Nejhledanější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka krajina zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem krajina k vybarvení pro prcky. Omalovánka krajina je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krajina - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Krajina - A5            Omalovánka - Krajina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krajina patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, ke stažení, pro děti, obrázek, zadarmo, k vytisknutí, omalovánky, dětské obrázky, Ostatní, elektronické omalovánky, obrázky, ke stáhnutí, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Krajina k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s krajinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, temperové barvy, grafitové tužky, pastelky nebo též tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory vskutku mnoho. Omalovánku krajina lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s krajinou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, počítač a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, temperové barvy nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i krajinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířata případně hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Locika, Zhu Zhu Pets, Monster High, Příšerky s.r.o. a nebo Superman. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, pes, mašinka, raketa a traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou krajiny.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů