Top omalovánky


Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka lasice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná lasice k obarvení pro seniory. Omalovánka lasice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lasice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lasice - A5            Omalovánka - Lasice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lasice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, ke stáhnutí, k vytištění, dětské obrázky, domalovánky, obrázek, elektronické omalovánky, k tisku, Lasice, omalovánka, zdarma, omalovánky, pro děti

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Lasice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s lasicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, uhly, voskovky, uhlíky nebo také grafitové tužky. Potřeb na malování je pro slečny opravdu mnoho. Omalovánku lasice lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lasicí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, uhly nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, rostliny, různé kytky a pochopitelně i lasici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, sporty a nebo čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Asterix a Obelix, Anabela: Vánoční přání, Myška Minie a Johnny Bravo. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, auto, loď, princezna nebo psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s lasicí.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů