Výběr obrázků


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka tenistky

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka africký slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná africký slon ke kreslení pro malé caparty. Slon patří mezi nejoblíbenější zvířata a proto je jednou z nejčastěji hledanou omalovánkou. Dále doporučujeme: Omalovánku se slony, omalovánku slona k vytištění a vybarvení, tapetu se slonem na plochu a domalovánku slona. Omalovánka africký slon je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Africký slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Africký slon - A5            Omalovánka - Africký slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Africký slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, obrázek, k tisku, zdarma, ke stažení, online, Africký slon, pro děti, Zvířata, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Africký slon k vytištění pro děti

Omalovánka s africkým slonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, akrylové barvy, vodové barvy, olejové pastely nebo také fixky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku africký slon lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s africkým slonem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. fixy, akrylové barvy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, květiny a pochopitelně i africký slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, čísla a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Astroboy, Jak vycvičit draka, Budulínek, Požárník Sam anebo Lví král. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: draci, psi, dinosauři, astronaut a nebo plachetnice. Ať si vaše dítko užije malování afrického slonu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů