Nejlepší


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kola k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem kola k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka kola je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kola - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kola - A5            Omalovánka - Kola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, k tisku, ke stažení, Kola, obrázky, online, k vytisknutí, pro děti, obrázek, Jídlo, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kola k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kolou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, křídy, propisovací tužky, pera a temperové barvy. Možností je pro školáky vskutku velmi mnoho. Obrázek kola lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kolou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba akrylové barvy, křídy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky, jídla a pochopitelně i kolu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, druhy ptáků nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Chuggington, Adiboo, Harry Potter, Ledové království anebo Fortnite. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, Popeláři, auto, hasiči a dinosauři. Ať si vaše dítě užije obrázek koly.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů