Top obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka malíř zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší označená malíř k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka malíř je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Malíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malíř - A5            Omalovánka - Malíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, zdarma, online, obrázky, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, pro děti, Malíř, Lidé, k vybarvení

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Malíř k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s malířem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, uhlíky, olejové pastely, fixy anebo umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku malíř lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s malířem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba voskovky, uhlíky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, různá zvířata a pochopitelně i malíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, různá zvířátka a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Avatar, Alf, Bezzubka, Frozen nebo také Doba ledová. Je však velmi problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, psi, piráti, auto a traktor. Ať vám omalovánka malíř přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů