Výběr obrázků


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sova čte k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pojmenovaná sova čte ke kreslení pro puberťáky. Omalovánka sova čte je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sova čte - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sova čte - A5            Omalovánka - Sova čte - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova čte patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vytisknutí, k tisku, Ptáci, pro děti, online, zadarmo, omalovánky, ke stažení, k vybarvení, dětské obrázky, domalovánky, omalovánka, vymalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Sova čte k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s sovou čtí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tempery, fixky, vodové barvy anebo uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Obrázek sova čte lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s sovou čtí má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. olejové pastely, tempery případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, druhy sportů, květiny a pochopitelně i sovu čti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, jídla a nebo čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Včelka Mája, Krteček, Anna a Elsa či Superman. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, auto, sněhulák, koně nebo také psi. Ať si vaše dítko užije malování sovy čte.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů