Nejvyhledávanější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka měsíček zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem měsíček k obarvení pro maminky. Omalovánka měsíček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Měsíček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Měsíček - A5            Omalovánka - Měsíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Měsíček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: domalovánky, ke stáhnutí, k vytisknutí, zadarmo, k tisku, k vybarvení, zdarma, dětské obrázky, Měsíček, k vytištění, omalovánky, online, obrázek, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Měsíček k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s měsíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelové tužky, propisovací tužky, tužky a pera. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek měsíček lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s měsíčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, zrak dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. temperové barvy, pastelové tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a pochopitelně i měsíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Equestria Girls, Kamarád Timmy, Zhu Zhu Pets, Batman a nebo Hello Kitty. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, astronaut, princezna a princ, miminko či lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku měsíček.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů