Nej pět


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka měsíček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená měsíček k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka měsíček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Měsíček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Měsíček - A5            Omalovánka - Měsíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Měsíček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, obrázek, zdarma, k tisku, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, obrázky, online, k vytisknutí, Květiny, Měsíček

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Měsíček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s měsíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, akrylové barvy, křídy, pera anebo voskovky. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku měsíček lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s měsíčkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peníze a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixky, akrylové barvy či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé kytky, zvířátka a pochopitelně i měsíček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, květiny nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Paw patrol, Spiderman, Scooby Doo a nebo Bořek stavitel. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: vláček, hasiči, sněhulák, pes a princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou měsíček.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů