Top obrázky


Obrázek slepice k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka stavební stroj k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem stavební stroj k vybarvování pro chlapce. Nakladač je dopravní prostředek, který slouží k přesunu hmot (zeminy, štěrku, písku apod.). Tento těžký stavební stroj patří mezi nejoblíbenější omalovánky pro kluky. Omalovánka stavební stroj je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Stavební stroj - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stavební stroj - A5            Omalovánka - Stavební stroj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stavební stroj patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, omalovánka, vymalovánky, obrázek, ke stáhnutí, k vytisknutí, obrázky, omalovánky, domalovánky, dětské obrázky, k tisku, Stavební stroj, k vytištění, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Stavební stroj k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s stavebním strojem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, umělecké tužky, voskovky, tempery nebo také temperové barvy. Možností je dnes pro dívky opravdu mnoho. Omalovánku stavební stroj lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s stavebním strojem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba fixy, umělecké tužky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, dopravní prostředky, pohádkové postavy a pochopitelně i stavební stroj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, rostliny nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Máša a medvěd, Požárník Sam, Pinocchio, Včelka Mája a Lion King. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: piráti, draci, Santa Klaus, psi anebo traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou stavební stroj.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů