Nej obrázky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Obrázek psa k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka stavební stroj k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem stavební stroj k obarvení pro nejmenší děcka. Nakladač je dopravní prostředek, který slouží k přesunu hmot (zeminy, štěrku, písku apod.). Tento těžký stavební stroj patří mezi nejoblíbenější omalovánky pro kluky. Omalovánka stavební stroj je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stavební stroj - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stavební stroj - A5            Omalovánka - Stavební stroj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stavební stroj patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, pro děti, Stavební stroj, k vytisknutí, online, k vybarvení, obrázek, zdarma, Dopravní prostředky, k vytištění, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stavební stroj k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s stavebním strojem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, grafitové tužky, tempery, pastelové tužky a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku stavební stroj lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s stavebním strojem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhlíky, grafitové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířata, různá zvířata a pochopitelně i stavební stroj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání případně květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, IronMan, Ninjago, Tlapková patrola a Ferda mravenec. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, princezna a princ, čert, piráti nebo auta. Věříme, že se vám obrázek stavebního stroje bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů