Nejstahovanější


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka kosmická loď k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kosmická loď k obarvení pro nejmenší. Omalovánka kosmická loď je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická loď - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická loď - A5            Omalovánka - Kosmická loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická loď patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, vymalovánky, omalovánky, dětské obrázky, zadarmo, Vesmír, ke stáhnutí, obrázky, Kosmická loď, omalovánka, ke stažení, online, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická loď k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kosmickou lodí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, grafitové tužky, pastelové tužky, propisovací tužky nebo také tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro starší děti k dispozici široká škála. Omalovánku kosmická loď lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kosmickou lodí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, elektřinu či čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, grafitové tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, písmenka, pohádkové postavy a pochopitelně i kosmickou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, druhy sportů a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Ledové království, Křemílek a Vochomůrka, Kocour Garfield, Fifi z Květíkova či Boule a Bill. Je však problematické je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: pes, kočka, koně, Popeláři případně sněhulák. Ať vám omalovánka kosmická loď přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů