Top omalovánky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka africký slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem africký slon k vybarvení pro malé děti. Slon patří mezi nejoblíbenější zvířata a proto je jednou z nejčastěji hledanou omalovánkou. Dále doporučujeme: Omalovánku se slony, omalovánku slona k vytištění a vybarvení, tapetu se slonem na plochu a domalovánku slona. Omalovánka africký slon je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Africký slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Africký slon - A5            Omalovánka - Africký slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Africký slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, pro děti, k tisku, zdarma, online, Africký slon, obrázky, k vytištění, Zvířata, ke stažení, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Africký slon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s africkým slonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskovky, tempery, tužky či temperové barvy. Potřeb na malování je pro chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku africký slon lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s africkým slonem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří dětské oči, elektrickou energii a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například zvýrazňovače, voskovky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivá zvířata, zvířátka a pochopitelně i africký slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, písmenka a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Minecraft, Superman, Ledové království, Chuggington a nebo Kuře Calimero. Ty tady ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, kočka, raketa, plachetnice nebo také piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou afrického slonu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů