Nej pět


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka medvěd k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem medvěd k obarvení pro malé děti. Medvěd, velká chlupatá šelma, která se ráda živý medem. V ČR se ve volné přírodě moc nevyskytuje. Medvěd je oblíbenou postavou z pohádek jako je Máša a medvěd nebo Medvěd Bernard. Omalovánka medvěd je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Medvěd - A5            Omalovánka - Medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, k vytištění, obrázky, zdarma, obrázek, ke stažení, k tisku, online, pro děti, k vybarvení, Medvěd

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Medvěd k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s medvědem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, tempery, temperové barvy, fixky anebo fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku medvěd lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s medvědem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, tempery či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmena, písmenka a pochopitelně i medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, druhy ptáků případně různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Lví král, Stašpytlík, Barbie, U nás na farmě a Scooby Doo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, draci, plachetnice, lokomotiva a astronaut. Ať si vaše dítě užije obrázek medvěda.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů