Nejstahovanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka indián zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší označená indián ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka indián je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Indián - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Indián - A5            Omalovánka - Indián - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Indián patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, Lidé, pro děti, k tisku, online, k vytištění, ke stažení, Indián, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Indián k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s indiánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, temperové barvy, akrylové barvy, křídy nebo tempery. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky k dispozici pestrá škála. Omalovánku indián lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s indiánem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peněženku a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, temperové barvy či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i indiána :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Lví král, IronMan, Paw patrol a nebo panenka Winx. Je však velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, liška, hasiči, lokomotiva a houby. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s indiánem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů