Nejlepší


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka měsíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem měsíček k omalování pro starší děti. Omalovánka měsíček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Měsíček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Měsíček - A5            Omalovánka - Měsíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Měsíček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, Květiny, ke stáhnutí, dětské obrázky, obrázky, k vytištění, obrázek, domalovánky, k vytisknutí, k tisku, omalovánka, ke stažení, elektronické omalovánky, zadarmo

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Měsíček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s měsíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, olejové pastely, vodové barvy, uhlíky a nebo tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici celá škála. Omalovánku měsíček lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s měsíčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peněženku, peníze či oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například křídy, olejové pastely nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, květiny, lidské profese a pochopitelně i měsíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, jednotlivá zvířata a sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Shrek, Indiana Jones, Pixel art či Mimoni. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: auto, psi, slon, raketa a princezna a princ. Ať si vaše dítě užije omalovánku měsíčku.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů