Doporučujeme


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 3 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem Numeri 3 k obarvování pro ratolesti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 3 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 3 - A5            Omalovánka - Numeri 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k tisku, ke stažení, zdarma, k vybarvení, Bible a křesťanství, Numeri 3, k vytisknutí, obrázky, obrázek, pro děti, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Numeri 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Numeri 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, pastelové tužky, umělecké tužky, pera a akrylové barvy. Potřeb na malování je pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku Numeri 3 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Numeri 3 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. temperové barvy, pastelové tužky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy sportů, písmena a pochopitelně i Numeri 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, jednotlivá zvířata případně lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Princezna a žabák, Budulínek, Kniha džunglí, Toy Story a Medvídek Pú. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: mašinka, sněhulák, liška, auta či hasiči. Ať si vaše dítě užije omalovánku Numeri 3.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů