Doporučujeme


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kola k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem kola k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka kola je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kola - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kola - A5            Omalovánka - Kola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, zdarma, pro děti, online, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, Kola, Jídlo, obrázek, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kola k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s kolou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, pastelky, propisovací tužky, akrylové barvy a nebo uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kola lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kolou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. tempery, pastelky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin, jídla a pochopitelně i kolu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, květiny nebo také sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Myška Minie, My little pony, Avengers, Krteček a Superčarodějnice. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, astronaut, čert, loď anebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kola.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů