Top šest


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka uFO k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná uFO k omalování pro maminky. Omalovánka uFO je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek UFO - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - UFO - A5            Omalovánka - UFO - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění UFO patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zadarmo, online, k vytisknutí, obrázky, dětské obrázky, omalovánka, k vytištění, vymalovánky, UFO, k tisku, pro děti, ke stažení, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek UFO k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s uFem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, pastelky, grafitové tužky, voskovky nebo také voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek uFO lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s uFem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixky, pastelky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, jednotlivá zvířata a pochopitelně i uFo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, různá zvířátka nebo písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Boule a Bill, Chuggington, Čaroděj Modromír, Pošťák Pat a Červená Karkulka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, auto, auta, auta či slon. Nechť vám omalovánka s uFem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů