Nej omalovánky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka delfín k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem delfín k obarvování pro holku i kluka. Delfín není ryba, je to inteligentní savec. Delfín je jedním z nejoblíbenějších zvířat nejen z vodní říše. Omalovánka delfín je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Delfín - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Delfín - A5            Omalovánka - Delfín - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Delfín patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, zdarma, k vytisknutí, Zvířata, k tisku, k vytištění, Delfín, ke stažení, pro děti, k vybarvení, obrázky, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Delfín k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s delfínem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, fixy, propisovací tužky, tužky anebo umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku delfín lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s delfínem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba uhly, fixy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí, čísla a pochopitelně i delfína :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Hot Wheels, IronMan, Spiderman, Rumcajs a Medvídek Pú. Je však těžké je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: mašinka, houby, lokomotiva, netopýr nebo piráti. Ať omalovánka delfín přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů