Top obrázky


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka kosmická loď k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem kosmická loď k omalování pro holky. Omalovánka kosmická loď je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická loď - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická loď - A5            Omalovánka - Kosmická loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická loď patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: online, domalovánky, pro děti, dětské obrázky, zadarmo, Vesmír, elektronické omalovánky, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k tisku, obrázek, ke stáhnutí, Kosmická loď

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická loď k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kosmickou lodí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, uhlíky, pastelky, olejové pastely a vodové barvy. Malovacích potřeb je pro ženy vskutku velmi mnoho. Omalovánku kosmická loď lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kosmickou lodí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. grafitové tužky, uhlíky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí, druhy jídel a pochopitelně i kosmickou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířata anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Pixel art, pes Pluto, Bambi, Lví hlídka a Gumídci. Ty zde však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tu máme k uložení jsou: raketa, kočka, traktor, sněhulák nebo netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kosmické lodě.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů