Nejvyhledávanější


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka malíř zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná malíř ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka malíř je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Malíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Malíř - A5            Omalovánka - Malíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, online, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, k vybarvení, Lidé, zdarma, Malíř, obrázek

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Malíř k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s malířem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tužky, fixky, temperové barvy, akrylové barvy nebo také pastelky. Možností je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku malíř lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s malířem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, oči dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, fixky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, jídla, hudební nástroje a pochopitelně i malíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, druhy sportů či čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Indiana Jones, Kocour Garfield, Barbie, Myška Minie anebo Lego. Je ale těžké a složité je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, miminko, raketa, mašinka a princezna a princ. Ať vám omalovánka malíř přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů