Nejvyhledávanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dětičky zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem dětičky k obarvování pro školáky. Skákající malé dětičky jsou dalším dětským obrázkem k vytištění a vybarvení. Omalovánka dětičky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dětičky - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dětičky - A5            Omalovánka - Dětičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětičky patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, zdarma, Lidé, Dětičky, k vytištění, k tisku, pro děti, ke stažení, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dětičky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako akrylové barvy, pera, voskové tužky, fixky a olejové pastely. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dětičky lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, dětské oči anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, pera a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, dopravní prostředky, různé kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, druhy ptáků případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Lego, Kačer Donald, Doba ledová, Batman anebo Marvel Rocket. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme k uložení jsou: netopýr, auto, lokomotiva, astronaut nebo též koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dětičky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů