Výběr omalovánek


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka měsíček k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem měsíček ke kreslení pro puberťáky. Omalovánka měsíček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Měsíček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Měsíček - A5            Omalovánka - Měsíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Měsíček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, elektronické omalovánky, dětské obrázky, zdarma, obrázky, online, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, Měsíček, Květiny, zadarmo

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Měsíček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s měsíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, akrylové barvy, vodové barvy, uhlíky a fixky. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici široká škála. Omalovánku měsíček lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s měsíčkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, oči dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, akrylové barvy anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, jídla, zaměstnání lidí a pochopitelně i měsíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, zaměstnání nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Minecraft, Mašinka Tomáš, Astroboy případně Zootropolis. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stažení jsou: liška, plachetnice, piráti, miminko nebo hasiči. Ať si vaše dítě užije omalovánku měsíčku.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů