Nejvyhledávanější


Obrázek štěněte

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka gorila zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná gorila k vybarvování pro naše zlatíčka. Obrázek gorily k vytisknutí. Omalovánka gorily pro děti. Gorila není opice, ale lidoop. Omalovánka gorila je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Gorila - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gorila - A5            Omalovánka - Gorila - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gorila patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, dětské obrázky, zdarma, obrázky, online, k vybarvení, ke stažení, elektronické omalovánky, zadarmo, omalovánka, ke stáhnutí, Gorila, pro děti, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gorila k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s gorilou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tužky, propisovací tužky, pastelky anebo voskové tužky. Pomůcek na malování je pro školáky vskutku velmi mnoho. Omalovánku gorila lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s gorilou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, písmena, zaměstnání a pochopitelně i gorilu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, kytky a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Peter Pan, Johnny Bravo, Fortnite, Diddl nebo také princezna Sofie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, plachetnice, auto, miminko a drak. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s gorilou líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů