Doporučené


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka eskymák k vytisknutí

Omalovánka se jménem eskymák ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka Eskymáka lovícího rybu. Omalovánka eskymák je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Eskymák - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Eskymák - A5            Omalovánka - Eskymák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Eskymák patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, Lidé, ke stažení, k vytištění, zdarma, k vybarvení, online, pro děti, Eskymák, k tisku, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Eskymák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s eskymákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, pastelky, voskovky, zvýrazňovače nebo též tempery. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti fakt mnoho Omalovánku eskymák lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s eskymákem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, zrak dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, pastelky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, sporty, zvířátka a pochopitelně i eskymák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, postavy z pohádek anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Kamarád Timmy, Bugs Bunny, Peter Pan nebo Monster High. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: psi, kočka, lokomotiva, houby případně astronaut. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka eskymáku bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů