Nejstahovanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lasice zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem lasice k obarvování pro chlapečky. Omalovánka lasice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lasice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lasice - A5            Omalovánka - Lasice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lasice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zadarmo, ke stažení, omalovánka, Zvířata, online, pro děti, vymalovánky, k tisku, zdarma, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, obrázky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Lasice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s lasicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, propisovací tužky, křídy, fixy anebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lasice lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s lasicí má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tužky, propisovací tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i lasici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, druhy jídel nebo též sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Toy Story, Bořek stavitel, Batman, Teletubbies případně Křemílek a Vochomůrka. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: draci, drak, hasiči, dinosauři a vláček. Užijte si omalovánku lasice, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů