Nejstahovanější


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka americký fotbal k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná americký fotbal k omalování pro učitelky. Omalovánka americký fotbal je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Americký fotbal - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Americký fotbal - A5            Omalovánka - Americký fotbal - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Americký fotbal patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, online, k vytisknutí, ke stažení, ke stáhnutí, k vytištění, domalovánky, pro děti, Americký fotbal, zdarma, omalovánka, omalovánky, zadarmo

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Americký fotbal k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s americkým fotbalem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, uhly, propisovací tužky, pastelové tužky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro maminky k dispozici celá škála. Obrázek americký fotbal lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s americkým fotbalem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří oči dětí, čas nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. tužky, uhly případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířátka, písmena a pochopitelně i americký fotbal :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, kytky a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Rumcajs, Superman, Doraemon, Atlantida: Tajemná říše nebo též Superčarodějnice. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, psi, lokomotiva s vagónky, draci a nebo čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem americký fotbal.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů