Nejlepší


Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka dub k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná dub k vybarvení pro malé děti. Omalovánka dub je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dub - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dub - A5            Omalovánka - Dub - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dub patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, omalovánka, pro děti, k tisku, Dub, obrázky, zdarma, vymalovánky, ke stažení, zadarmo, Květiny, omalovánky, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Dub k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s dubem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, grafitové tužky, fixy, tempery a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro maminky opravdu mnoho. Omalovánku dub lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s dubem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peněženku, čas a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, grafitové tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, květiny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i dub :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, sporty anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Aladin, Kniha džunglí, Peter Pan, Bob a Bobek a nebo Anna a Elsa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, čert, Santa Klaus, vláček případně plachetnice. Nechť vám omalovánka s dubem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů