Top omalovánky


Omalovánka s nemocným pejskem

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka holubička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem holubička k omalování pro chlapečky. Holubička, symbol míru. Obrázek ptáčka k vytištění a vybarvení. Omalovánka holubička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holubička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holubička - A5            Omalovánka - Holubička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, ke stáhnutí, k tisku, omalovánky, vymalovánky, ke stažení, dětské obrázky, k vybarvení, zdarma, online, k vytisknutí, Holubička, domalovánky, elektronické omalovánky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Holubička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s holubičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, uhly, pera, voskovky anebo zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro větší děti vskutku mnoho. Omalovánku holubička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s holubičkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. křídy, uhly či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, čísla, lidské profese a pochopitelně i holubičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, zvířata a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Prasátko peppa, Pokémon, Plamínek a čtyřkoláci, Medvědí bratři nebo také Kouzelná beruška a černý kocour. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: raketa, mašinka, princezna, čert nebo plachetnice. Užijte si omalovánku holubičky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů