Nejlepší


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Lukáš 12 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem Lukáš k omalování pro holčičky i chlapečky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 12:13-21 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 12 - A5            Omalovánka - Lukáš 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, Lukáš 12, online, k tisku, Bible a křesťanství, ke stažení, obrázky, k vytištění, zdarma, pro děti

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Lukáš 12 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, vodové barvy, tempery, temperové barvy případně fixky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek Lukáš lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, vodové barvy anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, sporty nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Jak vycvičit draka, Kamarád Timmy, Pat a Mat a Fifi z Květíkova. Je ale velmi problematické je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, pes, piráti, slon nebo též dinosauři. Ať omalovánka Lukáš přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů