Výběr omalovánek


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka rusalka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená rusalka k vybarvování pro holčičky. Omalovánka rusalka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rusalka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rusalka - A5            Omalovánka - Rusalka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rusalka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, online, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, obrázky, zdarma, Pohádky, pro děti, k vybarvení, Rusalka, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Rusalka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s rusalkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, voskové tužky, voskovky, uhly a zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro puberťáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku rusalka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s rusalkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, voskové tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, různé sporty, kytky a pochopitelně i rusalku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, druhy ptáků a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Bambi, Anna a Elsa, U nás na farmě nebo také Hot Wheels. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: liška, Popeláři, houby, psi nebo též čert. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s rusalkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů