Výběr omalovánek


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka letící kachna k tisku, vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná letící kachna k vybarvování pro děti. Omalovánka letící kachna je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Letící kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Letící kachna - A5            Omalovánka - Letící kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, omalovánka, obrázek, obrázky, zadarmo, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, zdarma, vymalovánky, domalovánky, dětské obrázky, omalovánky, k tisku

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Letící kachna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s letící kachnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, umělecké tužky, temperové barvy, pastelové tužky nebo pera. Kreslících Potřeb na malování je pro seniory k dispozici ohromující množství. Obrázek letící kachna lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s letící kachnou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba uhlíky, umělecké tužky případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, kytky, různé sporty a pochopitelně i letící kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, druhy jídel a jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Alf, Anna a Elsa, Trollové a Tarzan. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: Popeláři, dinosauři, pes, vláček anebo princezna. Nechť vám omalovánka s letící kachnou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů