Výběr omalovánek


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 12 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Lukáš k omalování pro seniory. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 12:13-21 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 12 - A5            Omalovánka - Lukáš 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: domalovánky, omalovánka, k vybarvení, dětské obrázky, pro děti, vymalovánky, online, ke stažení, k vytištění, zdarma, obrázky, ke stáhnutí, Bible a křesťanství, zadarmo

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Lukáš 12 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, fixky, akrylové barvy, fixy a voskové tužky. Malovacích potřeb je pro maminky fakt mnoho Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Lukášem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pera, fixky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, hudební nástroje či kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Astroboy, Bambi, princezna Sofie a Krteček. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, netopýr, astronaut, plachetnice nebo liška. Ať si vaše dítko užije malování Lukáše.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů