Top omalovánky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka gorila k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená gorila k obarvení pro malé i větší děti. Obrázek gorily k vytisknutí. Omalovánka gorily pro děti. Gorila není opice, ale lidoop. Omalovánka gorila je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gorila - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gorila - A5            Omalovánka - Gorila - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gorila patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, online, ke stažení, zdarma, k vybarvení, k tisku, obrázek, obrázky, pro děti, Zvířata, Gorila

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gorila k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s gorilou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskové tužky, voskovky, uhly a uhlíky. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici celá škála. Omalovánku gorila lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s gorilou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, voskové tužky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, jídla, zaměstnání a pochopitelně i gorilu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků anebo lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Harry Potter, Doba ledová, Duhová nevěsta, Kocour Garfield a Krtek. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme k uložení jsou: plachetnice, loď, sněhulák, raketa nebo také lokomotiva s vagónky. Nechť omalovánka s gorilou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů