Doporučené


ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka holubička k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem holubička ke kreslení pro školáky. Holubička, symbol míru. Obrázek ptáčka k vytištění a vybarvení. Omalovánka holubička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Holubička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holubička - A5            Omalovánka - Holubička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánka, k vybarvení, vymalovánky, ke stáhnutí, dětské obrázky, Ptáci, pro děti, k tisku, zdarma, domalovánky, omalovánky, ke stažení, zadarmo, obrázky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Holubička k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s holubičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, grafitové tužky, vodové barvy, pastelky a tužky. Výtvarných potřeb je pro učitelky k dispozici široká škála. Omalovánku holubička lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s holubičkou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například voskovky, grafitové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, různá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i holubičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, lidské profese nebo také různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Super Mario, Méďa Béďa, Action man a Pocahontas. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: vláček, lokomotiva, princezna, Santa Klaus a nebo astronaut. Věříme, že se vám obrázek holubičky bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů