Top pět


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka indián k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem indián k vybarvování pro učitelky. Omalovánka indián je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Indián - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Indián - A5            Omalovánka - Indián - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Indián patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, domalovánky, Indián, dětské obrázky, elektronické omalovánky, pro děti, Lidé, ke stáhnutí, omalovánka, k vybarvení, omalovánky, k tisku, vymalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Indián k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s indiánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, zvýrazňovače, pastelové tužky, voskové tužky či uhlíky. Pomůcek na malování je pro seniory k dispozici ohromující množství. Obrázek indián lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s indiánem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. propisovací tužky, zvýrazňovače případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, lidské profese, čísla a pochopitelně i indiána :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, různá zvířátka nebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Království lesních strážců, Lví hlídka, Doba ledová a nebo Bakugan. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, astronaut, auto, piráti a psi. Užijte si omalovánku indiána, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů