Doporučené


Obrázek chlapce k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka africký slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem africký slon k obarvení pro malé i větší děti. Slon patří mezi nejoblíbenější zvířata a proto je jednou z nejčastěji hledanou omalovánkou. Dále doporučujeme: Omalovánku se slony, omalovánku slona k vytištění a vybarvení, tapetu se slonem na plochu a domalovánku slona. Omalovánka africký slon je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Africký slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Africký slon - A5            Omalovánka - Africký slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Africký slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, obrázky, Zvířata, Africký slon, k tisku, k vytištění, zdarma, pro děti, online, k vytisknutí, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Africký slon k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s africkým slonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pastelky, pera, fixy nebo též pastelové tužky. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici celá škála. Omalovánku africký slon lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s africkým slonem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektrickou energii anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například uhlíky, pastelky nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, písmena, různá zvířata a pochopitelně i africký slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, pohádkové postavy a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Shimmer a Shine, Bugs Bunny, Pošťák Pat anebo Tom a Jerry. Ty zde však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: piráti, miminko, plachetnice, drak nebo auto. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka afrického slonu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů