Top pět


Obrázek štěněte

Obrázek jukeboxu

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lastura k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná lastura ke kreslení pro naše zlatíčka. Zajímavá dětská omalovánka k vytisknutí a vybarvení s názvem lastura. Lasturu škeble naleznete především u moře na pláži. Omalovánka lastura je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lastura - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lastura - A5            Omalovánka - Lastura - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lastura patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, obrázky, ke stažení, pro děti, Zvířata, k tisku, Lastura, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lastura k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s lasturou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, pastelové tužky, uhly nebo temperové barvy. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek lastura lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s lasturou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, počítač nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, propisovací tužky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání lidí, dopravní prostředky a pochopitelně i lasturu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, květiny anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Ferda mravenec, Příběh hraček, IronMan, Spongebob nebo též Simpsonovi. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, astronaut, netopýr, hasiči a lokomotiva. Nechť omalovánka s lasturou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů