Doporučené


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek štěněte

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka gorila k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem gorila k vybarvování pro předškoláky. Obrázek gorily k vytisknutí. Omalovánka gorily pro děti. Gorila není opice, ale lidoop. Omalovánka gorila je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gorila - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Gorila - A5            Omalovánka - Gorila - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gorila patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vytištění, online, k vytisknutí, ke stáhnutí, domalovánky, Zvířata, k tisku, obrázky, dětské obrázky, obrázek, zdarma, omalovánka, Gorila

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gorila k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s gorilou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, křídy, voskové tužky, fixy nebo také grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku gorila lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s gorilou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku případně peníze. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, křídy nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různá zvířata, lidské profese a pochopitelně i gorilu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, zvířátka anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Scooby Doo, Kniha džunglí, Bořek stavitel případně Lví hlídka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: netopýr, auta, Santa Klaus, astronaut a nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou gorila.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů