Nej pět


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka kosmická loď zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku se jménem kosmická loď k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka kosmická loď je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kosmická loď - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická loď - A5            Omalovánka - Kosmická loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická loď patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, omalovánka, domalovánky, pro děti, ke stáhnutí, k vytištění, k tisku, dětské obrázky, online, omalovánky, elektronické omalovánky, obrázky, zadarmo, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická loď k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kosmickou lodí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, olejové pastely, akrylové barvy, tužky anebo voskovky. Pomůcek na malování je pro školáky vskutku mnoho. Obrázek kosmická loď lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kosmickou lodí má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, olejové pastely a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, dopravní prostředky, různá zvířata a pochopitelně i kosmickou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, zaměstnání nebo též různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Krteček, Roblox, Trollové, Madagaskar a nebo Včelka Mája. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro holky které zde máme k uložení jsou: princezna a princ, netopýr, lokomotiva, piráti či princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kosmická loď.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů