Top obrázky


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Úředník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Úředník k obarvování pro malé caparty. Obrázek státního úředníka nebo podnikatele? To necháme na vás. Omalovánka Úředník je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Úředník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Úředník - A5            Omalovánka - Úředník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úředník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, k vytištění, zdarma, pro děti, k vybarvení, obrázky, Úředník, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Úředník k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Úředníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelky, pastelové tužky, tužky a uhlíky. Malovacích potřeb je pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Obrázek Úředník lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Úředníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí nebo peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například voskové tužky, pastelky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy rostlin, kytky a pochopitelně i Úředníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, různé sporty případně sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Paw patrol, Myška Minie, Toy Story, Harry Potter nebo Barbie. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme k uložení jsou: astronaut, hasiči, netopýr, kočka a lokomotiva s vagónky. Nechť omalovánka s Úředníkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů