Doporučujeme


Obrázek psa k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kola zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem kola k obarvení pro děti. Omalovánka kola je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kola - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kola - A5            Omalovánka - Kola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, zadarmo, online, obrázek, ke stáhnutí, domalovánky, omalovánka, pro děti, k vytištění, obrázky, Jídlo, k vybarvení, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kola k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kolou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, fixky, pastelky, vodové barvy a grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kola lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kolou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, fixky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i kolu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, postavy z pohádek a jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kim Possible, Alf, Ninjago, Kamarád Timmy nebo také Sněhurka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: draci, pes, slon, koně nebo mašinka. Ať si vaše dítko užije malování koly.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů