Top pět


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka kosmická loď k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná kosmická loď k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka kosmická loď je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická loď - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická loď - A5            Omalovánka - Kosmická loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická loď patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, zdarma, obrázek, k vybarvení, obrázky, k tisku, Kosmická loď, pro děti, domalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, zadarmo

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Kosmická loď k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s kosmickou lodí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhlíky, voskovky, fixy anebo umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku kosmická loď lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kosmickou lodí má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, peněženku nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, uhlíky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmena, rostliny a pochopitelně i kosmickou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, hudební nástroje a nebo květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Monster High, Grinch, Kniha džunglí, Pošťák Pat nebo též Křemílek a Vochomůrka. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, pes, raketa, draci a auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kosmické lodě.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů