Nej obrázky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dětičky zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem dětičky ke kreslení pro holky i kluky. Skákající malé dětičky jsou dalším dětským obrázkem k vytištění a vybarvení. Omalovánka dětičky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dětičky - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Dětičky - A5            Omalovánka - Dětičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětičky patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, k tisku, obrázek, zdarma, k vybarvení, ke stažení, online, Dětičky, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Dětičky k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, uhlíky, tempery, grafitové tužky nebo také pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku dětičky lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, peníze anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, uhlíky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, písmena, druhy jídel a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, kytky a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Doba ledová, Roblox, Bob a Bobek, Sněhurka anebo Mašinka Tomáš. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: auta, plachetnice, Santa Klaus, auta a nebo psi. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů