Doporučené


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Úředník k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená Úředník k vybarvení pro puberťáky. Obrázek státního úředníka nebo podnikatele? To necháme na vás. Omalovánka Úředník je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Úředník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Úředník - A5            Omalovánka - Úředník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úředník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, obrázky, obrázek, online, domalovánky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, k vytištění, ke stáhnutí, k vybarvení, k tisku, pro děti, zadarmo, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Úředník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Úředníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, akrylové barvy, umělecké tužky, propisovací tužky nebo též pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce opravdu mnoho. Obrázek Úředník lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Úředníkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, akrylové barvy či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, hudební nástroje, druhy jídel a pochopitelně i Úředníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, kytky a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Harley Quinn, Elena z Avaloru, Fifi z Květíkova, Sněhurka případně Atlantida: Tajemná říše. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: liška, kočka, auto, čert nebo také traktor. Věříme, že se vám obrázek Úředníka bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů