Výběr obrázků


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka stavební stroj k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná stavební stroj ke kreslení pro holky i kluky. Nakladač je dopravní prostředek, který slouží k přesunu hmot (zeminy, štěrku, písku apod.). Tento těžký stavební stroj patří mezi nejoblíbenější omalovánky pro kluky. Omalovánka stavební stroj je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stavební stroj - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stavební stroj - A5            Omalovánka - Stavební stroj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stavební stroj patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, Dopravní prostředky, k vytištění, online, Stavební stroj, ke stažení, zdarma, obrázky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stavební stroj k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s stavebním strojem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, tužky, propisovací tužky, tempery nebo též zvýrazňovače. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku stavební stroj lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s stavebním strojem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, jednotlivá zvířata, sporty a pochopitelně i stavební stroj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, pohádkové postavy nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Požárník Sam, Lví král, Spiderman, Včelka Mája a Alf. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, princezna, astronaut, lokomotiva případně plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou stavebního stroje.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů