Top obrázky


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek štěněte

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka turista zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem turista k obarvování pro děti. Omalovánka turista je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Turista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Turista - A5            Omalovánka - Turista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Turista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Lidé, zdarma, obrázek, Turista, k tisku, ke stažení, online, k vybarvení, obrázky, pro děti, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Turista k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s turistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pastelky, vodové barvy, uhlíky nebo temperové barvy. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku turista lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s turistou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například propisovací tužky, pastelky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, jídla, různé sporty a pochopitelně i turistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů anebo písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Zootropolis, Indiana Jones, Avengers, Příšerky s.r.o. a Červená Karkulka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, pes, lokomotiva, hasiči nebo též slon. Ať si vaše dítě užije omalovánku turisty.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů