Doporučujeme


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka turista zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená turista k omalování pro holky i kluky. Omalovánka turista je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Turista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Turista - A5            Omalovánka - Turista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Turista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, Lidé, zdarma, obrázky, ke stažení, pro děti, k vybarvení, obrázek, online, Turista, k vytisknutí, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Turista k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s turistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, zvýrazňovače, olejové pastely, fixky a nebo uhlíky. Pomůcek na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku turista lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s turistou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, elektřinu anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například umělecké tužky, zvýrazňovače a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, květiny, různé kytky a pochopitelně i turistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, druhy sportů a písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lví král, Harry Potter, Kačer Donald, Mickey mouse anebo Aladin. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, astronaut, slon, raketa případně princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou turista.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů