Top obrázky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka medvěd k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná medvěd ke kreslení pro děti. Medvěd, velká chlupatá šelma, která se ráda živý medem. V ČR se ve volné přírodě moc nevyskytuje. Medvěd je oblíbenou postavou z pohádek jako je Máša a medvěd nebo Medvěd Bernard. Omalovánka medvěd je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Medvěd - A5            Omalovánka - Medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, online, Medvěd, k vybarvení, k vytištění, obrázek, Zvířata, k tisku, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, obrázky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Medvěd k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s medvědem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, akrylové barvy, uhly, pastelové tužky anebo voskovky. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku medvěd lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s medvědem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. křídy, akrylové barvy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, postavy z pohádek, zvířata a pochopitelně i medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, dopravní prostředky případně sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Gormiti, Hledá se Dory, Avatar, Kuře Calimero a nebo Krteček. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: miminko, dinosauři, Popeláři, mašinka a princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou medvěda.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů