Nejvyhledávanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 12 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk se jménem Lukáš k obarvení pro nejmenší děcka. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 12:13-21 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Lukáš 12 - A5            Omalovánka - Lukáš 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k vybarvení, k tisku, ke stažení, pro děti, online, obrázek, Lukáš 12, obrázky, k vytištění, zdarma, k vytisknutí

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Lukáš 12 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pastelky, uhlíky, akrylové barvy anebo temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Lukášem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, počítač či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, pastelky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, čísla nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Tarzan, Ratatouille, Kocour Garfield či Tom a Jerry. Je však velmi náročné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, hasiči, dinosauři, sněhulák nebo též koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Lukášem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů