Nej pět


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka eskymák k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem eskymák k obarvování pro malé děti. Omalovánka Eskymáka lovícího rybu. Omalovánka eskymák je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Eskymák - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Eskymák - A5            Omalovánka - Eskymák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Eskymák patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, obrázek, pro děti, k vytištění, Lidé, k vybarvení, ke stažení, k tisku, Eskymák, zdarma, online, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Eskymák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s eskymákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, křídy, umělecké tužky, voskovky či fixky. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku eskymák lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s eskymákem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. pera, křídy nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, sporty, písmena a pochopitelně i eskymák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, květiny nebo čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Toy Story, Mickey mouse, Stašpytlík, Doba ledová a Power Strangers. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, liška, drak, lokomotiva a astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s eskymákem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů