Nejvyhledávanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka malíř zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem malíř k obarvování pro malé caparty. Omalovánka malíř je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Malíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malíř - A5            Omalovánka - Malíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Lidé, obrázek, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, Malíř, k tisku, obrázky, online, pro děti

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Malíř k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s malířem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tužky, křídy, tempery a nebo uhly. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti fakt mnoho Obrázek malíř lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s malířem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, tužky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, sporty, druhy ptáků a pochopitelně i malíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, různé kytky a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Na vlásku, Pan Včelka, Příšerky s.r.o., Shimmer a Shine a Peter Pan. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: loď, lokomotiva s vagónky, drak, vláček nebo též lokomotiva. Nechť vám omalovánka s malířem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů