Výběr omalovánek


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka holubička k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená holubička k obarvování pro dívky i chlapce. Holubička, symbol míru. Obrázek ptáčka k vytištění a vybarvení. Omalovánka holubička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holubička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holubička - A5            Omalovánka - Holubička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, Ptáci, zdarma, pro děti, k vytištění, obrázek, online, obrázky, k vybarvení, k tisku, ke stažení, Holubička

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Holubička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s holubičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, voskovky, akrylové barvy, umělecké tužky anebo olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku holubička lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s holubičkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, voskovky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, květiny, lidské profese a pochopitelně i holubičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, kytky a dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lion King, Rio, Křemílek a Vochomůrka, Zhu Zhu Pets či Asterix a Obelix. Je ale velmi problematické je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, slon, auta, sněhulák případně draci. Ať omalovánka holubička přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů