Výběr omalovánek


Omalovánka budovy k vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka africký slon zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem africký slon k vybarvení pro malá děcka. Slon patří mezi nejoblíbenější zvířata a proto je jednou z nejčastěji hledanou omalovánkou. Dále doporučujeme: Omalovánku se slony, omalovánku slona k vytištění a vybarvení, tapetu se slonem na plochu a domalovánku slona. Omalovánka africký slon je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Africký slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Africký slon - A5            Omalovánka - Africký slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Africký slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Africký slon, online, domalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, elektronické omalovánky, k vybarvení, ke stažení, pro děti, k tisku, k vytisknutí, obrázek, omalovánky, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Africký slon k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s africkým slonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, voskové tužky, pastelové tužky, pera anebo uhlíky. Potřeb na malování je pro nejmenší k dispozici ohromující množství. Omalovánku africký slon lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s africkým slonem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. tužky, voskové tužky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy jídel, čísla a pochopitelně i africký slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, písmenka a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Prasátko peppa, Roblox, Trollové, Kuře Calimero nebo také Mašinka Tomáš. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, plachetnice, vláček, princezna a nebo psi. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou africký slon.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů