Nejstahovanější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 3 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná Numeri 3 k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 3 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 3 - A5            Omalovánka - Numeri 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Numeri 3, k vytisknutí, Bible a křesťanství, k vytištění, pro děti, k vybarvení, zdarma, ke stažení, online, obrázek, obrázky, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Numeri 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, uhly, grafitové tužky, uhlíky nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro dívky i chlapce vskutku mnoho. Obrázek Numeri 3 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 3 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, uhly a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, druhy jídel a pochopitelně i Numeri 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Madagaskar, Pinocchio, Spiderman, Bořek stavitel a Paw patrol. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, miminko, vláček, princezna či drak. Věříme, že se vám obrázek Numeri 3 bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů