Výběr omalovánek


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka gorila k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená gorila k omalování pro nejmenší děcka. Obrázek gorily k vytisknutí. Omalovánka gorily pro děti. Gorila není opice, ale lidoop. Omalovánka gorila je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Gorila - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gorila - A5            Omalovánka - Gorila - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gorila patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, pro děti, online, Zvířata, k vytištění, obrázek, k tisku, ke stažení, obrázky, Gorila

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gorila k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s gorilou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, umělecké tužky, zvýrazňovače nebo také propisovací tužky. Možností je pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku gorila lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s gorilou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například křídy, uhlíky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i gorilu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, druhy ptáků anebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Toy Story, Krteček, Lion King nebo Život brouka. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: pes, psi, Popeláři, čert a nebo draci. Nechť omalovánka s gorilou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů