Doporučené


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmická loď k vytištění pro děti

Omalovánka se jménem kosmická loď k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka kosmická loď je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická loď - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická loď - A5            Omalovánka - Kosmická loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická loď patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Kosmická loď, pro děti, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, online, zdarma, obrázky, k tisku, Vesmír, k vytištění, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Kosmická loď k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s kosmickou lodí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, pera, uhly, propisovací tužky nebo také uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kosmická loď lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kosmickou lodí má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskovky, pera a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, čísla, rostliny a pochopitelně i kosmickou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmena a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Gormiti, Shrek, Ferda mravenec, Astroboy či Hledá se Dory. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: miminko, sněhulák, auta, piráti nebo houby. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kosmická loď.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů