Nej pět


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka eskymák k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem eskymák k obarvení pro předškolní děti. Omalovánka Eskymáka lovícího rybu. Omalovánka eskymák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Eskymák - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Eskymák - A5            Omalovánka - Eskymák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Eskymák patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, online, k vybarvení, Lidé, k vytištění, obrázek, ke stažení, obrázky, pro děti, k tisku, Eskymák

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Eskymák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s eskymákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, křídy, temperové barvy, zvýrazňovače a propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro slečny k dispozici široká škála. Omalovánku eskymák lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s eskymákem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro slečny jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. fixky, křídy či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, písmena a pochopitelně i eskymák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů nebo také kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Bakugan, Červená Karkulka, Méďa Béďa, Harley Quinn a Bezzubka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stažení jsou: dinosauři, astronaut, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky nebo též čert. Ať si vaše dítě užije obrázek eskymáku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů