Doporučené


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka osobní auto k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem osobní auto k obarvení pro nejmenší děti. Jednoduchý obrázek osobního auta k vytištění. Nechte vaše děti vybarvit si toho pěkné autíčko. Omalovánka osobní auto je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Osobní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Osobní auto - A5            Omalovánka - Osobní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Osobní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, Osobní auto, obrázek, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, zdarma, Auta, k vybarvení, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Osobní auto k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s osobním autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, propisovací tužky, pastelky, akrylové barvy případně tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku osobní auto lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s osobním autem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pera, propisovací tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, druhy sportů a pochopitelně i osobní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, písmenka a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Červená Karkulka, Lego, Tom a Jerry, Pan Včelka a Lego příběh. Je však těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: piráti, astronaut, auto, miminko anebo pes. Ať vám omalovánka osobní auto přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů