Nejhledanější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka delfín k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem delfín k obarvení pro ratolesti. Delfín není ryba, je to inteligentní savec. Delfín je jedním z nejoblíbenějších zvířat nejen z vodní říše. Omalovánka delfín je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Delfín - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Delfín - A5            Omalovánka - Delfín - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Delfín patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, Zvířata, pro děti, k tisku, obrázek, online, k vybarvení, obrázky, zdarma, Delfín, k vytištění, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Delfín k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s delfínem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, uhlíky, zvýrazňovače, uhly a temperové barvy. Možností je dnes pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku delfín lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s delfínem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, peníze či čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, uhlíky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i delfína :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Šmoulové, Duhová nevěsta, Mickey mouse, Sněhurka či Pan Včelka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, astronaut, lokomotiva s vagónky, auto nebo též astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku delfína.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů