Nej pět


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka Numeri 3 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Numeri 3 k obarvování pro holky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 3 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 3 - A5            Omalovánka - Numeri 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, online, Numeri 3, ke stáhnutí, obrázek, k vybarvení, elektronické omalovánky, zdarma, vymalovánky, zadarmo, obrázky, pro děti, omalovánky, domalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Numeri 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Numeri 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, akrylové barvy, křídy, pera anebo zvýrazňovače. Možností je pro puberťáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Numeri 3 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 3 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, akrylové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje a pochopitelně i Numeri 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, různá zvířátka případně zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Batman, Rio, Bob a Bobek, Lego příběh nebo také Mickey mouse. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, draci, Popeláři, netopýr či plachetnice. Věříme, že se vám obrázek Numeri 3 bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů