Top obrázky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka dub k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem dub k vybarvování pro maminky. Omalovánka dub je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dub - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dub - A5            Omalovánka - Dub - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dub patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, Dub, obrázek, k vytisknutí, zadarmo, vymalovánky, Květiny, domalovánky, obrázky, zdarma, k vytištění, pro děti, online, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Dub k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dubem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, fixy, tempery, voskové tužky a nebo zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Obrázek dub lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s dubem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, fixy nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, různé sporty, zvířata a pochopitelně i dub :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Život brouka, Plamínek a čtyřkoláci, Křemílek a Vochomůrka, Kuře Calimero nebo Zvonilka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, koně, miminko, princezna či raketa. Užijte si omalovánku dubu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů