Výběr omalovánek


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka africký slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená africký slon k obarvení pro kluky i holky. Slon patří mezi nejoblíbenější zvířata a proto je jednou z nejčastěji hledanou omalovánkou. Dále doporučujeme: Omalovánku se slony, omalovánku slona k vytištění a vybarvení, tapetu se slonem na plochu a domalovánku slona. Omalovánka africký slon je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Africký slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Africký slon - A5            Omalovánka - Africký slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Africký slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, Africký slon, k vytištění, ke stažení, zdarma, pro děti, k tisku, Zvířata, obrázky, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Africký slon k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s africkým slonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, propisovací tužky, olejové pastely, uhlíky anebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Obrázek africký slon lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s africkým slonem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, elektřinu nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. umělecké tužky, propisovací tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, lidské profese, písmenka a pochopitelně i africký slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy ptáků či dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Hannah Montana, Křemílek a Vochomůrka, Alf, Pixel art nebo Equestria Girls. Je však velmi těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, vláček, draci, lokomotiva a raketa. Ať omalovánka africký slon přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů