Nejvyhledávanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka kola k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná kola k omalování pro předškoláky. Omalovánka kola je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kola - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kola - A5            Omalovánka - Kola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, vymalovánky, domalovánky, k vytisknutí, zadarmo, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, obrázky, omalovánky, omalovánka, Kola, pro děti, k vybarvení, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kola k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kolou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, propisovací tužky, grafitové tužky, tempery nebo také pera. Pomůcek na malování je pro puberťáky k dispozici široká škála. Omalovánku kola lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kolou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba fixky, propisovací tužky či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé kytky, rostliny a pochopitelně i kolu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy ptáků a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Bořek stavitel, U nás na farmě, Kouzelná beruška a černý kocour, Tlapková patrola anebo Bezzubka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, mašinka, psi, miminko a slon. Užijte si omalovánku koly, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů