Nejoblíbenější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka turista zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem turista k obarvení pro slečny. Omalovánka turista je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Turista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Turista - A5            Omalovánka - Turista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Turista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, vymalovánky, pro děti, domalovánky, k vybarvení, Turista, obrázek, zdarma, k vytisknutí, ke stáhnutí, omalovánky, dětské obrázky, obrázky, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Turista k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s turistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, pastelky, olejové pastely, uhlíky a vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku turista lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s turistou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pera, pastelky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, zaměstnání a pochopitelně i turistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, druhy ptáků nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Gormiti, Mimoni, Asterix a Obelix a Požárník Sam. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, vláček, astronaut, plachetnice anebo draci. Věříme, že se vám obrázek turisty bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů