Výběr obrázků


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka medvěd zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod jménem medvěd k vybarvení pro nejmenší děcka. Medvěd, velká chlupatá šelma, která se ráda živý medem. V ČR se ve volné přírodě moc nevyskytuje. Medvěd je oblíbenou postavou z pohádek jako je Máša a medvěd nebo Medvěd Bernard. Omalovánka medvěd je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Medvěd - A5            Omalovánka - Medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, zdarma, vymalovánky, Zvířata, k vytisknutí, omalovánky, Medvěd, dětské obrázky, ke stažení, zadarmo, obrázky, obrázek, ke stáhnutí, pro děti

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Medvěd k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s medvědem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, voskovky, umělecké tužky, voskové tužky anebo pastelky. Potřeb na malování je pro prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku medvěd lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s medvědem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, voskovky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, různá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, zvířata a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Prasátko peppa, Ice Age, Myška Minie, Petr Pan případně Kamarád Timmy. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, auta, sněhulák, miminko či čert. Ať si vaše dítko užije malování medvěda.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů