Doporučené


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka kosmická loď k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem kosmická loď k omalování pro holky. Omalovánka kosmická loď je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kosmická loď - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická loď - A5            Omalovánka - Kosmická loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická loď patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, elektronické omalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, pro děti, dětské obrázky, domalovánky, k vytisknutí, online, zdarma, ke stažení, zadarmo, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Kosmická loď k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s kosmickou lodí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, fixy, voskovky, olejové pastely a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku kosmická loď lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kosmickou lodí má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. tužky, fixy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů a pochopitelně i kosmickou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Příběh hraček, Kocour Garfield, Rexík a Lion King. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, lokomotiva, plachetnice, astronaut a nebo raketa. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kosmickou lodí líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů