Doporučené


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka psík k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená psík k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka psík je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Psík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Psík - A5            Omalovánka - Psík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Psík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: domalovánky, k vytištění, k tisku, ke stažení, omalovánky, k vytisknutí, obrázek, obrázky, zadarmo, omalovánka, Psík, Zvířata, pro děti, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Psík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s psíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, umělecké tužky, uhly, uhlíky nebo voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro maminky k dispozici široká škála. Omalovánku psík lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s psíkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peněženku případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, umělecké tužky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, druhy jídel, různá zvířátka a pochopitelně i psík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, postavy z pohádek nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy pes Pluto, Minecraft, Ace Ventura, Tarzan případně Power Strangers. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které zde máme k uložení jsou: koně, pes, čert, mašinka a miminko. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka psíku bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů