Nejhledanější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kola k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná kola k obarvování pro chlapečky. Omalovánka kola je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kola - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kola - A5            Omalovánka - Kola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, Kola, zdarma, k vybarvení, Jídlo, online, obrázek, ke stažení, obrázky, pro děti, k tisku, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kola k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kolou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, vodové barvy, temperové barvy, propisovací tužky anebo tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku kola lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kolou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pera, vodové barvy nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i kolu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, písmena a různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Bob a Bobek, princezna Sofie, Na vlásku, Blesk McQueen a Simpsonovi. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: koně, astronaut, princezna, Santa Klaus či piráti. Nechť vám omalovánka s kolou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů