Top obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka psík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná psík ke kreslení pro prcky. Omalovánka psík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Psík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Psík - A5            Omalovánka - Psík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Psík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, Psík, online, k vytištění, k vybarvení, obrázek, omalovánka, pro děti, omalovánky, obrázky, dětské obrázky, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Psík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s psíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, uhlíky, fixy, tužky a grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku psík lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s psíkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, čas nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. akrylové barvy, uhlíky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, pohádkové postavy, písmena a pochopitelně i psík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, různá zvířátka anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Ratatouille, Brawl stars, Kung Fu Panda nebo panenka Winx. Je ale nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stažení jsou: vláček, slon, astronaut, auta případně loď. Ať omalovánka psík přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů