Výběr omalovánek


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka indián zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem indián k vybarvení pro holku i kluka. Omalovánka indián je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Indián - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Indián - A5            Omalovánka - Indián - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Indián patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, online, Lidé, obrázek, obrázky, k vybarvení, Indián, zdarma, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Indián k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s indiánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pera, tempery, propisovací tužky a voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku indián lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s indiánem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, čas a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, pera či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmena, různé kytky a pochopitelně i indiána :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, lidské profese nebo též různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Méďa Béďa, Lion King, Zvonilka, U nás na farmě a nebo Pocahontas. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: Santa Klaus, hasiči, houby, astronaut a auto. Ať si vaše dítko užije malování indiána.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů