Nej obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka rusalka k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem rusalka k obarvování pro malé caparty. Omalovánka rusalka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rusalka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rusalka - A5            Omalovánka - Rusalka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rusalka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, Rusalka, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, Pohádky, zdarma, k vybarvení, online, k vytištění, k tisku, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Rusalka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s rusalkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, pera, křídy, pastelky či voskovky. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku rusalka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s rusalkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, pera a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, postavy z pohádek, písmena a pochopitelně i rusalku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin anebo květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Bob a Bobek, Equestria Girls, Popelka, Kim Possible a Gormiti. Je však hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: traktor, draci, lokomotiva, auto a nebo princezna. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka rusalky bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů