Top obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka delfín k vytisknutí

Omalovánka označená delfín k vybarvení pro učitelky. Delfín není ryba, je to inteligentní savec. Delfín je jedním z nejoblíbenějších zvířat nejen z vodní říše. Omalovánka delfín je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Delfín - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Delfín - A5            Omalovánka - Delfín - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Delfín patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázky, vymalovánky, domalovánky, k vybarvení, Zvířata, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, Delfín, k tisku, omalovánky, dětské obrázky, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Delfín k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s delfínem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, pastelové tužky, voskové tužky, pastelky a zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek delfín lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s delfínem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba fixy, pastelové tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, dopravní prostředky, písmena a pochopitelně i delfína :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy ptáků případně zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Bob a Bobek, Lion King, Rio a Lego friends. Ty zde však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, lokomotiva s vagónky, kočka, vláček nebo též slon. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou delfína.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů