Nejlepší


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pejsánek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná pejsánek k omalování pro větší děti. Omalovánka pejsánek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pejsánek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pejsánek - A5            Omalovánka - Pejsánek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pejsánek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, Pejsánek, pro děti, obrázek, omalovánka, Zvířata, ke stažení, ke stáhnutí, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, zadarmo, obrázky, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Pejsánek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s pejsánkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, umělecké tužky, vodové barvy, olejové pastely či tempery. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici široká škála. Omalovánku pejsánek lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s pejsánkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, peněženku nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, umělecké tužky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, jídla a pochopitelně i pejsánek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, druhy automobilů a postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Malá mořská víla, Frozen, Dragon Ball Z, Alf nebo také Tučňáci z Madagaskaru. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: plachetnice, pes, auta, hasiči nebo též koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pejsánkem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů