Nej šest


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Obrázek štěněte

Omalovánka jehňátko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem jehňátko k obarvení pro seniory. Omalovánka jehňátko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Jehňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jehňátko - A5            Omalovánka - Jehňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jehňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, k tisku, elektronické omalovánky, Zvířata, obrázek, online, obrázky, omalovánka, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, zdarma, vymalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Jehňátko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s jehňátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, fixky, uhly, uhlíky nebo též olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro maminky vskutku velmi mnoho. Omalovánku jehňátko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s jehňátkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, čas anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. fixy, fixky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, hudební nástroje a pochopitelně i jehňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, různá zvířata nebo zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Superčarodějnice, King Kong, Gumídci, Adiboo anebo Doba ledová. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stažení jsou: kočka, pes, lokomotiva s vagónky, auta a liška. Nechť vám omalovánka s jehňátkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů