Výběr obrázků


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka gorila k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem gorila k omalování pro nejmenší děti. Obrázek gorily k vytisknutí. Omalovánka gorily pro děti. Gorila není opice, ale lidoop. Omalovánka gorila je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gorila - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gorila - A5            Omalovánka - Gorila - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gorila patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, ke stažení, Gorila, k tisku, online, pro děti, k vybarvení, Zvířata, obrázky, k vytisknutí, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gorila k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s gorilou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhly, olejové pastely, fixy a tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku gorila lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s gorilou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, uhly či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání, jídla a pochopitelně i gorilu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Indiana Jones, Locika, Superčarodějnice nebo také Zvonilka. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: slon, houby, mašinka, princezna případně princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou gorily.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů