Nejstahovanější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dub k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem dub k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka dub je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dub - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dub - A5            Omalovánka - Dub - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dub patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánky, Květiny, Dub, zadarmo, zdarma, ke stažení, k vybarvení, dětské obrázky, vymalovánky, ke stáhnutí, online, k tisku, k vytisknutí, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Dub k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s dubem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, tempery, zvýrazňovače, tužky anebo akrylové barvy. Možností je pro dívky opravdu mnoho. Omalovánku dub lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dubem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, tempery nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i dub :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, druhy sportů a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Bratz panenky, Marvel Rocket, Gormiti, Frozen a Duhová nevěsta. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, raketa, dinosauři, auta nebo také traktor. Užijte si omalovánku dubu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů