Nej obrázky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka turista k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem turista k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka turista je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Turista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Turista - A5            Omalovánka - Turista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Turista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, zdarma, ke stažení, Lidé, ke stáhnutí, online, domalovánky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, obrázek, k vybarvení, k tisku, omalovánky, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Turista k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s turistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pera, uhly, uhlíky a voskovky. Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici ohromující množství. Obrázek turista lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s turistou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, zrak dětí nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, pera a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, kytky, hudební nástroje a pochopitelně i turistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy automobilů a písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Avengers, Princezna a žabák, Astroboy, Šmoulové nebo také Kniha džunglí. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, pes, drak, draci anebo auto. Užijte si omalovánku turisty, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů