Doporučujeme


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka eskymák k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná eskymák k obarvení pro holky i kluky. Omalovánka Eskymáka lovícího rybu. Omalovánka eskymák je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Eskymák - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Eskymák - A5            Omalovánka - Eskymák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Eskymák patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, pro děti, Lidé, k vytištění, zdarma, Eskymák, k vytisknutí, obrázek, k tisku, ke stažení, k vybarvení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Eskymák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s eskymákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, grafitové tužky, pastelové tužky, pastelky nebo pera. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku eskymák lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s eskymákem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, grafitové tužky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, květiny a pochopitelně i eskymák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, písmena či zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Bratz panenky, Bob a Bobek, Anna a Elsa, Tlapková patrola nebo též Asterix a Obelix. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: auto, drak, Popeláři, lokomotiva a liška. Nechť vám omalovánka s eskymákem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů