Nejstahovanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kosmická loď k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem kosmická loď k obarvení pro malé caparty. Omalovánka kosmická loď je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kosmická loď - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická loď - A5            Omalovánka - Kosmická loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická loď patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, Kosmická loď, zdarma, ke stažení, Vesmír, k tisku, pro děti, online, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická loď k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kosmickou lodí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixky, grafitové tužky, pera případně fixy. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici celá škála. Omalovánku kosmická loď lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s kosmickou lodí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, fixky nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, druhy automobilů a pochopitelně i kosmickou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, různá zvířata nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Superman, Kim Possible, Superčarodějnice a Příšerky s.r.o.. Je však velmi problematické je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: koně, vláček, drak, slon nebo auta. Ať omalovánka kosmická loď přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů