Nejstahovanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka malíř k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná malíř k vybarvení pro tatínky. Omalovánka malíř je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Malíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malíř - A5            Omalovánka - Malíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, domalovánky, Malíř, online, ke stažení, vymalovánky, k vytisknutí, omalovánky, omalovánka, k vytištění, ke stáhnutí, dětské obrázky, zdarma, elektronické omalovánky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Malíř k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s malířem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, grafitové tužky, tužky, pastelové tužky a uhlíky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku malíř lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s malířem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, oči dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, grafitové tužky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé kytky, sporty a pochopitelně i malíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, dopravní prostředky případně jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Kim Possible, Království lesních strážců, IronMan, Atlantida: Tajemná říše anebo Mimoni. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, Popeláři, loď, piráti a astronaut. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka malíře bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů