Top omalovánky


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka budovy k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmická loď k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kosmická loď k omalování pro učitelky. Omalovánka kosmická loď je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická loď - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická loď - A5            Omalovánka - Kosmická loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická loď patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, Kosmická loď, Vesmír, obrázek, k vybarvení, k vytištění, obrázky, online, pro děti, ke stažení, zdarma, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická loď k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kosmickou lodí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, vodové barvy, fixky, tužky a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro děti opravdu mnoho. Omalovánku kosmická loď lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kosmickou lodí má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, peníze a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. pera, vodové barvy případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, čísla a pochopitelně i kosmickou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, hudební nástroje a různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Tarzan, Blesk McQueen, Mašinka Tomáš, Fifi z Květíkova a nebo Kniha džunglí. Je však náročné je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, auto, hasiči, kočka nebo také piráti. Ať vám omalovánka kosmická loď přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů