Nej obrázky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka Marek 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Marek 2 k vybarvování pro maminky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Markovo evangelium 7:31-37. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Marek 2 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 2 - A5            Omalovánka - Marek 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, Bible a křesťanství, k vytisknutí, pro děti, Marek 2, obrázek, ke stažení, zdarma, online, obrázky, k tisku, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Marek 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, akrylové barvy, křídy, tužky a uhlíky. Pomůcek na malování je pro větší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Marek 2 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Marek 2 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, čas nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, akrylové barvy nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířata, rostliny a pochopitelně i Marek 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, písmenka či druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Peter Pan, Na vlásku, Pejsek a kočička, Alf nebo také Pinocchio. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, drak, princezna, auta a netopýr. Ať omalovánka Marek 2 přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů