Nejstahovanější


Omalovánka tenistky

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka kola k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kola k vybarvení pro malé i větší děti. Omalovánka kola je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kola - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kola - A5            Omalovánka - Kola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázek, online, pro děti, zdarma, obrázky, Kola, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, Jídlo

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kola k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kolou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, grafitové tužky, vodové barvy, uhly a uhlíky. Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kola lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kolou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, elektřinu případně čas. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pera, grafitové tužky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, písmenka a pochopitelně i kolu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, druhy jídel či zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Pan Včelka, Lion King, Křemílek a Vochomůrka, Spongebob případně Myška Minie. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, raketa, astronaut, miminko a loď. Ať si vaše dítko užije malování koly.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů