Výběr obrázků


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka gorila k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem gorila k obarvení pro nejmenší děcka. Obrázek gorily k vytisknutí. Omalovánka gorily pro děti. Gorila není opice, ale lidoop. Omalovánka gorila je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Gorila - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gorila - A5            Omalovánka - Gorila - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gorila patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Gorila, zdarma, k tisku, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, online, pro děti, obrázky, Zvířata, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gorila k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s gorilou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako fixy, voskové tužky, tempery, grafitové tužky a nebo temperové barvy. Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku gorila lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s gorilou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. fixy, voskové tužky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, lidské profese, druhy sportů a pochopitelně i gorilu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, hudební nástroje případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Ledové království, Equestria Girls, Blesk McQueen, Spiderman a Fortnite. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: raketa, princezna, koně, slon nebo také astronaut. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka gorily bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů