Výběr omalovánek


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka stavební stroj k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem stavební stroj k obarvení pro chlapečky. Nakladač je dopravní prostředek, který slouží k přesunu hmot (zeminy, štěrku, písku apod.). Tento těžký stavební stroj patří mezi nejoblíbenější omalovánky pro kluky. Omalovánka stavební stroj je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stavební stroj - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Stavební stroj - A5            Omalovánka - Stavební stroj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stavební stroj patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: vymalovánky, Stavební stroj, ke stažení, pro děti, zadarmo, obrázky, dětské obrázky, k tisku, k vytištění, k vybarvení, zdarma, Dopravní prostředky, elektronické omalovánky, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stavební stroj k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s stavebním strojem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, propisovací tužky, temperové barvy, olejové pastely nebo též zvýrazňovače. Možností je dnes pro předškolní děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku stavební stroj lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s stavebním strojem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. pastelové tužky, propisovací tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i stavební stroj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů anebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Malá mořská víla, Marvel Rocket, Méďa Béďa, Dragon Ball Z nebo Plamínek a čtyřkoláci. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stažení jsou: vláček, čert, auta, Popeláři a princezna a princ. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou stavebního stroje.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů