Nejhledanější


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka skleník k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší označená skleník k obarvování pro učitelky. Omalovánka skleník je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skleník - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skleník - A5            Omalovánka - Skleník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skleník patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: omalovánky, Budovy, zadarmo, obrázek, obrázky, online, k vytištění, dětské obrázky, k vytisknutí, k tisku, Skleník, zdarma, vymalovánky, omalovánka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Skleník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s skleníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, křídy, zvýrazňovače, olejové pastely a umělecké tužky. Možností je dnes pro nejmenší fakt mnoho Omalovánku skleník lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s skleníkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, počítač nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, křídy nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, rostliny a pochopitelně i skleník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, kytky a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kim Possible, Kocour Garfield, Madagaskar, Holly Hobbie nebo Adiboo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, piráti, loď, pes nebo také plachetnice. Ať si vaše dítě užije omalovánku skleníku.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů