Výběr obrázků


Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lastura k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku uložená pod názvem lastura k obarvování pro holky i kluky. Zajímavá dětská omalovánka k vytisknutí a vybarvení s názvem lastura. Lasturu škeble naleznete především u moře na pláži. Omalovánka lastura je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lastura - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lastura - A5            Omalovánka - Lastura - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lastura patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, Lastura, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, obrázky, zdarma, k tisku, pro děti, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Lastura k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s lasturou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, zvýrazňovače, křídy, temperové barvy nebo také uhly. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku lastura lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lasturou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například tužky, zvýrazňovače a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, květiny, lidské profese a pochopitelně i lasturu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, zaměstnání a druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Simpsonovi, Pinocchio, Plants vs. Zombies, Indiana Jones případně IronMan. Je však velmi náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, dinosauři, draci, hasiči anebo astronaut. Ať omalovánka lastura přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů