Doporučujeme


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka holubička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem holubička k omalování pro chlapečky. Holubička, symbol míru. Obrázek ptáčka k vytištění a vybarvení. Omalovánka holubička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Holubička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holubička - A5            Omalovánka - Holubička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, online, ke stažení, Ptáci, pro děti, k vytisknutí, obrázky, Holubička, obrázek, k vytištění, k tisku, k vybarvení

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Holubička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s holubičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelky, olejové pastely, zvýrazňovače nebo též pera. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Obrázek holubička lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s holubičkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například propisovací tužky, pastelky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé sporty, písmenka a pochopitelně i holubičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků případně druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Lego, Na vlásku, Frozen, Ledové království a Bořek stavitel. Je však velmi složité je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, draci, psi, netopýr a nebo princezna. Ať vám omalovánka holubička přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů