Top pět


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dětičky zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem dětičky k obarvování pro tatínky. Skákající malé dětičky jsou dalším dětským obrázkem k vytištění a vybarvení. Omalovánka dětičky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dětičky - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dětičky - A5            Omalovánka - Dětičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětičky patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, Lidé, pro děti, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, online, zdarma, Dětičky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dětičky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tužky, pera, fixky, grafitové tužky nebo pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro puberťáky vskutku velmi mnoho. Omalovánku dětičky lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba tužky, pera a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivá zvířata, písmena a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, jídla anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Pinocchio, Krteček, Hledá se Nemo, Medvídek Pú případně Ledové království. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: koně, astronaut, princezna, dinosauři a nebo psi. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dětičky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů