Nejhledanější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pejsánek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem pejsánek k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka pejsánek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pejsánek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pejsánek - A5            Omalovánka - Pejsánek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pejsánek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, Zvířata, Pejsánek, k vytištění, zdarma, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, online, obrázky, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Pejsánek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s pejsánkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, voskové tužky, pastelové tužky, pastelky nebo fixky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce i dívky fakt mnoho Omalovánku pejsánek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s pejsánkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, voskové tužky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, hudební nástroje, kytky a pochopitelně i pejsánek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, postavy z pohádek a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Kačer Donald, Bezzubka, Angry birds případně Locika. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, princezna a princ, loď, dinosauři a Popeláři. Nechť omalovánka s pejsánkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů