Nej obrázky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek skůtru k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Numeri 3 k vybarvování pro kluky i holky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 3 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Numeri 3 - A5            Omalovánka - Numeri 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, Numeri 3, k vytištění, pro děti, online, Bible a křesťanství, obrázky, zdarma, k vybarvení, k tisku, obrázek, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Numeri 3 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Numeri 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, fixky, temperové barvy, zvýrazňovače anebo voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Numeri 3 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Numeri 3 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, fixky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy sportů, čísla a pochopitelně i Numeri 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, jednotlivá zvířata případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Peter Pan, Červená Karkulka, Popelka, Bakugan nebo Křemílek a Vochomůrka. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, psi, lokomotiva s vagónky, draci či princezna. Užijte si omalovánku Numeri 3, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů