Doporučujeme


Omalovánka Rakety určená k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka africký slon k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná africký slon k obarvování pro učitelky. Slon patří mezi nejoblíbenější zvířata a proto je jednou z nejčastěji hledanou omalovánkou. Dále doporučujeme: Omalovánku se slony, omalovánku slona k vytištění a vybarvení, tapetu se slonem na plochu a domalovánku slona. Omalovánka africký slon je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Africký slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Africký slon - A5            Omalovánka - Africký slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Africký slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, domalovánky, obrázek, k tisku, ke stáhnutí, zadarmo, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, Zvířata, zdarma, vymalovánky, obrázky, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Africký slon k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s africkým slonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, fixy, fixky, voskové tužky a vodové barvy. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku africký slon lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s africkým slonem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelky, fixy anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i africký slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy rostlin a nebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Blesk McQueen, Hulk, Teletubbies nebo Fortnite. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, princezna, dinosauři, sněhulák nebo též loď. Věříme, že se vám obrázek afrického slonu bude líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů