Nejlepší


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hvězdárna k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem hvězdárna k vybarvování pro slečny. Hvězdárna je budova, která slouží k výzkumu Vesmíru, atmosféry a často slouží i k popularizaci vědy. Charakteristickým prvkem hvězdáren - observatoří - bývá rozevírací otočná kopule uvnitř které je teleskop (dalekohled). Omalovánka hvězdárna je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hvězdárna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hvězdárna - A5            Omalovánka - Hvězdárna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hvězdárna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k tisku, online, omalovánky, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, obrázek, k vytisknutí, Budovy, zdarma, obrázky, Hvězdárna, dětské obrázky, k vytištění, zadarmo

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Hvězdárna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hvězdárnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, olejové pastely, temperové barvy, uhlíky a nebo akrylové barvy. Možností je dnes pro starší děti vskutku mnoho. Omalovánku hvězdárna lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s hvězdárnou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, olejové pastely či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, jídla, sporty a pochopitelně i hvězdárnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířátka nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Rexík, Shimmer a Shine, Avatar, Hvězdné války nebo též Máša a medvěd. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: raketa, miminko, loď, auta případně princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hvězdárna.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů