Doporučené


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lastura k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem lastura ke kreslení pro kluky. Zajímavá dětská omalovánka k vytisknutí a vybarvení s názvem lastura. Lasturu škeble naleznete především u moře na pláži. Omalovánka lastura je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lastura - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lastura - A5            Omalovánka - Lastura - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lastura patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, elektronické omalovánky, dětské obrázky, zadarmo, ke stažení, k vytisknutí, online, ke stáhnutí, Lastura, domalovánky, Zvířata, pro děti, omalovánky, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lastura k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s lasturou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, propisovací tužky, voskovky, olejové pastely anebo grafitové tužky. Možností je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lastura lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s lasturou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří oči dětí, čas a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, propisovací tužky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i lasturu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, různé kytky a písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Kačer Donald, Alf, Kocour Garfield, Grinch a nebo Brawl stars. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které zde máme ke stažení jsou: liška, miminko, auto, traktor a houby. Nechť omalovánka s lasturou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů