Nejlepší


Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka rusalka k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem rusalka k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka rusalka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rusalka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rusalka - A5            Omalovánka - Rusalka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rusalka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, zdarma, ke stažení, Rusalka, online, Pohádky, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Rusalka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s rusalkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, tužky, temperové barvy, propisovací tužky a nebo olejové pastely. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici celá škála. Omalovánku rusalka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s rusalkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba křídy, tužky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, písmena, druhy jídel a pochopitelně i rusalku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy rostlin nebo též různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Avengers, Tarzan, Blesk McQueen, Lego a Bugs Bunny. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, mašinka, Popeláři, kočka a miminko. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou rusalka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů