Nej omalovánky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka turista zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem turista ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka turista je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Turista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Turista - A5            Omalovánka - Turista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Turista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Lidé, ke stažení, k tisku, Turista, pro děti, k vytištění, online, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Turista k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s turistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelky, uhly, tempery anebo uhlíky. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky fakt mnoho Omalovánku turista lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s turistou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. zvýrazňovače, pastelky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i turistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, zvířata či postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Mašinka Tomáš, Pocahontas, Flintstoneovi nebo také IronMan. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: pes, houby, astronaut, auta a netopýr. Nechť vám omalovánka s turistou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů