Top pět


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka delfín k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem delfín ke kreslení pro děti. Delfín není ryba, je to inteligentní savec. Delfín je jedním z nejoblíbenějších zvířat nejen z vodní říše. Omalovánka delfín je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Delfín - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Delfín - A5            Omalovánka - Delfín - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Delfín patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, online, k vytištění, Zvířata, Delfín, k vybarvení, ke stažení, pro děti, k tisku, obrázek, zdarma, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Delfín k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s delfínem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhly, pastelové tužky, akrylové barvy, grafitové tužky a vodové barvy. Možností je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku delfín lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s delfínem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, počítač anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například uhly, pastelové tužky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, sporty a pochopitelně i delfína :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, zaměstnání a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Harry Potter, Myška Minie, Tlapková patrola, Požárník Sam anebo Gormiti. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, dinosauři, sněhulák, astronaut a liška. Ať si vaše dítko užije malování delfína.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů