Nejlepší


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka turista zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk s názvem turista k vybarvení pro děti. Omalovánka turista je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Turista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Turista - A5            Omalovánka - Turista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Turista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Turista, k vybarvení, k vytištění, online, k vytisknutí, obrázek, zdarma, k tisku, pro děti, ke stažení, obrázky, Lidé

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Turista k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s turistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, uhlíky, voskové tužky a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro děti fakt mnoho Omalovánku turista lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s turistou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, peníze nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, uhly a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, postavy z pohádek, druhy ptáků a pochopitelně i turistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Pocahontas, Zootropolis, Požárník Sam nebo Ledové království. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: Santa Klaus, raketa, sněhulák, traktor a nebo princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku turisty.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů