Výběr obrázků


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka měsíček k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem měsíček k obarvení pro děti. Omalovánka měsíček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Měsíček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Měsíček - A5            Omalovánka - Měsíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Měsíček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, online, Květiny, k tisku, obrázek, Měsíček, k vytištění, zdarma, pro děti, obrázky, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Měsíček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s měsíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, tužky, voskovky, zvýrazňovače a nebo akrylové barvy. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici celá škála. Obrázek měsíček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s měsíčkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, počítač anebo čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba křídy, tužky nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i měsíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, čísla či druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Bugs Bunny, Včelka Mája, Mašinka Tomáš, Zhu Zhu Pets anebo Červená Karkulka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, piráti, kočka, pes nebo lokomotiva. Ať si vaše dítě užije omalovánku měsíčku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů