Nejlepší


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka malíř zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená malíř k obarvování pro ženy. Omalovánka malíř je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Malíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malíř - A5            Omalovánka - Malíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, zdarma, online, k vytištění, obrázek, Malíř, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, Lidé, pro děti, obrázky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Malíř k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s malířem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pera, voskovky, křídy či akrylové barvy. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku malíř lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s malířem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například uhlíky, pera nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy, květiny a pochopitelně i malíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, postavy z pohádek a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Shrek, Mimoni, Hledá se Nemo a Gumídci. Je však velmi těžké je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které zde máme k uložení jsou: pes, dinosauři, plachetnice, raketa nebo též astronaut. Ať omalovánka malíř přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů