Top obrázky


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lastura k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná lastura k omalování pro nejmenší děti. Zajímavá dětská omalovánka k vytisknutí a vybarvení s názvem lastura. Lasturu škeble naleznete především u moře na pláži. Omalovánka lastura je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lastura - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Lastura - A5            Omalovánka - Lastura - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lastura patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, pro děti, obrázky, k tisku, zdarma, k vybarvení, obrázek, Zvířata, Lastura, k vytisknutí, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lastura k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s lasturou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, tempery, olejové pastely, fixy nebo také uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lastura lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s lasturou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například křídy, tempery nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i lasturu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, písmenka a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Furby, Příšerky s.r.o., Teletubbies, Hledá se Nemo případně Gumídci. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, sněhulák, psi, koně a astronaut. Věříme, že se vám obrázek lastury bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů