Nej omalovánky


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka lastura k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem lastura k vybarvení pro malá děcka. Zajímavá dětská omalovánka k vytisknutí a vybarvení s názvem lastura. Lasturu škeble naleznete především u moře na pláži. Omalovánka lastura je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lastura - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Lastura - A5            Omalovánka - Lastura - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lastura patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, Lastura, k vytištění, k tisku, ke stažení, online, k vytisknutí, Zvířata, obrázky, zdarma, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lastura k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s lasturou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, křídy, olejové pastely, fixy nebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro puberťáky vskutku mnoho. Omalovánku lastura lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lasturou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, křídy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, čísla, druhy ptáků a pochopitelně i lasturu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, zaměstnání lidí a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Simpsonovi, Grinch, Toy Story, Gumídci nebo také Pat a Mat. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: drak, hasiči, netopýr, auta a princezna a princ. Nechť vám omalovánka s lasturou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů