Nej pět


Obrázek s elfem k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lastura k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem lastura k vybarvování pro holky i kluky. Zajímavá dětská omalovánka k vytisknutí a vybarvení s názvem lastura. Lasturu škeble naleznete především u moře na pláži. Omalovánka lastura je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lastura - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lastura - A5            Omalovánka - Lastura - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lastura patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, pro děti, obrázky, k vytištění, Zvířata, ke stažení, k vybarvení, online, zdarma, Lastura, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lastura k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s lasturou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, křídy, pastelové tužky, temperové barvy a pera. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lastura lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lasturou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například fixky, křídy nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různá zvířata, různé kytky a pochopitelně i lasturu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, zaměstnání lidí či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Equestria Girls, Požárník Sam, Krtek, Spiderman a Bob a Bobek. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, raketa, plachetnice, lokomotiva nebo piráti. Užijte si omalovánku lastury, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů