Výběr omalovánek


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka měsíček k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná měsíček ke kreslení pro starší děti. Omalovánka měsíček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Měsíček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Měsíček - A5            Omalovánka - Měsíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Měsíček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, Květiny, Měsíček, obrázky, k vytištění, pro děti, obrázek, zdarma, k tisku, online, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Měsíček k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s měsíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixy, zvýrazňovače, fixky či voskové tužky. Možností je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku měsíček lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s měsíčkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, oči dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, fixy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, jídla, zvířata a pochopitelně i měsíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Roblox, Pocahontas, Locika případně Rumcajs. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které tu máme k uložení jsou: raketa, draci, princezna, plachetnice nebo též mašinka. Užijte si omalovánku měsíčku, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů