Nejvyhledávanější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka turista zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná turista k obarvení pro děti. Omalovánka turista je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Turista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Turista - A5            Omalovánka - Turista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Turista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Turista, online, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, obrázky, zdarma, Lidé, k tisku, pro děti, k vybarvení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Turista k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s turistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, pastelky, olejové pastely, křídy či grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce k dispozici široká škála. Omalovánku turista lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s turistou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba pera, pastelky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i turistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, různá zvířata nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Doba ledová, Blesk McQueen, Harry Potter, Duhová nevěsta a Brawl stars. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: slon, dinosauři, pes, astronaut a liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem turista.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů