Doporučené


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka letící kachna k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná letící kachna ke kreslení pro holčičky. Omalovánka letící kachna je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Letící kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Letící kachna - A5            Omalovánka - Letící kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánka, ke stažení, elektronické omalovánky, zadarmo, pro děti, omalovánky, online, k vytisknutí, dětské obrázky, k tisku, k vybarvení, Letící kachna, zdarma, obrázky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Letící kachna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s letící kachnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, voskové tužky, zvýrazňovače, vodové barvy a grafitové tužky. Možností je pro puberťáky k dispozici pestrá škála. Obrázek letící kachna lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s letící kachnou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peněženku, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, voskové tužky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířata, písmenka a pochopitelně i letící kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, druhy sportů a druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Pixel art, Tom a Jerry, Ratatouille, Zootropolis nebo Angelína balerína. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stáhnutí jsou: kočka, drak, netopýr, princezna či draci. Nechť omalovánka s letící kachnou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů