Top obrázky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Úředník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Úředník k vybarvení pro děti. Obrázek státního úředníka nebo podnikatele? To necháme na vás. Omalovánka Úředník je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Úředník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Úředník - A5            Omalovánka - Úředník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úředník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, Úředník, obrázky, pro děti, obrázek, ke stažení, k tisku, Lidé, zdarma, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Úředník k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Úředníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskovky, pastelky, zvýrazňovače, olejové pastely a nebo fixky. Malovacích potřeb je pro kluky a holky fakt mnoho Omalovánku Úředník lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Úředníkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskovky, pastelky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířátka, písmena a pochopitelně i Úředníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, různá zvířátka případně rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Tarzan, Aladin, Pixel art nebo také Hledá se Dory. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, kočka, princezna, drak anebo mašinka. Nechť omalovánka s Úředníkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů