Výběr obrázků


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka indián zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná indián k omalování pro nejmenší. Omalovánka indián je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Indián - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Indián - A5            Omalovánka - Indián - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Indián patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, pro děti, dětské obrázky, k vytisknutí, domalovánky, Lidé, k vybarvení, ke stáhnutí, obrázek, vymalovánky, obrázky, elektronické omalovánky, zadarmo, Indián

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Indián k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s indiánem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, grafitové tužky, pera anebo olejové pastely. Možností je pro dívky opravdu mnoho. Omalovánku indián lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s indiánem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, peněženku nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhlíky, pastelové tužky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i indiána :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, druhy sportů nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Hledá se Dory, My little pony, Medvídek Pú, Power Strangers nebo Lego příběh. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tady máme k uložení jsou: hasiči, piráti, miminko, auto a nebo astronaut. Nechť omalovánka s indiánem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů