Nejhledanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka holubička zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem holubička ke kreslení pro děti. Holubička, symbol míru. Obrázek ptáčka k vytištění a vybarvení. Omalovánka holubička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holubička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holubička - A5            Omalovánka - Holubička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vybarvení, zadarmo, obrázek, domalovánky, vymalovánky, dětské obrázky, obrázky, k vytištění, ke stáhnutí, ke stažení, elektronické omalovánky, zdarma

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Holubička k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s holubičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, akrylové barvy, temperové barvy, fixky a pera. Dostupných kreslících potřeb je pro prcky fakt mnoho Obrázek holubička lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s holubičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, peněženku nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro prcky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, akrylové barvy nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání lidí, různá zvířata a pochopitelně i holubičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Tarzan, Bořek stavitel, Červená Karkulka, Superčarodějnice nebo také Kim Possible. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, pes, miminko, drak a nebo princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku holubička.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů