Nejstahovanější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dub k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem dub k vybarvování pro holčičky. Omalovánka dub je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dub - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dub - A5            Omalovánka - Dub - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dub patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, Květiny, k vytištění, zdarma, obrázek, k tisku, ke stažení, Dub, online, pro děti, obrázky, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Dub k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s dubem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, pera, voskové tužky, zvýrazňovače a pastelky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku dub lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dubem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, dětské oči nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, pera případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy ptáků, čísla a pochopitelně i dub :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, různá zvířata anebo písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bořek stavitel, Pan Včelka, Kung Fu Panda, Toy Story nebo též Lví hlídka. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, lokomotiva, astronaut, lokomotiva s vagónky a nebo vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dub.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů