Nej šest


Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kola k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná kola k obarvení pro dospělé. Omalovánka kola je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kola - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kola - A5            Omalovánka - Kola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, elektronické omalovánky, omalovánka, obrázek, obrázky, domalovánky, ke stažení, zadarmo, k tisku, k vybarvení, ke stáhnutí, Kola, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kola k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kolou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhly, pera, pastelové tužky, olejové pastely nebo fixky. Pomůcek na malování je pro učitelky k dispozici vskutku hodně. Obrázek kola lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kolou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro učitelky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. uhly, pera anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, písmena a pochopitelně i kolu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, různé kytky a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Equestria Girls, Minecraft, Pinocchio, Medvídek Pú nebo také Pošťák Pat. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme k uložení jsou: princezna, hasiči, plachetnice, astronaut a vláček. Věříme, že se vám obrázek koly bude líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů