Nejoblíbenější


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Lukáš 12 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem Lukáš k obarvování pro ratolesti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 12:13-21 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 12 - A5            Omalovánka - Lukáš 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, Bible a křesťanství, k vybarvení, pro děti, obrázek, Lukáš 12, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, online, obrázky, zdarma

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Lukáš 12 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, fixy, umělecké tužky, temperové barvy anebo grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Obrázek Lukáš lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Lukášem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, peníze či elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. tempery, fixy nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, písmena, druhy automobilů a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, zvířátka a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Tom a Jerry, Toy Story, Duhová nevěsta, Bugs Bunny či Batman. Je však těžké je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, auto, loď, kočka případně netopýr. Ať vám omalovánka Lukáš přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů