Nej obrázky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka malíř k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná malíř k vybarvování pro seniory. Omalovánka malíř je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Malíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Malíř - A5            Omalovánka - Malíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Malíř, online, domalovánky, elektronické omalovánky, Lidé, dětské obrázky, obrázek, zdarma, k tisku, ke stáhnutí, omalovánky, k vytištění, omalovánka

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Malíř k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s malířem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tužky, umělecké tužky, olejové pastely, temperové barvy a zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky k dispozici ohromující množství. Obrázek malíř lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s malířem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. tužky, umělecké tužky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, zaměstnání a pochopitelně i malíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a nebo různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Blesk McQueen, Zvonilka, Zootropolis, Želvy Ninja a Pejsek a kočička. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: liška, koně, miminko, princezna a princ či astronaut. Věříme, že se vám obrázek malíře bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů