Top pět


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka osobní auto k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se jménem osobní auto k vybarvení pro kluky. Jednoduchý obrázek osobního auta k vytištění. Nechte vaše děti vybarvit si toho pěkné autíčko. Omalovánka osobní auto je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Osobní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Osobní auto - A5            Omalovánka - Osobní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Osobní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Osobní auto, vymalovánky, k vytisknutí, pro děti, domalovánky, Auta, obrázky, k vybarvení, ke stažení, obrázek, k tisku, zadarmo, zdarma, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Osobní auto k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s osobním autem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, fixy, křídy, olejové pastely a umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro seniory vskutku mnoho. Omalovánku osobní auto lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s osobním autem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku anebo čas. Omalovánky nejsou pro seniory jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, fixy nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, lidské profese, druhy ptáků a pochopitelně i osobní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířátka nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Rumcajs, Kačer Donald, Na vlásku, Zhu Zhu Pets anebo Doba ledová. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, netopýr, traktor, psi či drak. Ať si vaše dítko užije malování osobního auta.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů