Top obrázky


Obrázek štěněte

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka tenistky

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka medvěd k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem medvěd ke kreslení pro tatínky. Medvěd, velká chlupatá šelma, která se ráda živý medem. V ČR se ve volné přírodě moc nevyskytuje. Medvěd je oblíbenou postavou z pohádek jako je Máša a medvěd nebo Medvěd Bernard. Omalovánka medvěd je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Medvěd - A5            Omalovánka - Medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, elektronické omalovánky, k tisku, obrázek, online, omalovánka, zadarmo, vymalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, obrázky, Medvěd, dětské obrázky, zdarma

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Medvěd k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s medvědem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, vodové barvy, grafitové tužky, voskovky případně fixy. Kreslících potřeb je dnes pro dívky k dispozici ohromné množství. Omalovánku medvěd lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s medvědem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. uhly, vodové barvy nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, kytky a pochopitelně i medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, různá zvířata a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Popelka, Hannah Montana, Locika, Flintstoneovi a Hledá se Dory. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, lokomotiva, auta, sněhulák nebo psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s medvědem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů