Nejstahovanější


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka osobní auto k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod jménem osobní auto ke kreslení pro malé i větší děti. Jednoduchý obrázek osobního auta k vytištění. Nechte vaše děti vybarvit si toho pěkné autíčko. Omalovánka osobní auto je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Osobní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Osobní auto - A5            Omalovánka - Osobní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Osobní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, k tisku, ke stažení, obrázek, pro děti, Osobní auto, k vytištění, k vybarvení, obrázky, Auta, k vytisknutí, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Osobní auto k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s osobním autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, křídy, propisovací tužky, uhly a nebo voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku osobní auto lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s osobním autem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, křídy případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, kytky a pochopitelně i osobní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků a dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Toy Story, Locika, Jak vycvičit draka, Bezzubka nebo též Lego příběh. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, miminko, koně, lokomotiva anebo pes. Ať si vaše dítě užije obrázek osobního auta.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů