Top pět


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka stavební stroj k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná stavební stroj k obarvování pro chlapce i dívky. Nakladač je dopravní prostředek, který slouží k přesunu hmot (zeminy, štěrku, písku apod.). Tento těžký stavební stroj patří mezi nejoblíbenější omalovánky pro kluky. Omalovánka stavební stroj je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Stavební stroj - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stavební stroj - A5            Omalovánka - Stavební stroj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stavební stroj patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, k vytištění, online, pro děti, zdarma, obrázek, k tisku, Stavební stroj, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stavební stroj k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s stavebním strojem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, uhly, umělecké tužky, olejové pastely a nebo tempery. Malovacích potřeb je pro školáky opravdu mnoho. Omalovánku stavební stroj lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s stavebním strojem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, čas či dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například pastelové tužky, uhly nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy automobilů, zaměstnání lidí a pochopitelně i stavební stroj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Harry Potter, Gumídci, Indiana Jones, Mašinka Tomáš či Kocour Garfield. Je však náročné je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: koně, astronaut, sněhulák, slon a Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s stavebním strojem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů