Výběr omalovánek


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka gorila k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná gorila k obarvování pro malé caparty. Obrázek gorily k vytisknutí. Omalovánka gorily pro děti. Gorila není opice, ale lidoop. Omalovánka gorila je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Gorila - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gorila - A5            Omalovánka - Gorila - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gorila patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, obrázky, pro děti, online, k vytištění, k tisku, obrázek, Gorila, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gorila k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s gorilou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, temperové barvy, grafitové tužky, olejové pastely a umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Obrázek gorila lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s gorilou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, temperové barvy případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé kytky, zaměstnání a pochopitelně i gorilu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata či rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Ferda mravenec, Ratatouille, Shimmer a Shine a Tarzan. Je ale těžké a složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, miminko, astronaut, lokomotiva s vagónky a nebo princezna a princ. Užijte si omalovánku gorily, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů