Výběr omalovánek


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek štěněte

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 3 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s názvem Numeri 3 k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 3 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 3 - A5            Omalovánka - Numeri 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, obrázky, dětské obrázky, Numeri 3, k vybarvení, Bible a křesťanství, online, domalovánky, omalovánky, k vytištění, k vytisknutí, zadarmo, ke stáhnutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Numeri 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, tužky, propisovací tužky, uhly a vodové barvy. Možností je dnes pro ženy k dispozici široká škála. Obrázek Numeri 3 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 3 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii a nebo čas. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různé kytky, druhy automobilů a pochopitelně i Numeri 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, zaměstnání případně čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Lego, Astroboy, Bambi, Spongebob a nebo Alf. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, sněhulák, miminko, astronaut či netopýr. Věříme, že se vám obrázek Numeri 3 bude líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů