Nejstahovanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka stavební stroj zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná stavební stroj k obarvování pro nejmenší děti. Nakladač je dopravní prostředek, který slouží k přesunu hmot (zeminy, štěrku, písku apod.). Tento těžký stavební stroj patří mezi nejoblíbenější omalovánky pro kluky. Omalovánka stavební stroj je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Stavební stroj - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stavební stroj - A5            Omalovánka - Stavební stroj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stavební stroj patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, zdarma, ke stáhnutí, online, elektronické omalovánky, obrázek, dětské obrázky, ke stažení, omalovánka, omalovánky, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stavební stroj k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s stavebním strojem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, akrylové barvy, umělecké tužky, fixy nebo též temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro puberťáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku stavební stroj lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s stavebním strojem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, počítač anebo čas. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, akrylové barvy případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, lidské profese a pochopitelně i stavební stroj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, různé kytky a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Harry Potter, Kocour Garfield, Indiana Jones, Bugs Bunny anebo Pat a Mat. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, slon, piráti, kočka a nebo draci. Užijte si omalovánku stavebního stroje, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů