Doporučené


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kola k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná kola k obarvování pro předškoláky. Omalovánka kola je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kola - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kola - A5            Omalovánka - Kola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, online, pro děti, k tisku, k vytištění, Jídlo, k vybarvení, zdarma, Kola, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Kola k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s kolou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, temperové barvy, propisovací tužky, olejové pastely nebo také akrylové barvy. Možností je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kola lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s kolou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. křídy, temperové barvy anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i kolu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, dopravní prostředky a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy princezna Sofie, Stašpytlík, Pan Včelka, Hello Kitty a Paw patrol. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, netopýr, auto, slon a nebo liška. Užijte si omalovánku koly, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů