Nejhledanější


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka rusalka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku nazvaná rusalka ke kreslení pro tatínky. Omalovánka rusalka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Rusalka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rusalka - A5            Omalovánka - Rusalka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rusalka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: omalovánky, k vytištění, Rusalka, zdarma, elektronické omalovánky, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, domalovánky, zadarmo, omalovánka, vymalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Rusalka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s rusalkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, grafitové tužky, vodové barvy, voskovky a fixy. Pomůcek na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku rusalka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s rusalkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například tužky, grafitové tužky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, jídla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i rusalku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, postavy z pohádek nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Avatar, Superman, Boule a Bill, Toy Story a Doba ledová. Je ale složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme ke stažení jsou: koně, psi, traktor, draci nebo též hasiči. Nechť omalovánka s rusalkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů