Nej omalovánky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lasice zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem lasice ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka lasice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lasice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Lasice - A5            Omalovánka - Lasice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lasice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, Lasice, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, obrázky, pro děti, online, Zvířata, k tisku, k vytištění, k vybarvení

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Lasice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s lasicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, akrylové barvy, pera, fixy nebo též pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro holky i kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku lasice lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s lasicí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixky, akrylové barvy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, sporty, zvířátka a pochopitelně i lasici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků nebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Gumídci, Asterix a Obelix, Želvy Ninja, Pocahontas a Superčarodějnice. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: astronaut, hasiči, netopýr, psi nebo také draci. Užijte si omalovánku lasice, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů