Doporučujeme


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka skleník zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená skleník k obarvování pro holky. Omalovánka skleník je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Skleník - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skleník - A5            Omalovánka - Skleník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skleník patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: dětské obrázky, zadarmo, k vytisknutí, elektronické omalovánky, obrázky, domalovánky, omalovánka, pro děti, online, ke stažení, obrázek, vymalovánky, k vybarvení, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Skleník k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s skleníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, vodové barvy, voskové tužky, uhly a uhlíky. Výtvarných potřeb je pro prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku skleník lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s skleníkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro prcky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, vodové barvy či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, postavy z pohádek, pohádkové postavy a pochopitelně i skleník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, jídla a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Flintstones, pes Pluto, Ace Ventura, Medvědí bratři a Bambi. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, traktor, auto, auta anebo astronaut. Užijte si omalovánku skleníku, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů