Nejlepší


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kola k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem kola k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka kola je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kola - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kola - A5            Omalovánka - Kola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, Jídlo, obrázek, online, k vytištění, ke stažení, k tisku, k vybarvení, zdarma, Kola, k vytisknutí, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kola k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kolou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, pera, uhlíky, voskové tužky nebo temperové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek kola lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kolou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. fixy, pera nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, zvířátka, čísla a pochopitelně i kolu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, zvířata anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Jak vycvičit draka, Superčarodějnice, panenka Winx a Equestria Girls. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, Santa Klaus, draci, princezna a pes. Ať si vaše dítě užije omalovánku koly.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů