Doporučujeme


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka měsíček k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená měsíček k obarvení pro děti. Omalovánka měsíček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Měsíček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Měsíček - A5            Omalovánka - Měsíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Měsíček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vybarvení, Měsíček, pro děti, k vytisknutí, Květiny, zdarma, k vytištění, k tisku, obrázek, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Měsíček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s měsíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, uhly, fixky nebo také vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku měsíček lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s měsíčkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskové tužky, temperové barvy nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, postavy z pohádek, zaměstnání a pochopitelně i měsíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, různá zvířata či různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Peter Pan, Lego příběh, Princezna Leonora, Šmoulové nebo Plants vs. Zombies. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tady máme k uložení jsou: hasiči, slon, Popeláři, lokomotiva s vagónky případně mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou měsíčku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů