Výběr obrázků


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka trilobit k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí označená trilobit ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka trilobit je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Trilobit - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trilobit - A5            Omalovánka - Trilobit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trilobit patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, obrázky, pro děti, online, k vybarvení, k vytištění, obrázek, ke stažení, Zvířata, Trilobit, k tisku

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Trilobit k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s trilobitem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, olejové pastely, voskové tužky, uhly anebo pastelové tužky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky vskutku mnoho. Obrázek trilobit lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s trilobitem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii případně počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixky, olejové pastely nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, hudební nástroje, jednotlivá zvířata a pochopitelně i trilobit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, různá zvířátka a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Brawl stars, Hot Wheels, Indiana Jones, Simpsonovi případně Tlapková patrola. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, liška, pes, auta a nebo raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s trilobitem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů