Nejhledanější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka skleník zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená skleník k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka skleník je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skleník - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skleník - A5            Omalovánka - Skleník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skleník patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, pro děti, k tisku, Budovy, Skleník, k vybarvení, ke stažení, online, zdarma, obrázky, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Skleník k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s skleníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tužky, tempery, pastelové tužky anebo olejové pastely. Pomůcek na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku skleník lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s skleníkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například vodové barvy, tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, písmena, různá zvířata a pochopitelně i skleník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, druhy ptáků nebo též sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Harry Potter, Batman, Pat a Mat a Ferda mravenec. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: loď, koně, Santa Klaus, astronaut a nebo liška. Ať si vaše dítě užije omalovánku skleníku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů