Nejoblíbenější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka uFO k vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná uFO k omalování pro větší děti. Omalovánka uFO je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek UFO - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - UFO - A5            Omalovánka - UFO - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění UFO patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zdarma, k tisku, ke stažení, vymalovánky, online, dětské obrázky, k vybarvení, obrázek, obrázky, pro děti, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, UFO, omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení UFO k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s uFem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, grafitové tužky, voskové tužky, umělecké tužky a pera. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky k dispozici celá škála. Omalovánku uFO lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s uFem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, grafitové tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i uFo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů a nebo různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Lví král, Furby, Rio, Kim Possible anebo Equestria Girls. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky které tu máme k uložení jsou: drak, houby, čert, hasiči nebo také auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem uFO.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů