Nejstahovanější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jehňátko k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem jehňátko ke kreslení pro kluky a holky. Omalovánka jehňátko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jehňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jehňátko - A5            Omalovánka - Jehňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jehňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Jehňátko, k vytisknutí, Zvířata, zdarma, k tisku, obrázek, k vybarvení, online, k vytištění, obrázky, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Jehňátko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s jehňátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskovky, tempery, uhly a nebo tužky. Možností je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku jehňátko lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s jehňátkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, voskovky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, pohádkové postavy, rostliny a pochopitelně i jehňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Batman, Bakugan, Kocour Garfield, U nás na farmě a Chuggington. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, princezna, drak, Santa Klaus a plachetnice. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou jehňátko.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů