Nejoblíbenější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka malíř k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená malíř k omalování pro dospělé. Omalovánka malíř je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Malíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Malíř - A5            Omalovánka - Malíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, zadarmo, Malíř, zdarma, vymalovánky, k vytištění, elektronické omalovánky, omalovánky, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vytisknutí, obrázky, omalovánka, ke stažení

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Malíř k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s malířem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, uhly, pera, olejové pastely nebo též tužky. Možností je pro holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku malíř lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s malířem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro holky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, uhly a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy automobilů, květiny a pochopitelně i malíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, zvířátka či různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Shrek, Princezna Leonora, Teletubbies, Aladin a Příšerky s.r.o.. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: houby, Popeláři, Santa Klaus, auta nebo také draci. Nechť vám omalovánka s malířem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů