Doporučené


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Numeri 3 k tisku, vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná Numeri 3 ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 3 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 3 - A5            Omalovánka - Numeri 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, Numeri 3, obrázek, ke stáhnutí, k vybarvení, zadarmo, omalovánky, Bible a křesťanství, zdarma, obrázky, k vytištění, domalovánky, vymalovánky, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Numeri 3 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Numeri 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskovky, vodové barvy, pastelky a nebo temperové barvy. Malovacích potřeb je pro holčičky k dispozici ohromné množství. Obrázek Numeri 3 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Numeri 3 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, voskovky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a pochopitelně i Numeri 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zvířátka či zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Lion King, Johnny Bravo, Batman, Kuře Calimero a Rexík. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, liška, draci, astronaut nebo také čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Numeri 3 líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů