Doporučené


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 8 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem 2. kniha královská 8 k obarvení pro školáky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 8 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 8 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, Bible a křesťanství, pro děti, k vybarvení, 2. kniha královská 8, online, k tisku, ke stažení, k vytištění, obrázky, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 8 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 8 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, fixy, voskové tužky, tempery a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro ženy k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku 2. kniha královská 8 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 8 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, fixy či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i 2. kniha královská 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, zvířata anebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pošťák Pat, Adiboo, Princezna a žabák, Peter Pan nebo Tlapková patrola. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tu máme k uložení jsou: houby, dinosauři, lokomotiva s vagónky, raketa nebo také plachetnice. Nechť omalovánka s 2. kniha královská 8 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů