Nej obrázky


Omalovánka tenistky

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka turista zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná turista k vybarvení pro dospělé. Omalovánka turista je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Turista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Turista - A5            Omalovánka - Turista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Turista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, online, k tisku, ke stažení, obrázek, pro děti, k vytištění, zdarma, Lidé, Turista

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Turista k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s turistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhly, tužky, fixky nebo také voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku turista lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s turistou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, čas nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například grafitové tužky, uhly či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, písmenka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i turistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek případně různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Krteček, Hannah Montana, IronMan, Tlapková patrola nebo též Chuggington. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, hasiči, princezna a princ, houby nebo sněhulák. Ať omalovánka turista přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů