Doporučené


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka turista k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná turista k omalování pro nejmenší. Omalovánka turista je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Turista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Turista - A5            Omalovánka - Turista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Turista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, domalovánky, elektronické omalovánky, zadarmo, zdarma, ke stažení, Lidé, ke stáhnutí, online, Turista, k tisku, omalovánka, vymalovánky, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Turista k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s turistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, uhlíky, propisovací tužky, voskovky a voskové tužky. Pomůcek na malování je pro ženy k dispozici pestrá škála. Obrázek turista lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s turistou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, počítač případně peněženku. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. fixky, uhlíky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, zaměstnání lidí, písmenka a pochopitelně i turistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, pohádkové postavy a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lego friends, Bratz panenky, Monster High, Pocahontas případně Gormiti. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které zde máme k uložení jsou: draci, traktor, kočka, piráti nebo též auta. Nechť omalovánka s turistou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů