Výběr obrázků


Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka psík zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem psík k vybarvování pro slečny. Omalovánka psík je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Psík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Psík - A5            Omalovánka - Psík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Psík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, zadarmo, domalovánky, omalovánky, k tisku, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, pro děti, k vytištění, obrázky, elektronické omalovánky, omalovánka, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Psík k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s psíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, zvýrazňovače, tužky, voskovky případně křídy. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku psík lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s psíkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peněženku nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, zvýrazňovače a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, jídla, sporty a pochopitelně i psík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, jednotlivé druhy ptáků a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Červená Karkulka, Pinocchio, Bezzubka, Kim Possible nebo Minecraft. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, auta, čert, piráti nebo též astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou psík.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů