Nejstahovanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka africký slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem africký slon k vybarvování pro děti. Slon patří mezi nejoblíbenější zvířata a proto je jednou z nejčastěji hledanou omalovánkou. Dále doporučujeme: Omalovánku se slony, omalovánku slona k vytištění a vybarvení, tapetu se slonem na plochu a domalovánku slona. Omalovánka africký slon je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Africký slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Africký slon - A5            Omalovánka - Africký slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Africký slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k vytištění, obrázek, obrázky, ke stažení, online, Zvířata, pro děti, Africký slon, k vybarvení, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Africký slon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s africkým slonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, pera, umělecké tužky, zvýrazňovače nebo pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty fakt mnoho Obrázek africký slon lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s africkým slonem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba pastelky, pera nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, sporty, druhy sportů a pochopitelně i africký slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, čísla nebo také různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Fortnite, Monster high, Astroboy a Superčarodějnice. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: houby, auta, miminko, lokomotiva s vagónky či lokomotiva. Věříme, že se vám obrázek afrického slonu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů