Výběr omalovánek


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka hvězdárna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem hvězdárna k vybarvení pro školáky. Hvězdárna je budova, která slouží k výzkumu Vesmíru, atmosféry a často slouží i k popularizaci vědy. Charakteristickým prvkem hvězdáren - observatoří - bývá rozevírací otočná kopule uvnitř které je teleskop (dalekohled). Omalovánka hvězdárna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hvězdárna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hvězdárna - A5            Omalovánka - Hvězdárna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdárna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, obrázky, zdarma, Budovy, Hvězdárna, k tisku, k vytištění, pro děti, k vybarvení, ke stažení, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Hvězdárna k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hvězdárnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, voskové tužky, umělecké tužky, temperové barvy nebo též vodové barvy. Možností je dnes pro kluky a holky k dispozici široká škála. Omalovánku hvězdárna lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s hvězdárnou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, peníze či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. pastelky, voskové tužky anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, zaměstnání lidí, lidské profese a pochopitelně i hvězdárnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, písmenka a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Blesk McQueen, Sněhurka, Aladin, Frozen či Equestria Girls. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: čert, lokomotiva s vagónky, sněhulák, dinosauři a princezna. Věříme, že se vám obrázek hvězdárny bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů