Nej pět


Omalovánka Rakety určená k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka uFO k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem uFO k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka uFO je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek UFO - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - UFO - A5            Omalovánka - UFO - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění UFO patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, obrázky, omalovánky, dětské obrázky, online, k vytisknutí, obrázek, ke stáhnutí, vymalovánky, Vesmír, k tisku, UFO, omalovánka, zadarmo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek UFO k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s uFem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, propisovací tužky, voskové tužky, uhly případně akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku uFO lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s uFem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například temperové barvy, propisovací tužky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i uFo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, postavy z pohádek a různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Pošťák Pat, pes Pluto, Bezzubka, Ledové království a Pan Včelka. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, princezna, princezna a princ, auta a pes. Užijte si omalovánku uFa, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů