Nej pět


Omalovánka králíka k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka uFO k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem uFO k omalování pro dospělé. Omalovánka uFO je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek UFO - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - UFO - A5            Omalovánka - UFO - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění UFO patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, ke stáhnutí, k tisku, online, ke stažení, omalovánka, zadarmo, zdarma, elektronické omalovánky, dětské obrázky, pro děti, obrázky, obrázek, omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení UFO k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s uFem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, olejové pastely, voskové tužky, voskovky a křídy. Možností je dnes pro slečny vskutku velmi mnoho. Obrázek uFO lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s uFem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, zrak dětí a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, olejové pastely anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata, různé kytky a pochopitelně i uFo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, zvířátka nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Spiderman, IronMan, Ninjago a nebo Myška Minie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které tu máme ke stažení jsou: vláček, houby, mašinka, raketa nebo též Popeláři. Ať si vaše dítě užije obrázek uFa.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů