Doporučujeme


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka delfín k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná delfín k obarvení pro naše zlatíčka. Delfín není ryba, je to inteligentní savec. Delfín je jedním z nejoblíbenějších zvířat nejen z vodní říše. Omalovánka delfín je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Delfín - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Delfín - A5            Omalovánka - Delfín - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Delfín patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, zdarma, Zvířata, obrázky, k vytisknutí, Delfín, k tisku, online, ke stažení, k vybarvení, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Delfín k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s delfínem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskovky, tempery, tužky, olejové pastely nebo křídy. Malovacích potřeb je pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Obrázek delfín lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s delfínem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskovky, tempery či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, pohádkové postavy, zvířátka a pochopitelně i delfína :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Krtek, Kocour Garfield a nebo Bugs Bunny. Je ale problematické je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: houby, mašinka, hasiči, miminko a auta. Ať vám omalovánka delfín přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů