Nejlepší


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Marek 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná Marek 2 k vybarvování pro prcky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Markovo evangelium 7:31-37. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Marek 2 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Marek 2 - A5            Omalovánka - Marek 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: dětské obrázky, pro děti, ke stažení, k tisku, obrázky, domalovánky, Bible a křesťanství, vymalovánky, elektronické omalovánky, obrázek, omalovánky, k vybarvení, zdarma, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Marek 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, voskové tužky, vodové barvy, propisovací tužky či tužky. Pomůcek na malování je pro učitelky fakt mnoho Omalovánku Marek 2 lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Marek 2 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba fixy, voskové tužky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, lidské profese, písmenka a pochopitelně i Marek 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, čísla nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Kim Possible, Equestria Girls, Sněhurka, Kung Fu Panda a Příběh hraček. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: psi, traktor, astronaut, astronaut anebo princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Marek 2.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů