Doporučené


Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka medvěd k tisku, vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem medvěd k vybarvování pro školáky. Medvěd, velká chlupatá šelma, která se ráda živý medem. V ČR se ve volné přírodě moc nevyskytuje. Medvěd je oblíbenou postavou z pohádek jako je Máša a medvěd nebo Medvěd Bernard. Omalovánka medvěd je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Medvěd - A5            Omalovánka - Medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytištění, ke stáhnutí, zdarma, zadarmo, elektronické omalovánky, k tisku, Zvířata, domalovánky, vymalovánky, omalovánka, k vytisknutí, obrázek, Medvěd

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Medvěd k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s medvědem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, křídy, voskovky, pastelky nebo voskové tužky. Možností je dnes pro maminky k dispozici ohromné množství. Omalovánku medvěd lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s medvědem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například akrylové barvy, křídy nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, sporty, druhy jídel a pochopitelně i medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje či písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Pokémon, Angry birds, Máša a medvěd, Méďa Béďa případně Peter Pan. Je však problematické je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, piráti, vláček, Santa Klaus a drak. Ať omalovánka medvěd přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů