Výběr obrázků


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Úředník k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Úředník ke kreslení pro naše zlatíčka. Obrázek státního úředníka nebo podnikatele? To necháme na vás. Omalovánka Úředník je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Úředník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Úředník - A5            Omalovánka - Úředník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úředník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, zdarma, k tisku, Lidé, Úředník, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, online, k vybarvení, ke stažení, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Úředník k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Úředníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, uhly, fixy, vodové barvy nebo též temperové barvy. Potřeb na malování je pro kluky i holky opravdu mnoho. Obrázek Úředník lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Úředníkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, uhly a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a pochopitelně i Úředníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, čísla a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Peter Pan, Kocour Garfield, Medvídek Pú, Shimmer a Shine a Astroboy. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: Santa Klaus, princezna, auto, hasiči případně pes. Ať omalovánka Úředník přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů