Nejvyhledávanější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Numeri 3 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Numeri 3 k omalování pro učitelky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 3 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 3 - A5            Omalovánka - Numeri 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, k tisku, zadarmo, k vytisknutí, dětské obrázky, Bible a křesťanství, k vybarvení, omalovánka, ke stažení, obrázek, vymalovánky, online, omalovánky, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Numeri 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, akrylové barvy, propisovací tužky, tužky případně temperové barvy. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Numeri 3 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Numeri 3 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, čas anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, akrylové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, sporty, zvířátka a pochopitelně i Numeri 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání a nebo čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Rio, Anime, Harry Potter, Chuggington anebo Gumídci. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, dinosauři, drak, auta a Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Numeri 3.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů