Top obrázky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hvězdárna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená hvězdárna k obarvení pro prcky. Hvězdárna je budova, která slouží k výzkumu Vesmíru, atmosféry a často slouží i k popularizaci vědy. Charakteristickým prvkem hvězdáren - observatoří - bývá rozevírací otočná kopule uvnitř které je teleskop (dalekohled). Omalovánka hvězdárna je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hvězdárna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hvězdárna - A5            Omalovánka - Hvězdárna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdárna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stáhnutí, domalovánky, omalovánky, elektronické omalovánky, Hvězdárna, omalovánka, k vybarvení, dětské obrázky, obrázky, online, ke stažení, k vytištění, zadarmo, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Hvězdárna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s hvězdárnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, zvýrazňovače, voskovky, fixy a nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku hvězdárna lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s hvězdárnou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. uhlíky, zvýrazňovače anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, hudební nástroje a pochopitelně i hvězdárnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, rostliny a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Anabela: Vánoční přání, Bugs Bunny, Království lesních strážců, Krtek a Fifi z Květíkova. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, drak, Popeláři, čert případně miminko. Věříme, že se vám obrázek hvězdárny bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů