Nejstahovanější


Obrázek jukeboxu

Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka trilobit k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s názvem trilobit ke kreslení pro školáky. Omalovánka trilobit je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trilobit - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Trilobit - A5            Omalovánka - Trilobit - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trilobit patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, obrázky, pro děti, k tisku, online, Trilobit, k vytištění, zdarma, Zvířata

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Trilobit k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s trilobitem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, temperové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky a fixky. Malovacích potřeb je pro menší i větší děti vskutku mnoho. Omalovánku trilobit lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s trilobitem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, temperové barvy či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, hudební nástroje a pochopitelně i trilobit :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, čísla a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Medvídek Pú, Požárník Sam, Hot Wheels a nebo Stašpytlík. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, houby, piráti, kočka nebo raketa. Nechť vám omalovánka s trilobitem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů