Nej pět


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hvězdárna k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná hvězdárna ke kreslení pro předškoláky. Hvězdárna je budova, která slouží k výzkumu Vesmíru, atmosféry a často slouží i k popularizaci vědy. Charakteristickým prvkem hvězdáren - observatoří - bývá rozevírací otočná kopule uvnitř které je teleskop (dalekohled). Omalovánka hvězdárna je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hvězdárna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hvězdárna - A5            Omalovánka - Hvězdárna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdárna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytištění, Budovy, omalovánky, domalovánky, zadarmo, omalovánka, Hvězdárna, zdarma, k vybarvení, online, pro děti, vymalovánky, ke stáhnutí, k tisku

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Hvězdárna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hvězdárnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, křídy, pastelové tužky a nebo temperové barvy. Potřeb na malování je pro maminky k dispozici dlouhá řada. Obrázek hvězdárna lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s hvězdárnou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, počítač nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, vodové barvy případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, hudební nástroje, kytky a pochopitelně i hvězdárnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, čísla a lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Power Strangers, Mickey mouse, Tom a Jerry, Harry Potter nebo také Doba ledová. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stažení jsou: raketa, liška, mašinka, auto či lokomotiva. Nechť omalovánka s hvězdárnou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů