Nejhledanější


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka malíř k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem malíř k obarvení pro starší děti. Omalovánka malíř je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Malíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Malíř - A5            Omalovánka - Malíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, zadarmo, pro děti, ke stažení, ke stáhnutí, Malíř, omalovánky, obrázek, k vybarvení, k tisku, online

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Malíř k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s malířem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskovky, křídy, propisovací tužky a uhlíky. Potřeb na malování je pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku malíř lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s malířem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, voskovky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, jídla, pohádkové postavy a pochopitelně i malíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, jednotlivá zvířata anebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Grinch, Ferda mravenec, Roblox nebo též Zhu Zhu Pets. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tu máme k uložení jsou: netopýr, slon, sněhulák, auta nebo také draci. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka malíře bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů