Doporučujeme


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dětičky zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem dětičky k obarvení pro kluky i holky. Skákající malé dětičky jsou dalším dětským obrázkem k vytištění a vybarvení. Omalovánka dětičky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dětičky - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Dětičky - A5            Omalovánka - Dětičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětičky patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, Lidé, obrázek, k tisku, zdarma, k vybarvení, obrázky, k vytištění, online, pro děti, Dětičky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dětičky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, voskovky, tempery, křídy a temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dětičky lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, peníze a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pastelky, voskovky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, písmena, druhy ptáků a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, zvířátka nebo také lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Ratatouille, Mašinka Tomáš, Lego, Astroboy a nebo Lego příběh. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: psi, čert, plachetnice, raketa či auta. Ať si vaše dítě užije obrázek ?.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů