Top omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 3 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Numeri 3 k obarvování pro děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 3 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Numeri 3 - A5            Omalovánka - Numeri 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Numeri 3, pro děti, obrázek, k vytisknutí, obrázky, zdarma, k tisku, k vybarvení, online, k vytištění, Bible a křesťanství, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Numeri 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, fixky, uhly, temperové barvy a pastelové tužky. Možností je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Numeri 3 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Numeri 3 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, čas nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. pera, fixky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, kytky a pochopitelně i Numeri 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, rostliny případně čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Equestria Girls, Příběh hraček, Lego příběh, Madagaskar nebo také Harry Potter. Je však velmi těžké je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, princezna a princ, mašinka, liška a piráti. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka Numeri 3 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů