Top obrázky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka skleník zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem skleník ke kreslení pro kluky i holky. Omalovánka skleník je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skleník - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Skleník - A5            Omalovánka - Skleník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skleník patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k tisku, Budovy, k vytisknutí, online, obrázky, k vytištění, ke stažení, zdarma, k vybarvení, Skleník, obrázek, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Skleník k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s skleníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, olejové pastely, voskové tužky, vodové barvy a nebo akrylové barvy. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku skleník lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s skleníkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, olejové pastely a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, různé kytky, kytky a pochopitelně i skleník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, sporty a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy IronMan, Princezna Leonora, Aladin, Mickey mouse a Panenka Barbie. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, miminko, dinosauři, auta případně plachetnice. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s skleníkem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů