Nej pět


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka medvěd k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem medvěd k obarvení pro malé i větší děti. Medvěd, velká chlupatá šelma, která se ráda živý medem. V ČR se ve volné přírodě moc nevyskytuje. Medvěd je oblíbenou postavou z pohádek jako je Máša a medvěd nebo Medvěd Bernard. Omalovánka medvěd je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Medvěd - A5            Omalovánka - Medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, k vybarvení, obrázky, online, k tisku, Medvěd, k vytištění, obrázek, pro děti, zdarma, ke stažení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Medvěd k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s medvědem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, voskové tužky, olejové pastely, fixky případně propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky a holky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek medvěd lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s medvědem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tempery, voskové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířata, různé kytky a pochopitelně i medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, různá zvířátka nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Fortnite, Mimoni, Harry Potter, Pixel art anebo Požárník Sam. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, plachetnice, traktor, netopýr nebo také Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek medvěda bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů