Top pět


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Lukáš 12 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná Lukáš k obarvení pro dívky i chlapce. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 12:13-21 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 12 - A5            Omalovánka - Lukáš 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Lukáš 12, Bible a křesťanství, k vytištění, zdarma, pro děti, obrázek, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, obrázky, online, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek k vybarvení Lukáš 12 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, křídy, uhly, olejové pastely případně temperové barvy. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Lukáš lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, křídy či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, zaměstnání nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Mickey mouse, Brawl stars, Simpsonovi, Blesk McQueen a Harry Potter. Je však velmi náročné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stažení jsou: psi, mašinka, loď, miminko a nebo kočka. Ať vám omalovánka Lukáš přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů