Výběr omalovánek


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka medvěd k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod jménem medvěd k omalování pro kluky i holky. Medvěd, velká chlupatá šelma, která se ráda živý medem. V ČR se ve volné přírodě moc nevyskytuje. Medvěd je oblíbenou postavou z pohádek jako je Máša a medvěd nebo Medvěd Bernard. Omalovánka medvěd je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Medvěd - A5            Omalovánka - Medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, Zvířata, k vybarvení, k tisku, Medvěd, k vytisknutí, obrázky, pro děti, k vytištění, obrázek, online, zdarma

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Medvěd k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s medvědem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, tempery, uhly či pastelky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek medvěd lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s medvědem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například fixy, temperové barvy případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivá zvířata, kytky a pochopitelně i medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků anebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy panenka Winx, Princezna a žabák, Kuře Calimero, Equestria Girls a Avatar. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: princezna, Santa Klaus, kočka, astronaut nebo také plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou medvěda.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů