Top obrázky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka trilobit k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem trilobit k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka trilobit je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trilobit - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Trilobit - A5            Omalovánka - Trilobit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trilobit patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k vytištění, obrázek, obrázky, k tisku, pro děti, Zvířata, online, Trilobit, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Trilobit k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s trilobitem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, tužky, temperové barvy, pastelové tužky případně pera. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku trilobit lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s trilobitem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, zrak dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, tužky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i trilobit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různá zvířata nebo též jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Simpsonovi, Stašpytlík, Bugs Bunny, princezna Sofie či Bořek stavitel. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, dinosauři, auta, piráti a kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou trilobit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů