Výběr obrázků


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka skleník zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem skleník k obarvování pro dívky. Omalovánka skleník je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skleník - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skleník - A5            Omalovánka - Skleník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skleník patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: domalovánky, omalovánka, zadarmo, online, Skleník, zdarma, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, obrázky, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, Budovy

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Skleník k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s skleníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, pera, olejové pastely, pastelové tužky případně pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky fakt mnoho Obrázek skleník lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s skleníkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří čas, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, pera nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, květiny, lidské profese a pochopitelně i skleník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, různá zvířata a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Tarzan, Sněhurka, Trollové, Tom a Jerry a Alf. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, netopýr, liška, drak a miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou skleníku.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů