Výběr omalovánek


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jehňátko k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem jehňátko k obarvování pro chlapečky. Omalovánka jehňátko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jehňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jehňátko - A5            Omalovánka - Jehňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jehňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, k vybarvení, Jehňátko, k vytisknutí, pro děti, dětské obrázky, zdarma, omalovánky, online, obrázky, zadarmo, obrázek, ke stáhnutí, vymalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Jehňátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s jehňátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, uhly, voskové tužky, fixy a grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro prcky opravdu mnoho. Obrázek jehňátko lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s jehňátkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro prcky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, uhly případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, postavy z pohádek, sporty a pochopitelně i jehňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, jídla nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Příběh hraček, Pocahontas, Kuře Calimero, Méďa Béďa a Mimoni. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které zde máme ke stažení jsou: piráti, liška, mašinka, kočka či lokomotiva s vagónky. Užijte si omalovánku jehňátka, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů