Doporučené


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sova čte k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem sova čte k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka sova čte je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sova čte - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sova čte - A5            Omalovánka - Sova čte - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova čte patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, online, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, Ptáci, ke stažení, zdarma, k vytištění, Sova čte, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Sova čte k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s sovou čtí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, tempery, vodové barvy, umělecké tužky nebo též olejové pastely. Možností je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku sova čte lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s sovou čtí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, dětské oči nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. fixky, tempery a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, druhy jídel, hudební nástroje a pochopitelně i sovu čti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, zaměstnání případně různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Avatar, Ratatouille, Včelka Mája, Monster high nebo Pinocchio. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme k uložení jsou: drak, traktor, piráti, dinosauři a hasiči. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou sovy čte.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů