Top obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka malíř zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem malíř k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka malíř je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Malíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malíř - A5            Omalovánka - Malíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, online, obrázek, zdarma, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, Malíř, Lidé

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Malíř k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s malířem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, akrylové barvy, pera, olejové pastely nebo umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro školáky fakt mnoho Obrázek malíř lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s malířem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, peněženku nebo také čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, akrylové barvy anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i malíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, dopravní prostředky nebo též různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Budulínek, Spiderman, Mimoni, Ledové království nebo také Mašinka Tomáš. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stažení jsou: pes, Santa Klaus, hasiči, princezna a houby. Ať si vaše dítko užije malování malíře.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů