Nej obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Lukáš 12 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená Lukáš k obarvování pro nejmenší děcka. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 12:13-21 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Lukáš 12 - A5            Omalovánka - Lukáš 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, Bible a křesťanství, Lukáš 12, k tisku, pro děti, k vybarvení, obrázky

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Lukáš 12 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, fixky, temperové barvy, olejové pastely či propisovací tužky. Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. uhly, fixky nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířata, rostliny a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, pohádkové postavy a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy My little pony, Harley Quinn, Pošťák Pat, panenka Winx a Pejsek a kočička. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které tu máme ke stažení jsou: auta, astronaut, slon, traktor a čert. Nechť omalovánka s Lukášem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů