Nejstahovanější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka malíř zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem malíř ke kreslení pro kluky i holky. Omalovánka malíř je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Malíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malíř - A5            Omalovánka - Malíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, ke stažení, Malíř, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, online, obrázek, pro děti, Lidé, obrázky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Malíř k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s malířem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, voskovky, tempery, uhly nebo propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Omalovánku malíř lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s malířem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči nebo také čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například voskové tužky, voskovky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, různé kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i malíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, písmena a nebo lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy IronMan, Krteček, Harley Quinn, Bakugan nebo také Bratz panenky. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, dinosauři, Santa Klaus, miminko a plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou malíř.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů