Nej šest


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 12 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem Lukáš k obarvení pro maminky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 12:13-21 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 12 - A5            Omalovánka - Lukáš 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, zdarma, omalovánka, obrázky, k vybarvení, Lukáš 12, obrázek, ke stažení, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, dětské obrázky, pro děti, omalovánky

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Lukáš 12 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, tužky, pera, pastelové tužky a uhly. Výtvarných potřeb je pro slečny k dispozici ohromné množství. Obrázek Lukáš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, čas či peněženku. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, květiny, postavy z pohádek a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, čísla a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Diddl, Flintstones, Star Wars, Superčarodějnice či Shrek. Je však složité je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, lokomotiva, princezna, hasiči případně Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Lukášem líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů