Nej pět


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka holubička k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem holubička k obarvení pro holčičky i chlapečky. Holubička, symbol míru. Obrázek ptáčka k vytištění a vybarvení. Omalovánka holubička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holubička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holubička - A5            Omalovánka - Holubička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, k vytištění, k tisku, Ptáci, obrázek, online, Holubička, ke stažení, obrázky, zdarma

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Holubička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s holubičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, tužky, propisovací tužky, grafitové tužky nebo též vodové barvy. Možností je dnes pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku holubička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s holubičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, lidské profese, rostliny a pochopitelně i holubičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy ptáků případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bob a Bobek, Lví král, Lego příběh, Hello Kitty a Anna a Elsa. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, hasiči, mašinka, auto či drak. Užijte si omalovánku holubičky, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů