Nej šest


Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka letící kachna k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem letící kachna k omalování pro starší děti. Omalovánka letící kachna je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Letící kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Letící kachna - A5            Omalovánka - Letící kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, Ptáci, omalovánky, pro děti, k vytištění, k tisku, ke stáhnutí, obrázky, k vybarvení, dětské obrázky, zadarmo, Letící kachna, obrázek

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Letící kachna k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s letící kachnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, akrylové barvy, voskové tužky, olejové pastely anebo zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku letící kachna lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s letící kachnou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pera, akrylové barvy případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata a pochopitelně i letící kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, hudební nástroje nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Spongebob, Život brouka, Johnny Bravo, Ferda mravenec a Pixel art. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, lokomotiva, dinosauři, houby a auto. Nechť omalovánka s letící kachnou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů