Nejstahovanější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka jehňátko k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem jehňátko k obarvování pro seniory. Omalovánka jehňátko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jehňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Jehňátko - A5            Omalovánka - Jehňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jehňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, Jehňátko, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, online, k tisku, Zvířata, zdarma, obrázek, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Jehňátko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s jehňátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhlíky, uhly, křídy případně fixky. Výtvarných potřeb je pro holky k dispozici ohromující množství. Obrázek jehňátko lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jehňátkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, počítač nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, uhlíky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, druhy automobilů, různá zvířátka a pochopitelně i jehňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, písmena a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy pes Pluto, Avengers, Bořek stavitel, Krtek nebo také Příběh hraček. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tady máme k uložení jsou: princezna, auta, dinosauři, netopýr a nebo raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku jehňátko.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů