Top obrázky


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lasice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem lasice k vybarvování pro větší děti. Omalovánka lasice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lasice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lasice - A5            Omalovánka - Lasice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lasice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, dětské obrázky, vymalovánky, zdarma, domalovánky, omalovánky, Zvířata, zadarmo, elektronické omalovánky, k vybarvení, Lasice, k tisku, obrázek, omalovánka

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Lasice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s lasicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, pera, umělecké tužky nebo též pastelové tužky. Možností je dnes pro dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku lasice lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lasicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskovky, vodové barvy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání lidí, písmenka a pochopitelně i lasici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, pohádkové postavy a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Duhová nevěsta, King Kong, Tlapková patrola a Blesk McQueen. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, princezna, Santa Klaus, kočka nebo slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou lasice.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů