Top omalovánky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Úředník k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná Úředník k vybarvení pro menší i větší děti. Obrázek státního úředníka nebo podnikatele? To necháme na vás. Omalovánka Úředník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Úředník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Úředník - A5            Omalovánka - Úředník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úředník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, pro děti, zdarma, obrázek, online, obrázky, Lidé, k tisku, Úředník, k vybarvení, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Úředník k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Úředníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, vodové barvy, fixy, pera a umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Úředník lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Úředníkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii či peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. křídy, vodové barvy anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, zaměstnání a pochopitelně i Úředníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, lidské profese nebo také písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Myška Minie, Power Strangers, Tom a Jerry, Fortnite či Pat a Mat. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme k uložení jsou: slon, draci, auta, Santa Klaus a hasiči. Věříme, že se vám obrázek Úředníka bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů