Top pět


Obrázek jukeboxu

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hvězdárna k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem hvězdárna k vybarvení pro holku i kluka. Hvězdárna je budova, která slouží k výzkumu Vesmíru, atmosféry a často slouží i k popularizaci vědy. Charakteristickým prvkem hvězdáren - observatoří - bývá rozevírací otočná kopule uvnitř které je teleskop (dalekohled). Omalovánka hvězdárna je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hvězdárna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hvězdárna - A5            Omalovánka - Hvězdárna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdárna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Hvězdárna, online, zdarma, k tisku, Budovy, obrázek, obrázky, k vybarvení, k vytištění, pro děti, ke stažení, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Hvězdárna k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s hvězdárnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, uhly, zvýrazňovače, vodové barvy případně akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku hvězdárna lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hvězdárnou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, čas či peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. uhlíky, uhly nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání, zvířátka a pochopitelně i hvězdárnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, kytky a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Medvídek Pú, Lví král, Asterix a Obelix či Simpsonovi. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: houby, auta, netopýr, mašinka a princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou hvězdárna.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů