Výběr omalovánek


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Numeri 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Numeri 3 k obarvování pro chlapečky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 3 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 3 - A5            Omalovánka - Numeri 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, k vybarvení, zdarma, Numeri 3, online, Bible a křesťanství, k vytištění, k tisku, pro děti, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Numeri 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Numeri 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, voskovky, uhly, olejové pastely a pastelky. Pomůcek na malování je pro prcky fakt mnoho Omalovánku Numeri 3 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Numeri 3 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixky, voskovky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy jídel, zvířátka a pochopitelně i Numeri 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů a postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Hledá se Nemo, Tom a Jerry, princezna Sofie a Power Strangers. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, pes, princezna, sněhulák nebo také auta. Ať si vaše dítě užije omalovánku Numeri 3.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů