Nejlepší


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka africký slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem africký slon k vybarvení pro malé ratolesti. Slon patří mezi nejoblíbenější zvířata a proto je jednou z nejčastěji hledanou omalovánkou. Dále doporučujeme: Omalovánku se slony, omalovánku slona k vytištění a vybarvení, tapetu se slonem na plochu a domalovánku slona. Omalovánka africký slon je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Africký slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Africký slon - A5            Omalovánka - Africký slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Africký slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, obrázky, k vytištění, online, Africký slon, pro děti, ke stažení, Zvířata, k vybarvení, zdarma, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Africký slon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s africkým slonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, uhly, uhlíky, pera nebo fixy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku africký slon lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s africkým slonem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. křídy, uhly případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, druhy jídel, zaměstnání lidí a pochopitelně i africký slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, zaměstnání nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Superman, Asterix a Obelix, Pan Včelka, My little pony a Jak vycvičit draka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, liška, sněhulák, Popeláři a hasiči. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem africký slon.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů