Nejoblíbenější


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Marek 2 k omalování pro děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Markovo evangelium 7:31-37. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Marek 2 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Marek 2 - A5            Omalovánka - Marek 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, pro děti, Marek 2, zdarma, obrázek, k vytištění, k vybarvení, k tisku, Bible a křesťanství, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 2 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Marek 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako olejové pastely, grafitové tužky, zvýrazňovače, tempery a fixy. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku Marek 2 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Marek 2 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například olejové pastely, grafitové tužky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, kytky, druhy sportů a pochopitelně i Marek 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Scooby Doo, Lion King, Šmoulové, Pat a Mat a nebo Toy Story. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, traktor, dinosauři, vláček nebo netopýr. Ať si vaše dítě užije omalovánku Marek 2.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů