Výběr omalovánek


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dětičky zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem dětičky k obarvování pro školáky. Skákající malé dětičky jsou dalším dětským obrázkem k vytištění a vybarvení. Omalovánka dětičky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dětičky - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Dětičky - A5            Omalovánka - Dětičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětičky patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, Lidé, zdarma, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, Dětičky, k tisku, k vytištění, obrázek, online, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dětičky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, propisovací tužky, křídy, grafitové tužky anebo pera. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku dětičky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, čas případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskovky, propisovací tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, lidské profese, druhy automobilů a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, zaměstnání lidí a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hello Kitty, Locika, Gumídci, panenka Winx případně Plants vs. Zombies. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stažení jsou: plachetnice, astronaut, auta, houby nebo čert. Nechť vám omalovánka s ? přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů