Doporučujeme


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Obrázek raketoplánu

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka stavební stroj k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná stavební stroj k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Nakladač je dopravní prostředek, který slouží k přesunu hmot (zeminy, štěrku, písku apod.). Tento těžký stavební stroj patří mezi nejoblíbenější omalovánky pro kluky. Omalovánka stavební stroj je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Stavební stroj - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stavební stroj - A5            Omalovánka - Stavební stroj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stavební stroj patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, online, obrázek, pro děti, k tisku, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, Dopravní prostředky, Stavební stroj, k vybarvení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stavební stroj k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s stavebním strojem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, grafitové tužky, zvýrazňovače nebo též křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici celá škála. Omalovánku stavební stroj lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s stavebním strojem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří čas, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například temperové barvy, umělecké tužky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i stavební stroj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání lidí nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Včelka Mája, pes Pluto, Mickey mouse, Indiana Jones a Ninjago. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, netopýr, loď, liška nebo draci. Užijte si omalovánku stavebního stroje, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů