Nejstahovanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka rusalka k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná rusalka k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka rusalka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Rusalka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rusalka - A5            Omalovánka - Rusalka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rusalka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytištění, online, obrázek, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, zdarma, Rusalka, ke stažení, pro děti, Pohádky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Rusalka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s rusalkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, akrylové barvy, propisovací tužky, tužky a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek rusalka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s rusalkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. uhly, akrylové barvy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, zaměstnání lidí, zvířátka a pochopitelně i rusalku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jídla anebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Krteček, Frozen, Medvídek Pú, Lion King nebo též Zootropolis. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: princezna, raketa, vláček, lokomotiva s vagónky případně houby. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou rusalky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů