Nejlepší


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lastura zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem lastura k obarvení pro puberťáky. Zajímavá dětská omalovánka k vytisknutí a vybarvení s názvem lastura. Lasturu škeble naleznete především u moře na pláži. Omalovánka lastura je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lastura - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lastura - A5            Omalovánka - Lastura - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lastura patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vybarvení, omalovánky, k vytištění, Lastura, pro děti, k tisku, obrázek, domalovánky, vymalovánky, omalovánka, obrázky, ke stažení, elektronické omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lastura k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s lasturou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, temperové barvy, křídy, uhlíky nebo umělecké tužky. Možností je pro holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lastura lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lasturou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pera, temperové barvy případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, písmena, různé kytky a pochopitelně i lasturu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, pohádkové postavy anebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Batman, Bob a Bobek, Ratatouille, Pejsek a kočička nebo také Harry Potter. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, miminko, auta, hasiči a lokomotiva. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s lasturou líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů