Top pět


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná Numeri 3 k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 3 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 3 - A5            Omalovánka - Numeri 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k vytištění, zdarma, Numeri 3, k vybarvení, online, k vytisknutí, k tisku, pro děti, Bible a křesťanství, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Numeri 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Numeri 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, grafitové tužky, tužky, akrylové barvy či zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici pestrá škála. Obrázek Numeri 3 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Numeri 3 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, dětské oči nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskovky, grafitové tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i Numeri 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, zaměstnání případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Princezna Leonora, My little pony, Superman, Astroboy nebo také Zootropolis. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: auta, čert, drak, dinosauři a slon. Ať omalovánka Numeri 3 přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů