Nejvyhledávanější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Úředník zdarma k vytištění

Omalovánka uložená pod názvem Úředník k omalování pro starší děti. Obrázek státního úředníka nebo podnikatele? To necháme na vás. Omalovánka Úředník je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Úředník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Úředník - A5            Omalovánka - Úředník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úředník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Úředník, zadarmo, obrázek, ke stažení, online, vymalovánky, k vytištění, Lidé, k vytisknutí, obrázky, dětské obrázky, k vybarvení, ke stáhnutí, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Úředník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Úředníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, uhly, tužky, voskovky a umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Omalovánku Úředník lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Úředníkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, peněženku anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, uhly a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin, rostliny a pochopitelně i Úředníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, různé kytky nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Kamarád Timmy, Kniha džunglí, Myška Minie anebo Království lesních strážců. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, princezna a princ, miminko nebo též vláček. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Úředníkem.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů