Nej pět


Omalovánka Rakety určená k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 8 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem 2. kniha královská 8 k vybarvení pro malé i větší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 8 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 8 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, 2. kniha královská 8, k vybarvení, pro děti, online, k tisku, Bible a křesťanství, obrázky, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 8 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 8 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, křídy, olejové pastely, akrylové barvy anebo voskovky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Obrázek 2. kniha královská 8 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 8 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, křídy nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, druhy jídel a pochopitelně i 2. kniha královská 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, různá zvířátka a zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Simpsonovi, panenka Winx, Kačer Donald nebo také Barbie. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: princezna, drak, loď, Santa Klaus případně čert. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku 2. kniha královská 8.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů