Top omalovánky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka rusalka k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem rusalka k obarvení pro chlapce. Omalovánka rusalka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Rusalka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rusalka - A5            Omalovánka - Rusalka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rusalka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, Rusalka, k vytištění, domalovánky, omalovánka, k tisku, ke stáhnutí, dětské obrázky, Pohádky, ke stažení, omalovánky, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Rusalka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s rusalkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, uhlíky, křídy, umělecké tužky nebo také propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku rusalka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s rusalkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba fixy, uhlíky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i rusalku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Aladin, Bugs Bunny, Tom a Jerry, Gormiti a nebo Angelína balerína. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, koně, čert, astronaut nebo princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem rusalka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů