Výběr omalovánek


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka holubička k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem holubička k obarvení pro malé děti. Holubička, symbol míru. Obrázek ptáčka k vytištění a vybarvení. Omalovánka holubička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Holubička - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holubička - A5            Omalovánka - Holubička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubička patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, pro děti, obrázek, online, ke stažení, Ptáci, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, Holubička, k tisku, k vytištění

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Holubička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s holubičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, tužky, uhlíky, pera nebo také fixky. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku holubička lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s holubičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. křídy, tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i holubičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, dopravní prostředky případně různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Avengers, Hledá se Nemo, Shrek, Ledové království a Equestria Girls. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, piráti, netopýr, hasiči a auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem holubička.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů