Doporučujeme


Obrázek štěněte

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lastura zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem lastura k obarvování pro dívky. Zajímavá dětská omalovánka k vytisknutí a vybarvení s názvem lastura. Lasturu škeble naleznete především u moře na pláži. Omalovánka lastura je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lastura - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lastura - A5            Omalovánka - Lastura - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lastura patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, zdarma, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, dětské obrázky, obrázky, Zvířata, elektronické omalovánky, online, ke stáhnutí, pro děti, zadarmo, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lastura k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s lasturou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, vodové barvy, tempery anebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lastura lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s lasturou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba voskovky, pastelové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, jídla, hudební nástroje a pochopitelně i lasturu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, dopravní prostředky případně kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Minecraft, Fortnite, Pan Včelka nebo Ferda mravenec. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: piráti, lokomotiva s vagónky, auta, dinosauři nebo také drak. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lastura.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů