Nejvyhledávanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka lastura k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s názvem lastura k obarvování pro kluky a holky. Zajímavá dětská omalovánka k vytisknutí a vybarvení s názvem lastura. Lasturu škeble naleznete především u moře na pláži. Omalovánka lastura je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lastura - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Lastura - A5            Omalovánka - Lastura - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lastura patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, Lastura, pro děti, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, zdarma, online, k vytištění, Zvířata, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lastura k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s lasturou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, vodové barvy, grafitové tužky, fixy anebo temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku lastura lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lasturou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, vodové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i lasturu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka nebo též písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Kuře Calimero, Včelka Mája, Lego, Furby a Flintstoneovi. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: houby, astronaut, piráti, miminko a auta. Nechť omalovánka s lasturou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů