Výběr obrázků


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jehňátko zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem jehňátko k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka jehňátko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jehňátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jehňátko - A5            Omalovánka - Jehňátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jehňátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, k vybarvení, domalovánky, obrázky, elektronické omalovánky, zdarma, ke stáhnutí, omalovánka, ke stažení, k vytištění, zadarmo, k tisku, Zvířata, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Jehňátko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s jehňátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, tempery, umělecké tužky, zvýrazňovače a olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro chlapce k dispozici vskutku hodně. Omalovánku jehňátko lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s jehňátkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například grafitové tužky, tempery nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, druhy jídel a pochopitelně i jehňátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, čísla nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Máša a medvěd, Marvel Rocket, Červená Karkulka, Království lesních strážců a Equestria Girls. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: pes, kočka, astronaut, princezna a nebo draci. Ať si vaše dítě užije omalovánku jehňátka.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů