Nej omalovánky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka dub k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná dub k vybarvování pro chlapce. Omalovánka dub je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dub - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dub - A5            Omalovánka - Dub - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dub patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: dětské obrázky, obrázky, zdarma, k tisku, zadarmo, domalovánky, k vytištění, k vytisknutí, Dub, Květiny, pro děti, online, ke stažení, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Dub k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dubem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, křídy, voskovky, akrylové barvy anebo temperové barvy. Možností je dnes pro prcky fakt mnoho Omalovánku dub lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s dubem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peněženku nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, křídy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, rostliny, hudební nástroje a pochopitelně i dub :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, různé kytky nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Doba ledová, Spongebob, Angry birds, Chuggington nebo též Bob a Bobek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, mašinka, čert, netopýr případně sněhulák. Věříme, že se vám obrázek dubu bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů