Nejoblíbenější


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka malíř k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem malíř k obarvení pro tatínky. Omalovánka malíř je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Malíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malíř - A5            Omalovánka - Malíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, Lidé, k tisku, omalovánky, pro děti, online, zdarma, zadarmo, domalovánky, vymalovánky, k vybarvení

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Malíř k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s malířem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, umělecké tužky, fixky, voskové tužky a fixy. Malovacích potřeb je pro učitelky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku malíř lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s malířem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pera, umělecké tužky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i malíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, zaměstnání lidí anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Legenda o Mulan, H2O: Stačí přidat vodu, Gormiti, Hvězdné války a Tarzan. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které tady máme k uložení jsou: plachetnice, auta, netopýr, houby nebo též astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s malířem líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů