Doporučené


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka holubička k vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná holubička ke kreslení pro nejmenší děcka. Holubička, symbol míru. Obrázek ptáčka k vytištění a vybarvení. Omalovánka holubička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Holubička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holubička - A5            Omalovánka - Holubička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, online, k vybarvení, k vytištění, Holubička, ke stažení, k vytisknutí, Ptáci, pro děti, zdarma, obrázek, k tisku

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Holubička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s holubičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, voskovky, akrylové barvy, fixy nebo také uhly. Možností je dnes pro děti vskutku mnoho. Omalovánku holubička lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s holubičkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, voskovky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i holubičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata anebo druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Lion King, Astroboy, Popelka, Shimmer a Shine a Ratatouille. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme k uložení jsou: miminko, plachetnice, sněhulák, netopýr či pes. Ať si vaše dítko užije malování holubičky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů