Výběr obrázků


Omalovánka s nemocným pejskem

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka jehňátko k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem jehňátko k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka jehňátko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jehňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jehňátko - A5            Omalovánka - Jehňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jehňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, Zvířata, obrázky, online, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, pro děti, k tisku, Jehňátko, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Jehňátko k vytištění pro děti

Omalovánka s jehňátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, olejové pastely, pastelky, fixy nebo také voskové tužky. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Omalovánku jehňátko lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s jehňátkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. umělecké tužky, olejové pastely a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i jehňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, jednotlivé druhy ptáků nebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Simpsonovi, Monster high, Bořek stavitel, Avatar a Šmoulové. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, auta, mašinka nebo též princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou jehňátko.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů