Výběr omalovánek


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kosmická loď k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná kosmická loď k vybarvování pro malé děti. Omalovánka kosmická loď je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická loď - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická loď - A5            Omalovánka - Kosmická loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická loď patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: online, k tisku, k vytištění, zdarma, Kosmická loď, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, pro děti, ke stažení, obrázek, Vesmír

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Kosmická loď k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s kosmickou lodí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, pera, uhlíky, vodové barvy anebo uhly. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Obrázek kosmická loď lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kosmickou lodí má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, pera případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, sporty, písmena a pochopitelně i kosmickou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, jednotlivé druhy rostlin nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Astroboy, Popelka, Superčarodějnice, Princezna a žabák a Pixel art. Je však hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: sněhulák, draci, houby, princezna a slon. Nechť vám omalovánka s kosmickou lodí přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů