Výběr omalovánek


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka americký fotbal k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná americký fotbal k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka americký fotbal je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Americký fotbal - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Americký fotbal - A5            Omalovánka - Americký fotbal - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Americký fotbal patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, k tisku, Americký fotbal, online, Sport, obrázky, k vybarvení, ke stažení, zdarma, pro děti, k vytištění, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Americký fotbal k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s americkým fotbalem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, fixy, voskové tužky, křídy a nebo fixky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku americký fotbal lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s americkým fotbalem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, fixy či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i americký fotbal :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů nebo písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Kačer Donald, Hello Kitty, Toy Story, Pošťák Pat a Harry Potter. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tu máme k uložení jsou: čert, netopýr, houby, traktor a princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem americký fotbal.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů