Výběr obrázků


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka hvězdárna k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná hvězdárna k omalování pro nejmenší děcka. Hvězdárna je budova, která slouží k výzkumu Vesmíru, atmosféry a často slouží i k popularizaci vědy. Charakteristickým prvkem hvězdáren - observatoří - bývá rozevírací otočná kopule uvnitř které je teleskop (dalekohled). Omalovánka hvězdárna je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hvězdárna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hvězdárna - A5            Omalovánka - Hvězdárna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdárna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k vytištění, Budovy, obrázek, pro děti, obrázky, online, ke stažení, k tisku, Hvězdárna, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Hvězdárna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s hvězdárnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, fixky, tužky, umělecké tužky a temperové barvy. Možností je dnes pro menší i větší děti fakt mnoho Omalovánku hvězdárna lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hvězdárnou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, fixky a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy jídel, druhy ptáků a pochopitelně i hvězdárnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, písmenka a jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Pocahontas, Asterix a Obelix, Bořek stavitel, Ratatouille anebo Superčarodějnice. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: loď, sněhulák, koně, drak nebo také dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem hvězdárna.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů