Top pět


Omalovánka budovy k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka rusalka k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem rusalka k vybarvení pro malé děti. Omalovánka rusalka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Rusalka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rusalka - A5            Omalovánka - Rusalka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rusalka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Rusalka, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, zdarma, obrázky, online, ke stažení, Pohádky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Rusalka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s rusalkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, olejové pastely, pera, tempery případně voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku rusalka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s rusalkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. voskovky, olejové pastely či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy jídel, různé sporty a pochopitelně i rusalku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, zaměstnání lidí nebo také různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Superman, Doba ledová, Aladin, Krteček a Kocour Garfield. Je však velmi problematické je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, auta, auto, koně a draci. Užijte si omalovánku rusalky, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů