Top omalovánky


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kola k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kola k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka kola je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kola - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kola - A5            Omalovánka - Kola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, zdarma, Jídlo, Kola, k tisku, obrázky, k vybarvení, k vytištění, online, obrázek, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kola k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kolou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, umělecké tužky, voskové tužky, tužky případně zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku kola lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kolou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, oči dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, umělecké tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, dopravní prostředky, různé kytky a pochopitelně i kolu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, lidské profese anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Roblox, Tom a Jerry, Plants vs. Zombies, Scooby Doo nebo také My little pony. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, lokomotiva s vagónky, draci, princezna či hasiči. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kola.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů