Výběr omalovánek


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka delfín k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem delfín k obarvení pro malé caparty. Delfín není ryba, je to inteligentní savec. Delfín je jedním z nejoblíbenějších zvířat nejen z vodní říše. Omalovánka delfín je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Delfín - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Delfín - A5            Omalovánka - Delfín - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Delfín patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vybarvení, obrázky, Zvířata, ke stažení, k vytištění, obrázek, zdarma, k tisku, pro děti, Delfín, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Delfín k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s delfínem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, umělecké tužky, pastelky, olejové pastely a uhlíky. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku delfín lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s delfínem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, peníze či dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, umělecké tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, pohádkové postavy, rostliny a pochopitelně i delfína :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, druhy ptáků nebo lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Bambi, Chuggington, Doba ledová či Blesk McQueen. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, princezna a princ, netopýr, astronaut nebo také vláček. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s delfínem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů