Nejstahovanější


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka hvězdárna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem hvězdárna k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Hvězdárna je budova, která slouží k výzkumu Vesmíru, atmosféry a často slouží i k popularizaci vědy. Charakteristickým prvkem hvězdáren - observatoří - bývá rozevírací otočná kopule uvnitř které je teleskop (dalekohled). Omalovánka hvězdárna je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hvězdárna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hvězdárna - A5            Omalovánka - Hvězdárna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdárna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, ke stažení, Budovy, zdarma, Hvězdárna, obrázky, online, pro děti, k tisku, obrázek, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Hvězdárna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s hvězdárnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, křídy, uhly, umělecké tužky nebo vodové barvy. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici široká škála. Obrázek hvězdárna lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hvězdárnou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, počítač anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhlíky, křídy či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, lidské profese, čísla a pochopitelně i hvězdárnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, zaměstnání lidí a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Medvídek Pú, Roblox, Pat a Mat anebo Bugs Bunny. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stáhnutí jsou: koně, miminko, slon, auto a loď. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hvězdárnou.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů