Top obrázky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka skleník zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem skleník k vybarvení pro malé děti. Omalovánka skleník je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skleník - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skleník - A5            Omalovánka - Skleník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skleník patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, k tisku, k vybarvení, Skleník, k vytištění, zdarma, Budovy, obrázek, online, ke stažení, k vytisknutí, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Skleník k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s skleníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, temperové barvy, voskovky, fixy a pera. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku skleník lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s skleníkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. fixky, temperové barvy nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání, písmena a pochopitelně i skleník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, druhy jídel nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Anna a Elsa, Madagaskar, Červená Karkulka, Ferda mravenec či Blesk McQueen. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, auto, houby, kočka a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem skleník.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů