Nejoblíbenější


Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka dětičky k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná dětičky k omalování pro předškoláky. Skákající malé dětičky jsou dalším dětským obrázkem k vytištění a vybarvení. Omalovánka dětičky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dětičky - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dětičky - A5            Omalovánka - Dětičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětičky patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, domalovánky, Lidé, zadarmo, k vytisknutí, vymalovánky, ke stáhnutí, online, elektronické omalovánky, ke stažení, omalovánka, k tisku, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dětičky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, akrylové barvy, propisovací tužky, uhly či zvýrazňovače. Možností je pro dospělé k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dětičky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro dospělé jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, akrylové barvy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, lidské profese, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, rostliny a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Brawl stars, Pinocchio, King Kong a Princezna Leonora. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, drak, vláček, čert a liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dětičky.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů