Nejvyhledávanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka sova čte zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem sova čte k vybarvení pro malé děti. Omalovánka sova čte je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sova čte - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sova čte - A5            Omalovánka - Sova čte - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova čte patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: domalovánky, Sova čte, online, zdarma, k vybarvení, Ptáci, k vytištění, zadarmo, omalovánka, obrázky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, omalovánky, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Sova čte k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s sovou čtí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixy, fixky, zvýrazňovače, tempery a temperové barvy. Možností je dnes pro seniory k dispozici pestrá škála. Omalovánku sova čte lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s sovou čtí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, počítač či elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixy, fixky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata, lidské profese a pochopitelně i sovu čti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, zvířátka nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Harry Potter, Bolt – pes pro každý případ, Bob a Bobek, Naruto či My little pony. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: plachetnice, koně, drak, lokomotiva nebo též draci. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka sovy čte bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů