Top omalovánky


Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka africký slon k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem africký slon k vybarvování pro holky. Slon patří mezi nejoblíbenější zvířata a proto je jednou z nejčastěji hledanou omalovánkou. Dále doporučujeme: Omalovánku se slony, omalovánku slona k vytištění a vybarvení, tapetu se slonem na plochu a domalovánku slona. Omalovánka africký slon je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Africký slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Africký slon - A5            Omalovánka - Africký slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Africký slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, k vytištění, Africký slon, dětské obrázky, online, k tisku, k vytisknutí, omalovánky, pro děti, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, domalovánky, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Africký slon k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s africkým slonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, křídy, propisovací tužky, voskové tužky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro dospělé opravdu mnoho. Obrázek africký slon lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s africkým slonem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, počítač nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. temperové barvy, křídy případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy automobilů, různá zvířata a pochopitelně i africký slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy ptáků či zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy 101 dalmatinů, Medvídek Pú, Atlantida: Tajemná říše, Alenka v říši divů nebo též Ice Age. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, sněhulák, auta, raketa a astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem africký slon.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů