Nejvyhledávanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka holubička k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná holubička ke kreslení pro puberťáky. Holubička, symbol míru. Obrázek ptáčka k vytištění a vybarvení. Omalovánka holubička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holubička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holubička - A5            Omalovánka - Holubička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, ke stažení, omalovánky, zadarmo, domalovánky, ke stáhnutí, dětské obrázky, online, omalovánka, obrázky, k vytisknutí, zdarma, vymalovánky, Holubička

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Holubička k vytištění pro děti

Omalovánka s holubičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, umělecké tužky, fixy, akrylové barvy a temperové barvy. Možností je pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Omalovánku holubička lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s holubičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. křídy, umělecké tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířátka, lidské profese a pochopitelně i holubičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, hudební nástroje nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Méďa Béďa, Hello Kitty, Bezzubka, Šmoulové nebo též Alf. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, lokomotiva s vagónky, astronaut, traktor či mašinka. Užijte si omalovánku holubičky, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů