Top obrázky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lasice zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem lasice k obarvování pro děti. Omalovánka lasice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lasice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lasice - A5            Omalovánka - Lasice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lasice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, Zvířata, k tisku, Lasice, k vybarvení, ke stažení, zdarma, obrázky, obrázek, online, k vytisknutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Lasice k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s lasicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixky, uhlíky, zvýrazňovače, temperové barvy anebo akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Obrázek lasice lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s lasicí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. fixky, uhlíky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin, čísla a pochopitelně i lasici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, postavy z pohádek případně písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Princezna a žabák, Kniha džunglí, Příběh hraček či Superčarodějnice. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stažení jsou: auta, psi, slon, čert nebo raketa. Užijte si omalovánku lasice, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů