Nejstahovanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hvězdárna k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem hvězdárna ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Hvězdárna je budova, která slouží k výzkumu Vesmíru, atmosféry a často slouží i k popularizaci vědy. Charakteristickým prvkem hvězdáren - observatoří - bývá rozevírací otočná kopule uvnitř které je teleskop (dalekohled). Omalovánka hvězdárna je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hvězdárna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hvězdárna - A5            Omalovánka - Hvězdárna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdárna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, ke stažení, Hvězdárna, k tisku, online, obrázky, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, Budovy, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Hvězdárna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hvězdárnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, pastelky, pera nebo též uhly. Kreslících potřeb je dnes pro naše ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku hvězdárna lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hvězdárnou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, tužky a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, čísla, druhy sportů a pochopitelně i hvězdárnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, lidské profese či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, pes Pluto, Angry birds, Bugs Bunny nebo také Flintstoneovi. Je však těžké je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: raketa, koně, psi, netopýr a auta. Nechť vám omalovánka s hvězdárnou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů