Nejlepší


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka měsíček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem měsíček ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka měsíček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Měsíček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Měsíček - A5            Omalovánka - Měsíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Měsíček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, k tisku, Květiny, ke stažení, k vybarvení, online, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, Měsíček, obrázek, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Měsíček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s měsíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, uhlíky, křídy, propisovací tužky nebo umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky i chlapce opravdu mnoho. Obrázek měsíček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s měsíčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, uhlíky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i měsíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivé druhy rostlin či hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Krtek, Krteček a Rumcajs. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, psi, houby, pes nebo též piráti. Užijte si omalovánku měsíčku, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů