Doporučujeme


Obrázek raketoplánu

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Marek 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná Marek 2 k obarvování pro předškoláky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Markovo evangelium 7:31-37. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Marek 2 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Marek 2 - A5            Omalovánka - Marek 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, ke stažení, obrázek, Marek 2, online, obrázky, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, k vybarvení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Marek 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, vodové barvy, olejové pastely, voskovky či propisovací tužky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka fakt mnoho Omalovánku Marek 2 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Marek 2 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu nebo také čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, vodové barvy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i Marek 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, jídla a různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Monster High, Princezna a žabák, Krtek nebo také Tarzan. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, kočka, Santa Klaus, raketa a nebo traktor. Nechť omalovánka s Marek 2 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů