Doporučené


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka měsíček k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná měsíček k obarvování pro malá děcka. Omalovánka měsíček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Měsíček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Měsíček - A5            Omalovánka - Měsíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Měsíček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, zdarma, ke stažení, Květiny, omalovánka, Měsíček, k tisku, k vybarvení, domalovánky, zadarmo, k vytištění, pro děti, omalovánky, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Měsíček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s měsíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, tempery, voskovky, pastelky a tužky. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici vskutku hodně. Obrázek měsíček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s měsíčkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pera, tempery nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i měsíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, různá zvířata nebo také rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Superčarodějnice, Medvídek Pú, Lego friends, Lady a Tramp a Jonas Brothers. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které zde máme ke stažení jsou: miminko, princezna a princ, traktor, draci nebo též princezna. Nechť omalovánka s měsíčkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů