Top šest


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kola k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem kola ke kreslení pro dospělé. Omalovánka kola je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kola - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kola - A5            Omalovánka - Kola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, k tisku, omalovánka, elektronické omalovánky, Jídlo, k vybarvení, pro děti, vymalovánky, obrázek, k vytištění, Kola, zadarmo, dětské obrázky, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kola k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kolou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, propisovací tužky, tužky, umělecké tužky anebo akrylové barvy. Možností je dnes pro malé caparty opravdu mnoho. Obrázek kola lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kolou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, propisovací tužky a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, jídla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kolu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ace Ventura, Grinch, Doba ledová, Pokémon a Adiboo. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stažení jsou: traktor, koně, auta, slon případně sněhulák. Nechť omalovánka s kolou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů