Nej omalovánky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hvězdárna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem hvězdárna k obarvení pro chlapce i dívky. Hvězdárna je budova, která slouží k výzkumu Vesmíru, atmosféry a často slouží i k popularizaci vědy. Charakteristickým prvkem hvězdáren - observatoří - bývá rozevírací otočná kopule uvnitř které je teleskop (dalekohled). Omalovánka hvězdárna je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hvězdárna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Hvězdárna - A5            Omalovánka - Hvězdárna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdárna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: online, ke stažení, obrázek, obrázky, Hvězdárna, Budovy, k tisku, zdarma, k vytištění, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Hvězdárna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hvězdárnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, uhlíky, pastelové tužky, pastelky případně zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku hvězdárna lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s hvězdárnou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, uhlíky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata a pochopitelně i hvězdárnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, písmena či čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Superman, Angry birds, Jak vycvičit draka nebo také Shrek. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, houby, čert, princezna a princ nebo též Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s hvězdárnou líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů