Top obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka delfín k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem delfín k obarvování pro kluky i holky. Delfín není ryba, je to inteligentní savec. Delfín je jedním z nejoblíbenějších zvířat nejen z vodní říše. Omalovánka delfín je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Delfín - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Delfín - A5            Omalovánka - Delfín - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Delfín patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, Zvířata, obrázek, obrázky, ke stažení, k vytištění, k tisku, online, k vybarvení, zdarma, Delfín

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Delfín k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s delfínem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, temperové barvy, uhlíky, fixy či umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Obrázek delfín lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s delfínem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, peníze nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. fixky, temperové barvy anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání lidí, zvířata a pochopitelně i delfína :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy sportů a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Furby, Adiboo, Fifi z Květíkova, Kim Possible nebo Pan Včelka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: liška, auta, loď, lokomotiva s vagónky nebo také miminko. Ať si vaše dítě užije obrázek delfína.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů