Nejvyhledávanější


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kosmická loď k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená kosmická loď k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka kosmická loď je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kosmická loď - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická loď - A5            Omalovánka - Kosmická loď - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická loď patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, obrázek, obrázky, zdarma, pro děti, ke stažení, k tisku, Kosmická loď, k vytištění, k vytisknutí, online, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kosmická loď k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kosmickou lodí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, voskovky, umělecké tužky, fixky a tužky. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku kosmická loď lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s kosmickou lodí má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, voskovky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmenka, postavy z pohádek a pochopitelně i kosmickou loď :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, různé sporty a nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Pixel art, panenka Winx, Hello Kitty, Popelka nebo též Scooby Doo. Je však složité je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: vláček, astronaut, auta, auta případně dinosauři. Věříme, že se vám obrázek kosmické lodě bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů