Nej obrázky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lasice k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem lasice k vybarvování pro dívky. Omalovánka lasice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lasice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lasice - A5            Omalovánka - Lasice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lasice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, dětské obrázky, Zvířata, k vytisknutí, obrázky, pro děti, k vytištění, omalovánky, ke stažení, omalovánka, Lasice, online, vymalovánky, zdarma

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Lasice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s lasicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelové tužky, fixky, pastelky a grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro školáky fakt mnoho Omalovánku lasice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s lasicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, pastelové tužky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i lasici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, sporty nebo též jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Myška Minie, Spiderman, Křemílek a Vochomůrka a nebo pes Pluto. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, piráti, vláček, netopýr a Popeláři. Ať omalovánka lasice přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů