Nejoblíbenější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kola k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná kola ke kreslení pro kluky. Omalovánka kola je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kola - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kola - A5            Omalovánka - Kola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: vymalovánky, pro děti, ke stažení, domalovánky, zadarmo, omalovánka, obrázky, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, omalovánky, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kola k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kolou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, křídy, tempery, pera nebo fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici celá škála. Omalovánku kola lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kolou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, křídy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i kolu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, jídla anebo rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Toy Story, Gumídci, Kniha džunglí a Hot Wheels. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: draci, princezna a princ, dinosauři, psi či loď. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kolou.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů