Top omalovánky


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka skleník k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem skleník k obarvení pro slečny. Omalovánka skleník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skleník - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Skleník - A5            Omalovánka - Skleník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skleník patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, vymalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, omalovánka, zadarmo, obrázky, zdarma, domalovánky, pro děti, omalovánky, online, Skleník, Budovy

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Skleník k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s skleníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelové tužky, propisovací tužky, temperové barvy, voskové tužky a vodové barvy. Možností je dnes pro ženy k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku skleník lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s skleníkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pastelové tužky, propisovací tužky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i skleník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, druhy jídel případně různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Equestria Girls, Plamínek a čtyřkoláci, Bakugan, Rumcajs anebo Zvonilka. Je však velmi složité je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, čert, auta, hasiči či miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s skleníkem líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů