Top obrázky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka holubička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená holubička k vybarvování pro chlapečky. Holubička, symbol míru. Obrázek ptáčka k vytištění a vybarvení. Omalovánka holubička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holubička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Holubička - A5            Omalovánka - Holubička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, obrázky, k vybarvení, ke stažení, online, Ptáci, omalovánky, k vytisknutí, domalovánky, k tisku, pro děti, omalovánka, obrázek

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Holubička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s holubičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelové tužky, vodové barvy, voskové tužky a nebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku holubička lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s holubičkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pastelové tužky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, různé sporty, lidské profese a pochopitelně i holubičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, postavy z pohádek a zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Frozen, Méďa Béďa, Scooby Doo, Furby případně Rumcajs. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, raketa, drak, Santa Klaus a lokomotiva. Nechť vám omalovánka s holubičkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů