Nej pět


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka uFO k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná uFO k obarvování pro starší děti. Omalovánka uFO je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek UFO - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - UFO - A5            Omalovánka - UFO - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění UFO patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: online, obrázky, k vybarvení, ke stažení, pro děti, k vytištění, zdarma, k tisku, UFO, obrázek, k vytisknutí, Vesmír

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení UFO k vytištění pro děti

Omalovánka s uFem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, uhlíky, umělecké tužky, tužky a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro prcky fakt mnoho Omalovánku uFO lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s uFem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, uhlíky a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, dopravní prostředky, květiny a pochopitelně i uFo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, lidské profese či různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Roblox, Lví hlídka, Spiderman, Kniha džunglí a Trollové. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, princezna, Popeláři, piráti nebo také astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s uFem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů