Nejoblíbenější


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka osobní auto k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se jménem osobní auto k obarvování pro dívky. Jednoduchý obrázek osobního auta k vytištění. Nechte vaše děti vybarvit si toho pěkné autíčko. Omalovánka osobní auto je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Osobní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Osobní auto - A5            Omalovánka - Osobní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Osobní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, obrázky, ke stažení, k vytištění, Osobní auto, online, zdarma, Auta, k vybarvení, obrázek, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Osobní auto k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s osobním autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tempery, tužky, voskové tužky a pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro slečny k dispozici pestrá škála. Omalovánku osobní auto lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s osobním autem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, tempery nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, rostliny, druhy sportů a pochopitelně i osobní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, zaměstnání lidí anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Peter Pan, Spiderman, Trollové, Among Us nebo také Astroboy. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stažení jsou: astronaut, Popeláři, dinosauři, drak a auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s osobním autem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů