Top obrázky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dětičky zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem dětičky k obarvení pro děti. Skákající malé dětičky jsou dalším dětským obrázkem k vytištění a vybarvení. Omalovánka dětičky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dětičky - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dětičky - A5            Omalovánka - Dětičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětičky patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, Dětičky, online, Lidé, obrázek, obrázky, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytištění, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Dětičky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tužky, voskovky, uhly či temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dětičky lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířátka, různá zvířátka a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, pohádkové postavy nebo také sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Pat a Mat, pes Pluto, panenka Winx případně Littlest Pet Shop. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, piráti, princezna a princ, auta anebo slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ?.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů