Nejstahovanější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka měsíček k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná měsíček k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka měsíček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Měsíček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Měsíček - A5            Omalovánka - Měsíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Měsíček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, Měsíček, obrázky, obrázek, k vytištění, k vybarvení, k tisku, pro děti, online, ke stažení, k vytisknutí, Květiny

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Měsíček k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s měsíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, umělecké tužky, tempery, uhly a fixky. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku měsíček lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s měsíčkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peněženku, čas nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, umělecké tužky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i měsíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, lidské profese a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Stašpytlík, Ledové království, Rumcajs, Krteček nebo Pan Včelka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme k uložení jsou: astronaut, auta, auto, traktor anebo čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem měsíček.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů