Výběr obrázků


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka delfín zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem delfín k omalování pro chlapečky. Delfín není ryba, je to inteligentní savec. Delfín je jedním z nejoblíbenějších zvířat nejen z vodní říše. Omalovánka delfín je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Delfín - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Delfín - A5            Omalovánka - Delfín - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Delfín patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, domalovánky, obrázky, omalovánka, obrázek, k tisku, dětské obrázky, pro děti, vymalovánky, k vybarvení, k vytištění, zdarma, omalovánky, Delfín

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Delfín k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s delfínem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako olejové pastely, zvýrazňovače, uhly, umělecké tužky případně uhlíky. Možností je pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Obrázek delfín lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s delfínem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, peněženku nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, zvýrazňovače a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, hudební nástroje, různé sporty a pochopitelně i delfína :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, kytky nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pokémon, Paw patrol, Peter Pan, Tlapková patrola nebo Ferda mravenec. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které zde máme k uložení jsou: astronaut, mašinka, astronaut, princezna a princ a raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem delfín.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů