Výběr omalovánek


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem Marek 2 k obarvování pro malá děcka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Markovo evangelium 7:31-37. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Marek 2 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 2 - A5            Omalovánka - Marek 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, obrázky, Marek 2, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytištění, zdarma, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Marek 2 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Marek 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, voskové tužky, pera, olejové pastely a fixky. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Marek 2 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 2 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, voskové tužky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i Marek 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, různé sporty nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Paw patrol, Pan Včelka, Bořek stavitel, Shimmer a Shine a Harry Potter. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: pes, astronaut, mašinka, princezna případně vláček. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Marek 2.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů