištění, zdarma, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Úředník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Úředníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tužky, pastelky, grafitové tužky nebo také temperové barvy. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek Úředník lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Úředníkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, čas či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířata, různé sporty a pochopitelně i Úředníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin případně lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Doba ledová, Krteček, Na vlásku, Flintstoneovi či Asterix a Obelix. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, Santa Klaus, houby, traktor nebo též psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Úředník.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů