Nejstahovanější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka holubička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná holubička k vybarvování pro naše ratolesti. Holubička, symbol míru. Obrázek ptáčka k vytištění a vybarvení. Omalovánka holubička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holubička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holubička - A5            Omalovánka - Holubička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, k tisku, Ptáci, k vybarvení, Holubička, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, online, k vytištění, pro děti, obrázek

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Holubička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s holubičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, uhly, pastelky, grafitové tužky nebo též tužky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku holubička lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s holubičkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pastelové tužky, uhly a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířata, různé sporty a pochopitelně i holubičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, rostliny anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Tom a Jerry, panenka Winx, Paw patrol, Adiboo nebo Mimoni. Je však hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: drak, miminko, princezna a princ, traktor a auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s holubičkou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů