Výběr obrázků


Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem Numeri 3 k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 3 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 3 - A5            Omalovánka - Numeri 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, pro děti, online, Numeri 3, k tisku, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, zdarma, Bible a křesťanství, k vytištění, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Numeri 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, voskové tužky, grafitové tužky, voskovky nebo též olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Numeri 3 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Numeri 3 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii či počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. tužky, voskové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, postavy z pohádek, zvířata a pochopitelně i Numeri 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel případně druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Zootropolis, Blesk McQueen, Jak vycvičit draka, Simpsonovi či Krtek. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: hasiči, psi, houby, netopýr a loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Numeri 3.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů