Nejhledanější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 8 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem 2. kniha královská 8 k omalování pro dívky i chlapce. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 8 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 8 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, obrázek, online, obrázky, ke stažení, Bible a křesťanství, k vytištění, k tisku, pro děti, 2. kniha královská 8, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 8 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 8 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, pastelové tužky, temperové barvy, umělecké tužky nebo též vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku 2. kniha královská 8 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 8 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, čas nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba pera, pastelové tužky případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, kytky, druhy jídel a pochopitelně i 2. kniha královská 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, různá zvířátka a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Scooby Doo, Locika, Zootropolis, Na vlásku nebo také Krteček. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme k uložení jsou: drak, princezna, auta, slon a princezna. Nechť omalovánka s 2. kniha královská 8 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů