Top omalovánky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka africký slon k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená africký slon k omalování pro chlapce i dívky. Slon patří mezi nejoblíbenější zvířata a proto je jednou z nejčastěji hledanou omalovánkou. Dále doporučujeme: Omalovánku se slony, omalovánku slona k vytištění a vybarvení, tapetu se slonem na plochu a domalovánku slona. Omalovánka africký slon je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Africký slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Africký slon - A5            Omalovánka - Africký slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Africký slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Africký slon, pro děti, zdarma, k vytištění, Zvířata, ke stažení, online, obrázek, obrázky, k vybarvení, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Africký slon k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s africkým slonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelky, umělecké tužky, křídy a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku africký slon lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s africkým slonem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii či oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, pastelky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy automobilů, zvířata a pochopitelně i africký slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, hudební nástroje a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Locika, Simpsonovi, Hot Wheels, Tlapková patrola či Mimoni. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: auto, raketa, psi, vláček nebo též traktor. Užijte si omalovánku afrického slonu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů