Výběr obrázků


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kola k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem kola k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka kola je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kola - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kola - A5            Omalovánka - Kola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kola patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázek, online, ke stažení, k vytištění, zdarma, k tisku, Kola, k vybarvení, obrázky, Jídlo, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kola k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kolou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, zvýrazňovače, pera, umělecké tužky nebo tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kola lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kolou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. křídy, zvýrazňovače a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i kolu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, zvířata a rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lion King, Kocour Garfield, Mašinka Tomáš nebo také Barbie. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, auta, houby, auto anebo drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou koly.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů