Doporučené


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka rusalka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem rusalka k omalování pro malé děti. Omalovánka rusalka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Rusalka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rusalka - A5            Omalovánka - Rusalka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rusalka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, dětské obrázky, obrázek, omalovánky, domalovánky, omalovánka, Rusalka, vymalovánky, pro děti, k vybarvení, ke stáhnutí, zdarma, zadarmo, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Rusalka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s rusalkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, akrylové barvy, propisovací tužky, uhlíky anebo křídy. Malovacích potřeb je pro slečny k dispozici široká škála. Omalovánku rusalka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s rusalkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, elektřinu či peněženku. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, akrylové barvy nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, zvířátka a pochopitelně i rusalku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy rostlin a zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Popelka, Simpsonovi, My little pony, Mašinka Tomáš či Alf. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, draci, loď, liška nebo netopýr. Ať si vaše dítko užije malování rusalky.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů