Nejoblíbenější


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka gorila k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem gorila k obarvování pro dívky. Obrázek gorily k vytisknutí. Omalovánka gorily pro děti. Gorila není opice, ale lidoop. Omalovánka gorila je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Gorila - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Gorila - A5            Omalovánka - Gorila - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gorila patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k tisku, domalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, online, Zvířata, k vybarvení, zadarmo, omalovánka, elektronické omalovánky, zdarma, Gorila, dětské obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gorila k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s gorilou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, tempery, tužky, umělecké tužky a propisovací tužky. Možností je dnes pro chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku gorila lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s gorilou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, peněženku nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, tempery anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, čísla, druhy automobilů a pochopitelně i gorilu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, druhy sportů případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Trollové, pes Pluto, Brawl stars, Tom a Jerry nebo Pinocchio. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, Santa Klaus, astronaut, slon a psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem gorila.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů