Výběr obrázků


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka Numeri 3 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem Numeri 3 k vybarvení pro kluky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 3 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 3 - A5            Omalovánka - Numeri 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, obrázky, domalovánky, omalovánka, omalovánky, vymalovánky, zadarmo, k vytištění, elektronické omalovánky, k tisku, ke stažení, dětské obrázky, zdarma, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 3 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Numeri 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, uhly, tužky, fixky a pera. Potřeb na malování je pro tatínky vskutku mnoho. Omalovánku Numeri 3 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Numeri 3 má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii případně čas. Omalovánky nejsou pro tatínky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskovky, uhly nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, lidské profese, jídla a pochopitelně i Numeri 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, druhy jídel nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Toy Story, Anna a Elsa, Batman, Blesk McQueen případně Gumídci. Je ale složité je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které tady máme k uložení jsou: vláček, čert, loď, princezna či piráti. Ať omalovánka Numeri 3 přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů