Top pět


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka měsíček k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem měsíček k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka měsíček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Měsíček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Měsíček - A5            Omalovánka - Měsíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Měsíček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, Květiny, Měsíček, zdarma, online, k tisku, k vytištění, obrázek, obrázky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Měsíček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s měsíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, voskovky, voskové tužky, uhly či tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku měsíček lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s měsíčkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, voskovky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i měsíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, rostliny a druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Angelína balerína, Zvonilka, Kniha džunglí anebo Doba ledová. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, astronaut, lokomotiva, hasiči nebo princezna a princ. Nechť omalovánka s měsíčkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů