Top obrázky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka osobní auto k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem osobní auto k vybarvení pro nejmenší děcka. Jednoduchý obrázek osobního auta k vytištění. Nechte vaše děti vybarvit si toho pěkné autíčko. Omalovánka osobní auto je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Osobní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Osobní auto - A5            Omalovánka - Osobní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Osobní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, pro děti, k vybarvení, k vytištění, zdarma, obrázky, obrázek, k tisku, Osobní auto, Auta, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Osobní auto k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s osobním autem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, pastelové tužky, fixy případně voskové tužky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek osobní auto lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s osobním autem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, tužky a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, dopravní prostředky, květiny a pochopitelně i osobní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, druhy jídel nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Spiderman, Pat a Mat, Blesk McQueen, Ninjago a Roblox. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: piráti, hasiči, lokomotiva s vagónky, auta nebo také loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou osobního auta.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů