Nejlepší


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka letící kachna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná letící kachna k vybarvení pro prcky. Omalovánka letící kachna je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Letící kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Letící kachna - A5            Omalovánka - Letící kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: vymalovánky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, k vybarvení, omalovánka, online, zdarma, pro děti, Letící kachna, obrázky, k vytištění, dětské obrázky, Ptáci, ke stažení

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Letící kachna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s letící kachnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, olejové pastely, grafitové tužky, pastelky a tempery. Možností je pro chlapce k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku letící kachna lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s letící kachnou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. křídy, olejové pastely anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, květiny, lidské profese a pochopitelně i letící kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, pohádkové postavy či postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Flintstoneovi, Spiderman, Lego příběh, Pejsek a kočička a Krtek. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, traktor, princezna, Santa Klaus nebo též slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem letící kachna.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů