Nejvyhledávanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka africký slon zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem africký slon k omalování pro nejmenší. Slon patří mezi nejoblíbenější zvířata a proto je jednou z nejčastěji hledanou omalovánkou. Dále doporučujeme: Omalovánku se slony, omalovánku slona k vytištění a vybarvení, tapetu se slonem na plochu a domalovánku slona. Omalovánka africký slon je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Africký slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Africký slon - A5            Omalovánka - Africký slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Africký slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, vymalovánky, k vytištění, ke stažení, elektronické omalovánky, pro děti, ke stáhnutí, omalovánky, Zvířata, obrázky, Africký slon, zdarma, domalovánky, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Africký slon k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s africkým slonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, vodové barvy, uhly, propisovací tužky případně voskové tužky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku africký slon lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s africkým slonem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskovky, vodové barvy nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, lidské profese, zaměstnání a pochopitelně i africký slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Rexík, Indiana Jones, Flintstones, Among Us či Action man. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, raketa, psi, princezna a princ a vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou africký slon.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů