Nejlepší


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka turista k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem turista k omalování pro větší děti. Omalovánka turista je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Turista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Turista - A5            Omalovánka - Turista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Turista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, elektronické omalovánky, k vybarvení, vymalovánky, domalovánky, omalovánky, omalovánka, k tisku, Turista, online, zadarmo, ke stáhnutí, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Turista k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s turistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, fixy, akrylové barvy, voskovky či fixky. Možností je pro seniory fakt mnoho Omalovánku turista lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s turistou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba tužky, fixy anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i turistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání lidí a jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Kráska a zvíře, Zhu Zhu Pets, Kuře Calimero, Princezna a žabák nebo též IronMan. Je ale nákladné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: raketa, sněhulák, hasiči, liška a kočka. Ať omalovánka turista přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů