Nejlepší


Obrázek slepice k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka rusalka k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem rusalka k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka rusalka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rusalka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rusalka - A5            Omalovánka - Rusalka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rusalka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, Pohádky, k tisku, k vytisknutí, Rusalka, online, obrázek, obrázky, k vytištění, k vybarvení, zdarma, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Rusalka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s rusalkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, pera, uhlíky, voskové tužky nebo temperové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek rusalka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s rusalkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. fixy, pera nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, zvířátka, čísla a pochopitelně i rusalku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, zvířata anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Jak vycvičit draka, panenka Winx, Equestria Girls a Krteček. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, astronaut, psi, pes a traktor. Ať si vaše dítě užije omalovánku rusalky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů