Top obrázky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 8 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem 2. kniha královská 8 ke kreslení pro školáky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 8 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 8 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, k tisku, k vytištění, online, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, 2. kniha královská 8, obrázky, Bible a křesťanství, pro děti, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 8 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s 2. kniha královská 8 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, olejové pastely, voskové tužky, pera nebo také propisovací tužky. Možností je dnes pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku 2. kniha královská 8 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 8 má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, elektrickou energii či oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. fixy, olejové pastely případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i 2. kniha královská 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, písmenka a postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Fortnite, Scooby Doo, Roblox, Panenka Barbie či Včelka Mája. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, čert, liška, miminko a astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 8.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů