Nejlepší


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka osobní auto k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem osobní auto k obarvování pro nejmenší. Jednoduchý obrázek osobního auta k vytištění. Nechte vaše děti vybarvit si toho pěkné autíčko. Omalovánka osobní auto je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Osobní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Osobní auto - A5            Omalovánka - Osobní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Osobní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázek, online, ke stažení, Auta, zdarma, ke stáhnutí, obrázky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, k vybarvení, omalovánky, k tisku, dětské obrázky, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Osobní auto k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s osobním autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, fixy, grafitové tužky, uhly nebo také propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro tatínky k dispozici ohromné množství. Omalovánku osobní auto lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s osobním autem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, fixy či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivá zvířata, písmena a pochopitelně i osobní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků nebo též zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Panenka Barbie, Mickey mouse, Krtek, Minecraft anebo Batman. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které zde máme ke stažení jsou: auto, traktor, koně, vláček a nebo princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou osobní auto.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů