Výběr obrázků


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka holubička k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená holubička k obarvení pro malé caparty. Holubička, symbol míru. Obrázek ptáčka k vytištění a vybarvení. Omalovánka holubička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holubička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Holubička - A5            Omalovánka - Holubička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k tisku, obrázky, ke stažení, pro děti, Holubička, k vybarvení, online, k vytištění, Ptáci, k vytisknutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Holubička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s holubičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, zvýrazňovače, uhlíky anebo vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku holubička lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s holubičkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, dětské oči či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, temperové barvy případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, lidské profese, hudební nástroje a pochopitelně i holubičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, různé sporty a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bezzubka, Lego příběh, Simpsonovi, Shrek či panenka Winx. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: piráti, lokomotiva s vagónky, traktor, kočka a nebo princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem holubička.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů