Nejlepší


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka delfín k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem delfín k omalování pro prcky. Delfín není ryba, je to inteligentní savec. Delfín je jedním z nejoblíbenějších zvířat nejen z vodní říše. Omalovánka delfín je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Delfín - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Delfín - A5            Omalovánka - Delfín - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Delfín patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, Zvířata, k tisku, Delfín, omalovánka, obrázky, zadarmo, omalovánky, k vybarvení, domalovánky, vymalovánky, zdarma, pro děti, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Delfín k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s delfínem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, voskovky, fixky, zvýrazňovače nebo křídy. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku delfín lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s delfínem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, voskovky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání lidí, zvířátka a pochopitelně i delfína :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, kytky a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Kuře Calimero, King Kong, Shrek, Teletubbies a nebo Princezna Leonora. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tu máme k uložení jsou: vláček, auta, lokomotiva s vagónky, kočka nebo též astronaut. Věříme, že se vám obrázek delfína bude líbit.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů