Doporučené


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka měsíček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená měsíček k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka měsíček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Měsíček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Měsíček - A5            Omalovánka - Měsíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Měsíček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, k tisku, obrázek, obrázky, ke stažení, Květiny, k vytisknutí, Měsíček, k vytištění, online, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Měsíček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s měsíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, pera, temperové barvy, umělecké tužky a olejové pastely. Možností je dnes pro školáky fakt mnoho Obrázek měsíček lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s měsíčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. fixy, pera anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i měsíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, písmenka případně různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Avengers, Chuggington, Medvídek Pú nebo Spiderman. Ty tu ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva, draci, Popeláři, slon či auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou měsíčku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů