Top omalovánky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka gorila k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem gorila k obarvení pro ženy. Obrázek gorily k vytisknutí. Omalovánka gorily pro děti. Gorila není opice, ale lidoop. Omalovánka gorila je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Gorila - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Gorila - A5            Omalovánka - Gorila - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gorila patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, Zvířata, online, obrázek, Gorila, zdarma, obrázky, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gorila k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s gorilou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, fixky, temperové barvy, voskovky nebo voskové tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek gorila lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s gorilou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pastelky, fixky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, rostliny, druhy jídel a pochopitelně i gorilu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zvířata či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Furby, Křemílek a Vochomůrka, Spongebob, Červená Karkulka a pes Pluto. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: auto, Santa Klaus, slon, astronaut nebo také princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem gorila.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů