Výběr omalovánek


Obrázek štěněte

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka skleník zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem skleník k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka skleník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skleník - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Skleník - A5            Omalovánka - Skleník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skleník patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, obrázky, Skleník, Budovy, k vytištění, ke stažení, k tisku, zdarma, online, obrázek, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Skleník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s skleníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, grafitové tužky, umělecké tužky, voskové tužky a tempery. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici široká škála. Obrázek skleník lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s skleníkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhlíky, grafitové tužky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířátka, sporty a pochopitelně i skleník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, písmena a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Peter Pan, Hannah Montana, Plants vs. Zombies nebo Shimmer a Shine. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, princezna, psi, liška či princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek skleníku bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů