Top pět


Obrázek jukeboxu

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 12 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená Lukáš k vybarvování pro nejmenší. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 12:13-21 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Lukáš 12 - A5            Omalovánka - Lukáš 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, k tisku, omalovánky, online, Bible a křesťanství, zdarma, vymalovánky, zadarmo, dětské obrázky, k vytištění, obrázek, Lukáš 12, domalovánky

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek k vybarvení Lukáš 12 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, vodové barvy, pastelky, propisovací tužky anebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro školáky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Lukáš lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Lukášem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, peníze nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba fixy, vodové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, jídla a hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Včelka Mája, Pan Včelka, Mašinka Tomáš nebo také Princezna Leonora. Ty tady ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stažení jsou: netopýr, Santa Klaus, vláček, draci a nebo princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Lukáše.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů