Nejoblíbenější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sova čte k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem sova čte k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka sova čte je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sova čte - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Sova čte - A5            Omalovánka - Sova čte - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova čte patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zdarma, k vytištění, k tisku, omalovánky, online, zadarmo, k vybarvení, Sova čte, pro děti, omalovánka, obrázek, obrázky, vymalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Sova čte k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s sovou čtí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, uhlíky, pastelky, pastelové tužky nebo též pera. Kreslících potřeb je dnes pro dívky vskutku mnoho. Omalovánku sova čte lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s sovou čtí má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, oči dětí či čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. fixky, uhlíky a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, hudební nástroje, písmenka a pochopitelně i sovu čti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, písmena anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, pes Pluto, Indiana Jones, Paw patrol či Simpsonovi. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky které tu máme k uložení jsou: miminko, kočka, slon, drak a traktor. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou sova čte.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů