Nejhledanější


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka skleník zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem skleník ke kreslení pro kluky i holky. Omalovánka skleník je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skleník - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skleník - A5            Omalovánka - Skleník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skleník patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, Skleník, Budovy, obrázek, k vytištění, k vybarvení, zdarma, ke stažení, k tisku, obrázky, pro děti, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Skleník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s skleníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, olejové pastely, voskové tužky, vodové barvy a nebo akrylové barvy. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku skleník lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s skleníkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, olejové pastely a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, různé kytky, kytky a pochopitelně i skleník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, sporty a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy IronMan, Princezna Leonora, Aladin, Mickey mouse a Panenka Barbie. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, miminko, dinosauři, auta případně plachetnice. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s skleníkem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů