Nej obrázky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka rusalka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná rusalka k obarvování pro maminky. Omalovánka rusalka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Rusalka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Rusalka - A5            Omalovánka - Rusalka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rusalka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, vymalovánky, dětské obrázky, k tisku, zdarma, omalovánky, elektronické omalovánky, zadarmo, omalovánka, Pohádky, Rusalka, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Rusalka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s rusalkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, uhly, akrylové barvy, temperové barvy a nebo tužky. Potřeb na malování je pro holčičky k dispozici celá škála. Omalovánku rusalka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s rusalkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, uhly a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, postavy z pohádek, písmena a pochopitelně i rusalku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivá zvířata nebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Paw patrol, Simpsonovi, Rio, Ben 10 a Rumcajs. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tu máme ke stažení jsou: princezna, plachetnice, hasiči, houby a draci. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s rusalkou.


Najít slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů