Nej obrázky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek raketoplánu

Obrázek jukeboxu

Omalovánka africký slon k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem africký slon k vybarvování pro děti. Slon patří mezi nejoblíbenější zvířata a proto je jednou z nejčastěji hledanou omalovánkou. Dále doporučujeme: Omalovánku se slony, omalovánku slona k vytištění a vybarvení, tapetu se slonem na plochu a domalovánku slona. Omalovánka africký slon je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Africký slon - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Africký slon - A5            Omalovánka - Africký slon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Africký slon patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, zdarma, Zvířata, online, obrázek, obrázky, pro děti, k vybarvení, ke stažení, Africký slon, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Africký slon k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s africkým slonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelové tužky, propisovací tužky, fixy nebo také křídy. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Obrázek africký slon lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s africkým slonem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří čas, peněženku a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, pastelové tužky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, čísla, zvířátka a pochopitelně i africký slon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy My little pony, Jak vycvičit draka, Mickey mouse, Panenka Barbie a nebo Toy Story. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: netopýr, raketa, drak, slon a princezna. Nechť vám omalovánka s africkým slonem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů