Nej omalovánky


Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pejsánek k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem pejsánek k omalování pro malé děti. Omalovánka pejsánek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pejsánek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pejsánek - A5            Omalovánka - Pejsánek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pejsánek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, obrázky, zdarma, k vytištění, zadarmo, omalovánka, Pejsánek, k tisku, online, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vybarvení, Zvířata, domalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Pejsánek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s pejsánkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, křídy, uhly, voskovky případně pera. Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici pestrá škála. Obrázek pejsánek lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s pejsánkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například akrylové barvy, křídy anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivá zvířata, písmenka a pochopitelně i pejsánek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Alenka v říši divů, princezna Sofie, pes Pluto a Tom a Jerry. Ty zde však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, Popeláři, miminko, liška a princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou pejsánku.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů