Top omalovánky


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka turista zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná turista k vybarvování pro kluky i holky. Omalovánka turista je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Turista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Turista - A5            Omalovánka - Turista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Turista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, ke stažení, zdarma, k tisku, k vytištění, Lidé, obrázek, Turista, k vytisknutí, obrázky, pro děti, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Turista k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s turistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, olejové pastely, fixy, křídy a nebo vodové barvy. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici celá škála. Obrázek turista lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s turistou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, olejové pastely a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, jídla, zvířátka a pochopitelně i turistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, rostliny nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Pan Včelka, Rio, Aladin, Pixel art a Duhová nevěsta. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, raketa, princezna, plachetnice případně čert. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku turista.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů