Nejstahovanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka letící kachna zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem letící kachna k omalování pro chlapečky. Omalovánka letící kachna je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Letící kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Letící kachna - A5            Omalovánka - Letící kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vytištění, Ptáci, ke stažení, zdarma, online, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, Letící kachna, pro děti

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Letící kachna k vytištění pro děti

Omalovánka s letící kachnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, tempery, pastelky, temperové barvy a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro puberťáky opravdu mnoho. Omalovánku letící kachna lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s letící kachnou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například pera, tempery a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, hudební nástroje, květiny a pochopitelně i letící kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, zaměstnání lidí a pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Popelka, Lví hlídka, Ferda mravenec nebo Zootropolis. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: vláček, psi, astronaut, liška nebo také miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s letící kachnou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů