Nejstahovanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Marek 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem Marek 2 k obarvování pro dívky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Markovo evangelium 7:31-37. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Marek 2 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Marek 2 - A5            Omalovánka - Marek 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, domalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, Marek 2, obrázky, k tisku, omalovánky, zadarmo, obrázek, zdarma, k vytištění, online, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Marek 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, akrylové barvy, tužky nebo také voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Marek 2 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Marek 2 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, oči dětí nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například olejové pastely, pastelky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, kytky, zvířata a pochopitelně i Marek 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, hudební nástroje anebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Na vlásku, Roblox, Pošťák Pat, Super Mario nebo též Mimoni. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: čert, vláček, pes, liška či houby. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Marek 2.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů