Nejhledanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 8 zdarma k vytištění

Omalovánka uložená pod názvem 2. kniha královská 8 k omalování pro malé děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 8 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 8 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, online, ke stažení, k vytištění, 2. kniha královská 8, k vybarvení, k tisku, zdarma, obrázky, obrázek, k vytisknutí, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 8 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 8 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixy, uhlíky, pastelky anebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku 2. kniha královská 8 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 8 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, počítač a nebo čas. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, fixy případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé sporty, písmena a pochopitelně i 2. kniha královská 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, sporty a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Pinocchio, Ninjago, Asterix a Obelix a nebo Lion King. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, plachetnice, drak, loď nebo psi. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 8.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů