Nej pět


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka Marek 2 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem Marek 2 ke kreslení pro starší děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Markovo evangelium 7:31-37. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Marek 2 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 2 - A5            Omalovánka - Marek 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, obrázky, omalovánky, zdarma, ke stáhnutí, online, ke stažení, k vytištění, obrázek, dětské obrázky, k vybarvení, zadarmo, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Marek 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, fixy, pastelové tužky, uhly anebo tempery. Potřeb na malování je pro větší děti fakt mnoho Omalovánku Marek 2 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Marek 2 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, fixy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i Marek 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, písmenka nebo též kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Spongebob, Méďa Béďa, Stašpytlík, Doba ledová a Scooby Doo. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stažení jsou: houby, traktor, miminko, vláček či Santa Klaus. Ať si vaše dítko užije malování Marek 2.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů