Doporučené


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka indián zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem indián ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka indián je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Indián - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Indián - A5            Omalovánka - Indián - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Indián patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, k tisku, pro děti, Indián, Lidé, k vybarvení, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Indián k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s indiánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, olejové pastely, voskové tužky, křídy nebo temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku indián lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s indiánem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, elektrickou energii a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například uhly, olejové pastely a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, zvířátka, čísla a pochopitelně i indiána :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, rostliny nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Křemílek a Vochomůrka, Peter Pan, Avatar a nebo Zootropolis. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, hasiči, astronaut, princezna nebo též auta. Věříme, že se vám obrázek indiána bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů