Doporučujeme


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka lastura zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená lastura k vybarvení pro kluky. Zajímavá dětská omalovánka k vytisknutí a vybarvení s názvem lastura. Lasturu škeble naleznete především u moře na pláži. Omalovánka lastura je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lastura - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Lastura - A5            Omalovánka - Lastura - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lastura patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, dětské obrázky, obrázky, omalovánky, zdarma, online, ke stažení, Lastura, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lastura k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s lasturou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, uhlíky, pera, olejové pastely a umělecké tužky. Možností je pro maminky vskutku velmi mnoho. Obrázek lastura lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s lasturou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, uhlíky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i lasturu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, druhy ptáků anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Červená Karkulka, Power Strangers, Blesk McQueen, U nás na farmě nebo také Trollové. Je ale velmi složité je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: kočka, draci, hasiči, loď a liška. Ať vám omalovánka lastura přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů